Sari la conținut

Betti Blonda 0753896690


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 hour ago, Betti said:

Buna ziua, dragii mei ! Tin sa va anunt ca am revenit la voi în oraș cu forte proaspete gata să ne simțim bine împreună. Va pup si va astept la programări 🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

7C84C28A-8468-4251-B4A1-219C00753839.jpeg.3e873380680dfe1011cd564b832618e8.jpeg

Bine ai revenit Betti😁😍😘

Zambetul tau stralucitor sper sa alunga ploaia si sa ne aduca un pic de soare 🤩

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 hour ago, Betti said:

Buna ziua, dragii mei ! Tin sa va anunt ca am revenit la voi în oraș cu forte proaspete gata să ne simțim bine împreună. Va pup si va astept la programări 🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

7C84C28A-8468-4251-B4A1-219C00753839.jpeg.3e873380680dfe1011cd564b832618e8.jpeg

 

Ai revenit cu colega cu tot ? Ultima oara am fost la voi la un Trio, m-am simtit grozav. V-as vizita iar pe amandoua si o sa las si o recenzie daca nu e prea tarziu.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vreau să va anunt ca astăzi nu am primit apelurile, a fost  o problemă  cu  telefonul meu si probabil de asta a intrat căsuța vocală. Am reusit  sa primesc doar mesajele  pe  WhatsApp. Imi pare rau daca ati crezut ca nu  am raspuns intenționat. Va pup dulce 🥰🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 20 ore, Betti a spus:

Buna ziua, dragii mei ! Tin sa va anunt ca am revenit la voi în oraș cu forte proaspete gata să ne simțim bine împreună. Va pup si va astept la programări 🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

7C84C28A-8468-4251-B4A1-219C00753839.jpeg.3e873380680dfe1011cd564b832618e8.jpeg

🌹😘🤗🐼 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Chiar acum, Betti a spus:

Voi mai fi la voi  în oraș pana  la sfârșitul săptămânii va aștept cu  drag sa petrecem împreună 🥰🥰🥰 locuri disponibile 16:00-22:00

Screenshot_20210930-145838_WhatsApp.jpg.3e69ac45f4456511ddb599234c01b5f2.jpg

Ești foarte frumoasa Betty și as dori sa ajung la tine doar că nu îmi răspunzi pe whatsupp 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 58 minute, boy boy23 a spus:

Ești foarte frumoasa Betty și as dori sa ajung la tine doar că nu îmi răspunzi pe whatsupp 😁

Probabil nu am vazut sau a trecut ceva timp de când l ai trimis și nu am răspuns ca să  nu deranjez 😅

Link spre comentariu
  • Oras:Candcum
  • Oras:Candcum

Am trecut iar pe la frumoasa noastra Betti si ca intotdeauna a fost iar superb.

Programat pe wapp si ajuns in apartament ma astepta cu zambetul pe buze.

Din pacate acum nu am mai stat la o mica poveste langa o tigara,primit prosopul si dus am fost la baie.

A inceput cu un oral superb ,dar fara deep,umed si cu priviri in ochi. Da ce ochi frumosi are fata... Schimbat in 69 unde o prindeam de dund si de sani in timp ce eram cu butul in savarina.

Trecut apoi la montarea protectiei si a venit peste mine lady on top unde peisajul sanilor imi au ramas pe retina.

La pozitia picioare in gat am avut iar un peisaj superb,frumoasa la fata,priviri fermectoare si nu in ultimul rand sanii,pfff,ce sani frumosi.

De data asta in loc de doggy am rugato sa se puna pe burta cu picioarele lipite,disparea juniorul in pestera fermecata in timp ce ii masam fesele ,pozitia in care a venit si finisul pe fundul ei

Betti incet a devenit preferata mea fata si o revizitez de cate ori o sa am ocazia.

Notele sunt 

Aspect 9,7 gen dupa care iti rupi gatul pe strada

Igiena 10 proaspat epilata,totul ok

On 9,are tehnica buna,incearca deep,scuipa,linge si niste priviri in ochi...

Np 9,5 se misca bine,da contre,participa la actiune,gafait frumos

Gfe 9, e draguta ,nu e lipicioasa si nu saruta din pacate dar e la locul ei si ma simt bine cu ea

Cadoul a fost 150 lei pt o jumate de ora

Multumesc Betti pentru clipele frumoase. Puup😘

 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Seara buna tuturor😊

Am revizitat-o in seara asta pe minunata noastra Betti😍, i-am mai scris recenzii acuma revin doar sa o mai laud un pic🤭, nu ca ar avea nevoie😜😅 dar ea e genul de fata pe care as revizita-o chiar si la batranete cand no-i mai fi bun de nimic, numa sa ii aud vocea angelica🤭.. Sa mai spus despre ea ca e bomba rau, ca e dragutza are niste ochisori si un zambet de te topesti🤩😍🥵.. Dar hai sa mai vorbim si despre serviciile ei intr-un mod comparativ ca sa-mi exprim parerea despre conceptia mea de "raport calitate/pret".(scurt si la subiect) 

Nu are cel mai diversificat meniu, dar sincer eu prefer sa presteze serviciile de baza la nivel profesional decat sa ofere tot ce iti trece prin cap dar in mod banal, executat jalnic😑, cum o fac majoritatea care afirma ca fac sex total😒! Sunt multe care in comparatie cu ea nu ar merita 200 de RON/h chiar daca fac de toate si sunt in topul altor orase.. Etc(de multe ori ma intreb cum au ajuns acolo🤔

Betti isi cunoaste limitele si stie cum sa profite la maxim de puncturile ei forte, nu e nesimtita si nici pe de parte mecanica, isi presteaza serviciile cu atentie, profesionalism si respect. 

Pentru mine e o adevarata comoara printre atatea silicoanate, botoxate, dive arogante si laudate cu talente false.. Etc

Betti iti multumesc ca ne onorezi cu prezenta ta la Oradea "time after time" si sper sa ne revedem de cat mai multe ori si cat se poate de curand🤗😍😘

Shogori! Va doresc ciocane tari, bafta si spor maxim la minunata noastra Betti😁si nu numai😜😝

 

 

 

  • Like 8
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 10 ore, nickname90 a spus:

Seara buna tuturor😊

Am revizitat-o in seara asta pe minunata noastra Betti😍, i-am mai scris recenzii acuma revin doar sa o mai laud un pic🤭, nu ca ar avea nevoie😜😅 dar ea e genul de fata pe care as revizita-o chiar si la batranete cand no-i mai fi bun de nimic, numa sa ii aud vocea angelica🤭.. Sa mai spus despre ea ca e bomba rau, ca e dragutza are niste ochisori si un zambet de te topesti🤩😍🥵.. Dar hai sa mai vorbim si despre serviciile ei intr-un mod comparativ ca sa-mi exprim parerea despre conceptia mea de "raport calitate/pret".(scurt si la subiect) 

Nu are cel mai diversificat meniu, dar sincer eu prefer sa presteze serviciile de baza la nivel profesional decat sa ofere tot ce iti trece prin cap dar in mod banal, executat jalnic😑, cum o fac majoritatea care afirma ca fac sex total😒! Sunt multe care in comparatie cu ea nu ar merita 200 de RON/h chiar daca fac de toate si sunt in topul altor orase.. Etc(de multe ori ma intreb cum au ajuns acolo🤔

Betti isi cunoaste limitele si stie cum sa profite la maxim de puncturile ei forte, nu e nesimtita si nici pe de parte mecanica, isi presteaza serviciile cu atentie, profesionalism si respect. 

Pentru mine e o adevarata comoara printre atatea silicoanate, botoxate, dive arogante si laudate cu talente false.. Etc

Betti iti multumesc ca ne onorezi cu prezenta ta la Oradea "time after time" si sper sa ne revedem de cat mai multe ori si cat se poate de curand🤗😍😘

Shogori! Va doresc ciocane tari, bafta si spor maxim la minunata noastra Betti😁si nu numai😜😝

 

 

 

Felicitări, știi bine Betti este feblețea mea, deci m-am bucurat mult când am citit recenzia ta. Felicitări! 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

UPDATE:

Am vizitat-o pe @Betti de multe ori. Am avut parte de cateva threesomes in care a fost implicata si de cateva sedinte 1-1.

Dintre toate persoanele la care am fost cu cadouri, @Betti e cea mai ok din toate punctele de vedere. De cand am dat de ea nu am mai fost la nimeni, mereu ne vedem cand revine in oras.  

E genul de fata cu care poti sa ai o conversatie. GFE 10/10. Nu exista persoana mai buna decat ea cand vine vorba de GFE, si am fost la multe. Nota 10/10 la toate categoriile.



 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 16.11.2021 la 17:29, Steffl a spus:

Am trecut iar pe la frumoasa noastra Betti si ca intotdeauna a fost iar superb.

Programat pe wapp si ajuns in apartament ma astepta cu zambetul pe buze.

Din pacate acum nu am mai stat la o mica poveste langa o tigara,primit prosopul si dus am fost la baie.

A inceput cu un oral superb ,dar fara deep,umed si cu priviri in ochi. Da ce ochi frumosi are fata... Schimbat in 69 unde o prindeam de dund si de sani in timp ce eram cu butul in savarina.

Trecut apoi la montarea protectiei si a venit peste mine lady on top unde peisajul sanilor imi au ramas pe retina.

La pozitia picioare in gat am avut iar un peisaj superb,frumoasa la fata,priviri fermectoare si nu in ultimul rand sanii,pfff,ce sani frumosi.

De data asta in loc de doggy am rugato sa se puna pe burta cu picioarele lipite,disparea juniorul in pestera fermecata in timp ce ii masam fesele ,pozitia in care a venit si finisul pe fundul ei

Betti incet a devenit preferata mea fata si o revizitez de cate ori o sa am ocazia.

Notele sunt 

Aspect 9,7 gen dupa care iti rupi gatul pe strada

Igiena 10 proaspat epilata,totul ok

On 9,are tehnica buna,incearca deep,scuipa,linge si niste priviri in ochi...

Np 9,5 se misca bine,da contre,participa la actiune,gafait frumos

Gfe 9, e draguta ,nu e lipicioasa si nu saruta din pacate dar e la locul ei si ma simt bine cu ea

Cadoul a fost 150 lei pt o jumate de ora

Multumesc Betti pentru clipele frumoase. Puup😘

 

Îți  mulțumesc frumos pentru cuvinte  și  sper  sa ne mai vedem 😋🥰🥰🥰🥰🥰te  puupacesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...