Sari la conținut

Madalina, noua in orasul tau!! 0751584176


Postări Recomandate

  • Oras:Bihor, Oradea
  • Oras:Bihor, Oradea

Bună dragilor! Astăzi și mâine sunt ultimele mele zile în orașul vostru! Nu știu dacă voi mai reveni prea curând. Asa ca va aștept pe la mine în intervalul 11:00 - 23:00 sa ne răsfățăm împreună și sa ne luam "rămas bun". 🥰❤ Va pupăcesc!!!💋💋😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Lună
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Lună

Am facut o recenzie pe topicul lui Betti:

Hello,

Am vizitat-o pe Betti data trecuta cand a fost in oradea, intamplarea a facut sa prind o intalire in 3 cu colega ei Madalina.

Am stabilit intalnirea destul de greu pt ca ava programul incarcat. 
Am ajuns in zona rosis (cu toate ca era tarziu era plin de baieti care butonau telefoanele prin masini asteptandu-si randul) e prea mut ce se intampla in zona. M-au asteptat cele 2, fete frumoase ambele.

Am fost la baia, si am revenit pt actiune.

Mi se spusese ca nu fac show ci doar se ating dar din pacate asta nu s-a intamplat, a fost un fel de “sa ne futem pe rand” in timp ce cealalta iti punea tatele la dispozitie sau mima o masturbare.

Per total cred ca cele 2 nu sunt compatibile sa ofere servicii impreuna. In schimb separat ar primi nota de 9, impreuna maxim 7.

Am avut senzatia ca n-au chef de munca si au acceptat sa intrea amandoua doar pt bani.

Note:

Betti: 

on 9

np 8

gfe 8

Aspect 8,9

Madalina 

op 9

np 9

aspect 9 (a fost un click)

gfe 7

Betti+ Madalina (comparativ cu alte intalniri in 3)

op/on 6,5

Np 6,5

Gfe 6,5

nu te grabesc dar totusi am avut senzatia ca n-au niciun chef si abea sa-si termine programul.

De recomandat, le recomand separat si cred ca separat le mai vizitez si eu.

timp 1h pret cred ca 600

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor, Oradea
  • Oras:Bihor, Oradea
Acum 21 ore, 0.1.xxx a spus:

Am facut o recenzie pe topicul lui Betti:

Hello,

Am vizitat-o pe Betti data trecuta cand a fost in oradea, intamplarea a facut sa prind o intalire in 3 cu colega ei Madalina.

Am stabilit intalnirea destul de greu pt ca ava programul incarcat. 
Am ajuns in zona rosis (cu toate ca era tarziu era plin de baieti care butonau telefoanele prin masini asteptandu-si randul) e prea mut ce se intampla in zona. M-au asteptat cele 2, fete frumoase ambele.

Am fost la baia, si am revenit pt actiune.

Mi se spusese ca nu fac show ci doar se ating dar din pacate asta nu s-a intamplat, a fost un fel de “sa ne futem pe rand” in timp ce cealalta iti punea tatele la dispozitie sau mima o masturbare.

Per total cred ca cele 2 nu sunt compatibile sa ofere servicii impreuna. In schimb separat ar primi nota de 9, impreuna maxim 7.

Am avut senzatia ca n-au chef de munca si au acceptat sa intrea amandoua doar pt bani.

Note:

Betti: 

on 9

np 8

gfe 8

Aspect 8,9

Madalina 

op 9

np 9

aspect 9 (a fost un click)

gfe 7

Betti+ Madalina (comparativ cu alte intalniri in 3)

op/on 6,5

Np 6,5

Gfe 6,5

nu te grabesc dar totusi am avut senzatia ca n-au niciun chef si abea sa-si termine programul.

De recomandat, le recomand separat si cred ca separat le mai vizitez si eu.

timp 1h pret cred ca 600

Bună dragule! Ma confunzi cu fosta colega a Larisei 😘

  • Haha 1
Link spre comentariu

Duminica fiind in cautare de o companie placuta, dupa o saptamana incarcata am dat peste domnisoara Madalina. Am stabilit pe whatsapp locul, durata si costul infractiunii. Aveam putin trac, ca nah nu stii la ce sa te astepti.

Ajuns, imi deschide o fata superba, am rasflat usurat. Niste ochi ca doua perle, parul brunet prins in coada, si corp de latina americana, talie subtire si fund marisor. Am facut dush rapid, am achitat dupa care am fost poftit in camera.

Deci fata e super draguta, si are un gfe ridicat, am vb putin am mai ras dupa care la actiune.

Am inceput sa ii gust piersicuta, delicioasa, curata. Am sarit peste 69 si mi-a intors ea favorul. Deci fata stie, la inceput un pic mai rapida, dar am atentiopnat-o si s-a conformat fara nici o problema. Il face umed, cu priviri perverse, atentie la globulete. Deja ma excit iar cand ma gandesc la privirea aceea. Facut putin misionar, dupa trecut doggy eu la marginea patului in picioare. Pasarica e micuta, si juniorul era inghitit de ea cu pofta. Am dat ce am dat deja transpirasem, trecusera 15 min cred, am mai incercat o pozitie, si am trecut la reverse cow girl, unde i-am simtit pasarica pe deplin. Super senzatie, la ce miscari unduitoare facea Madalina. Dupa ce am obosit-o a venit si finalul Finalul s-a terminat pe sanii ei, care sunt de asemenea frumosi, si perfecti dupa mine, nici mari nici mici.

ON: 9

NP 9

GFE: 9

Aspect: 8.5

Taxa verde: 150ron, pt 30 min

Sunt fan anal, dar nu ofera in meniu, daca cumva se razgandeste ar fi 10 pe linie pt. mine

Ai un fund bestial Madalina,numai bun de lins la el toata ziua. Te mai astept la Oradie

A si mai are un accent f. sexy, va las pe voi sa aflati, ridica orice penis garantat

 

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor, Oradea
  • Oras:Bihor, Oradea
Acum 16 ore, MiketheVike a spus:

Duminica fiind in cautare de o companie placuta, dupa o saptamana incarcata am dat peste domnisoara Madalina. Am stabilit pe whatsapp locul, durata si costul infractiunii. Aveam putin trac, ca nah nu stii la ce sa te astepti.

Ajuns, imi deschide o fata superba, am rasflat usurat. Niste ochi ca doua perle, parul brunet prins in coada, si corp de latina americana, talie subtire si fund marisor. Am facut dush rapid, am achitat dupa care am fost poftit in camera.

Deci fata e super draguta, si are un gfe ridicat, am vb putin am mai ras dupa care la actiune.

Am inceput sa ii gust piersicuta, delicioasa, curata. Am sarit peste 69 si mi-a intors ea favorul. Deci fata stie, la inceput un pic mai rapida, dar am atentiopnat-o si s-a conformat fara nici o problema. Il face umed, cu priviri perverse, atentie la globulete. Deja ma excit iar cand ma gandesc la privirea aceea. Facut putin misionar, dupa trecut doggy eu la marginea patului in picioare. Pasarica e micuta, si juniorul era inghitit de ea cu pofta. Am dat ce am dat deja transpirasem, trecusera 15 min cred, am mai incercat o pozitie, si am trecut la reverse cow girl, unde i-am simtit pasarica pe deplin. Super senzatie, la ce miscari unduitoare facea Madalina. Dupa ce am obosit-o a venit si finalul Finalul s-a terminat pe sanii ei, care sunt de asemenea frumosi, si perfecti dupa mine, nici mari nici mici.

ON: 9

NP 9

GFE: 9

Aspect: 8.5

Taxa verde: 150ron, pt 30 min

Sunt fan anal, dar nu ofera in meniu, daca cumva se razgandeste ar fi 10 pe linie pt. mine

Ai un fund bestial Madalina,numai bun de lins la el toata ziua. Te mai astept la Oradie

A si mai are un accent f. sexy, va las pe voi sa aflati, ridica orice penis garantat

 

Mulțumesc frumos dragule te pup dulce 😘😘😘😘🥰🥰🥰🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Bihor, Oradea
  • Oras:Bihor, Oradea

Bună, dragilor!!!👅 Sper ca va amintiți de mine😅😉 Am revenit în orașul vostru frumos alături de colega mea Betti. Mi-a fost dor de voi și sper sa trăim din nou aceleași experiențe frumoase și intense și să ne bucurăm împreună de clipele fierbinți. Va aștept la programări. Va pup💋💋

IMG-20211204-WA0003.jpg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 4 ore, BabyMadalina a spus:

Bună, dragilor!!!👅 Sper ca va amintiți de mine😅😉 Am revenit în orașul vostru frumos alături de colega mea Betti. Mi-a fost dor de voi și sper sa trăim din nou aceleași experiențe frumoase și intense și să ne bucurăm împreună de clipele fierbinți. Va aștept la programări. Va pup💋💋

IMG-20211204-WA0003.jpg

Nu te supara....da cine esti tu!?😋🤣🤣glm😅

Bine ai revenit Madalina😊poate de data asta ne intersectam si noi❤

Te pwp💋💋💋

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor, Oradea
  • Oras:Bihor, Oradea
Acum 9 ore, rechinii77 a spus:

Nu te supara....da cine esti tu!?😋🤣🤣glm😅

Bine ai revenit Madalina😊poate de data asta ne intersectam si noi❤

Te pwp💋💋💋

Hihi😅😅Adevărul e ca nu prea ma cunoașteți 😅😅

Mulțumesc, te aștept cu mare drag 💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 5 ore, BabyMadalina a spus:

Bună, dragii mei! Astăzi sunt disponibila pentru voi în intervalul 11:30 - 23:00. Va aștept la programări. Pupici💋💋

IMG-20211207-WA0000.jpg

Pfuuuuu....da ce sasiu are cineva❤💘💞cine esti tu!?😋😅🤣

Te pwp💋💋💋

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor, Oradea
  • Oras:Bihor, Oradea
Acum 22 minute, rechinii77 a spus:

Pfuuuuu....da ce sasiu are cineva❤💘💞cine esti tu!?😋😅🤣

Te pwp💋💋💋

Dacă vrei sa știi cine sunt, vino la mine sa ne cunoaștem mai bine😉❤❤ "șasiul" e in stare perfecta, fără julituri, fără "îndoituri", își menține liniile de "fabrica"🤣😅. Te pup💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 6 minute, BabyMadalina a spus:

Dacă vrei sa știi cine sunt, vino la mine sa ne cunoaștem mai bine😉❤❤ "șasiul" e in stare perfecta, fără julituri, fără "îndoituri", își menține liniile de "fabrica"🤣😅. Te pup💋💋

Ooooo ii bine atunci❤ori cum vreau sa il verific eu😁😅

Sper sa tina cu mine universul si sa ajung la tine😊

Ps:apropooo😁da cu amor....tizoarele cum stai!?😅🤣🤣

💋💋💋

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor, Oradea
  • Oras:Bihor, Oradea
Acum 29 minute, rechinii77 a spus:

Ooooo ii bine atunci❤ori cum vreau sa il verific eu😁😅

Sper sa tina cu mine universul si sa ajung la tine😊

Ps:apropooo😁da cu amor....tizoarele cum stai!?😅🤣🤣

💋💋💋

Când dorești dragule astept sa ma suni sa faci o programare pentru o "verificare" mai amănunțită😅🥰 Cu AMORtizoarele stau foarte bine, dar aștept feedback-ul tău după un "testdrive"😅😉❤ 

P.s. suspensia este reglabila și o poți ajusta cum vrei tu "sus-jos"🤣. Te pup și te astept💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 50 minute, BabyMadalina a spus:

Când dorești dragule astept sa ma suni sa faci o programare pentru o "verificare" mai amănunțită😅🥰 Cu AMORtizoarele stau foarte bine, dar aștept feedback-ul tău după un "testdrive"😅😉❤ 

P.s. suspensia este reglabila și o poți ajusta cum vrei tu "sus-jos"🤣. Te pup și te astept💋💋

Da da,iti fac R.A.R😅ma uit eu la toate atunci,sa vad daca nu joaca sau bate ceva😉🙂si uleiul daca ii la nivel...

Abia astept sa ma uit la suspensii🥰

Te pwp unde vrei tu baby💋

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bihor, Oradea
  • Oras:Bihor, Oradea
Acum 23 minute, rechinii77 a spus:

Da da,iti fac R.A.R😅ma uit eu la toate atunci,sa vad daca nu joaca sau bate ceva😉🙂si uleiul daca ii la nivel...

Abia astept sa ma uit la suspensii🥰

Te pwp unde vrei tu baby💋

Te astept dragule!!🥰❤ pupici💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...