Sari la conținut

Betti Blonda 0753896690


Postări Recomandate

  • Oras:Candcum
  • Oras:Candcum
2 hours ago, Betti said:

Îți  mulțumesc frumos pentru cuvinte  și  sper  sa ne mai vedem 😋🥰🥰🥰🥰🥰te  puupacesc

Eu îți multumesc pentru fiecare întalnire 🤗 . Ești feblețea mea 😍 și de câte ori am o portiță te voi vizita . Te puuup 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Proaspat iesit de la Betti blonda sau Larisa sunat direct si mers la ea . Loc prima onestilor . 150 lei o finalizare . Am primit prosop si la dus. Revin in camera de joaca. Din pacate intre noi nu sa realizat acel click am simtit de la inceput asta ee... Fata Este inalta foarte frumoasa are sani naturali frumosi piele fina ochi frumosi voce superba si chip tare dragalas. A inceput cu ON scuipat lins pe lungime ajutor putin si cu manuta dar un oral bun. Am incarcat 3 pozitii LOT si cu fata si cu spatele si caprita. La LOT ma calarit super tare miscari rapide se pricepe priveliste superba chiar sa straduit da a obosit sigur mai avusese multi clienti dragalasa de ea. Ma terminat oral si cu mana cu niste miscari ultra rapide a fost bine ...Este foarte dragalasa fata chiar frumoasa.  Data viitoare o sa iau o ora la ea si sigur va iesi o intalnire mai reusita ca asta de azi . E o placere sa te futi cu ea dar fiind asa draguta are sigur multi prea multi clienti si saraca e obosita si ea. Dar daca o prinzi sa zic asa sa fie incalzita si sa fii printre primii clienti vad foarte mare potential si sex appeal la domnisoara aceasta. Te pup Larisa 

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 2 ore, futificatoru a spus:

Proaspat iesit de la Betti blonda sau Larisa sunat direct si mers la ea . Loc prima onestilor . 150 lei o finalizare . Am primit prosop si la dus. Revin in camera de joaca. Din pacate intre noi nu sa realizat acel click am simtit de la inceput asta ee... Fata Este inalta foarte frumoasa are sani naturali frumosi piele fina ochi frumosi voce superba si chip tare dragalas. A inceput cu ON scuipat lins pe lungime ajutor putin si cu manuta dar un oral bun. Am incarcat 3 pozitii LOT si cu fata si cu spatele si caprita. La LOT ma calarit super tare miscari rapide se pricepe priveliste superba chiar sa straduit da a obosit sigur mai avusese multi clienti dragalasa de ea. Ma terminat oral si cu mana cu niste miscari ultra rapide a fost bine ...Este foarte dragalasa fata chiar frumoasa.  Data viitoare o sa iau o ora la ea si sigur va iesi o intalnire mai reusita ca asta de azi . E o placere sa te futi cu ea dar fiind asa draguta are sigur multi prea multi clienti si saraca e obosita si ea. Dar daca o prinzi sa zic asa sa fie incalzita si sa fii printre primii clienti vad foarte mare potential si sex appeal la domnisoara aceasta. Te pup Larisa 

Mulțumesc frumos te pup și  te  mai aștept 🥰🥰🥰😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
Acum 4 ore, Betti a spus:

IMG-20211208-WA0005.jpg.39c31fbc11eb51967825069f2cc0b01f.jpg

Buna  dimineața, dragilor ! Va anunț ca am  revenit la voi in oraș împreună cu colega mea @BabyMadalinapentru câteva zile. Disponibile pana la ora 23:00. Va sărut dulce 🥰🥰🥰🥰🥰

Bine ai revenit,Larisa.. frumoasa ființă...😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...