Sari la conținut

Betti Blonda 0753896690


Postări Recomandate

  • Oras:Andreea 509
  • Oras:Andreea 509
Acum 9 minute, Betti a spus:

Astăzi a fost ultima mea zi in Oradea, și cu toate astea nu am putut reuși nici ieri și nici astăzi sa încep la o ora decenta, ci doar foarte târziu programul.. Cu siguranța voi mai reveni la voi, mi a făcut plăcere sa va cunosc pe fiecare in parte, toți având ceva special și o privire plină de pasiune. Va doresc numai experiențe pline de foc și ardoare pana ne vom revedea sa va aduc plăceri poate și mai mari venind cu forte proaspete. Va pup 😘😘😘

6AB73E29-3C44-4C2B-9038-43C187282D74.jpeg

Se vede și din poză, mai puțin fața care este și mai frumoasă , ce bine arată și din ce scrie ce atitudine și caracter frumos  are ! Îți mulțumim Betti  și să nu uiți de promisiunea pe care ne -ai făcut -o și să revii cât mai curând la noi, cu forțe proaspete, la fel de plină de pasiune să ne aduci plăceri și mai mari !

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 4 ore, raymond a spus:

Se vede și din poză, mai puțin fața care este și mai frumoasă , ce bine arată și din ce scrie ce atitudine și caracter frumos  are ! Îți mulțumim Betti  și să nu uiți de promisiunea pe care ne -ai făcut -o și să revii cât mai curând la noi, cu forțe proaspete, la fel de plină de pasiune să ne aduci plăceri și mai mari !

Te pup și sper sa ne revedem! Mulțumesc pentru cuvintele frumoase ❤️❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Andreea 509
  • Oras:Andreea 509

Dragă Betti/ Larisa ,  știi  cumva când ai să revii la Oradea ? Deja îmi este dor de tine ! la cât de bine arăți și de frumos te comporți. Te rog fă tot posibilul să revii cât mai repede ! Te pup , cu mult dor !😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 03.07.2021 la 9:50, raymond a spus:

Dragă Betti/ Larisa ,  știi  cumva când ai să revii la Oradea ? Deja îmi este dor de tine ! la cât de bine arăți și de frumos te comporți. Te rog fă tot posibilul să revii cât mai repede ! Te pup , cu mult dor !😘😘😘

Buna, dragule ! Țin sa te anunț ca exista posibilitatea ca după data de 12 Iulie sa ma întorc pentru câteva zile in Oradea. Te pup 💋💋💋

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
7 minutes ago, Betti said:

Buna, dragule ! Țin sa te anunț ca exista posibilitatea ca după data de 12 Iulie sa ma întorc pentru câteva zile in Oradea. Te pup 💋💋💋

Te asteptam cu mare drag 🤗 😊 😘 🥳 😍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Andreea 509
  • Oras:Andreea 509
Acum 10 ore, Betti a spus:

Buna, dragule ! Țin sa te anunț ca exista posibilitatea ca după data de 12 Iulie sa ma întorc pentru câteva zile in Oradea. Te pup 💋💋💋

Mi -ai dat cea mai bună veste ! Te pup și te aștept cu mult dor, plin de nerăbdare și de pasiune.🔥😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
13 minutes ago, sosoboso said:

Ceau!Despre preturi,daca poti sa ne dai detalii?

Nu e in oras momentan 😞

Prețurile mele sunt:  150 de lei finalizarea  300 de lei o ora (2 finalizări)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dragii mei, sunt in drum spre voi și de mâine putem da startul la programări pentru a va aduce pasiune in suflet și zâmbet pe buze. Pentru mai multe detalii și pentru a stabili o întâlnire ma găsiți la numărul de telefon: (0745) 878 013

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Trinidad si Tobago
  • Oras:Trinidad si Tobago

“La  pomul laudat…”

Rusine sa-ti fie, nesimtita ce esti! Am sunat-o azi la 11.00 si m-a programat de la 14.30 pentru o ora.

La 13.35 i-am trimis un sms sa fie amabila sa-mi confirme locatia (banuiam ca e Onestilor P2, dar am vrut sa ma asigur).

La 14.05 imi trimite un raspuns “Buna ! Nu mai am cum la ora 14:30 poți te rog sa vii mai târziu ?”, moment in care si-a oprit si telefonul. Sms-urile mele au ramas ignorate cu desavarsire.

Nu am nevoie de nicio explicatie din partea ta, nesimtito 🤢🤢🤢

Link spre comentariu
Acum 24 minute, firewithoutreason a spus:

Apropo… recenzia am trimis-o din fata blocului P2, Onestilor… daca oricum m-a facut sa conduc 80 km si m-a tratat ca pe un cacat…  

Dupa femei și tramvai sa nu alergi niciodată, zice o vorba din popor. Mai ales atâția kilometri

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 2 ore, firewithoutreason a spus:

“La  pomul laudat…”

Rusine sa-ti fie, nesimtita ce esti! Am sunat-o azi la 11.00 si m-a programat de la 14.30 pentru o ora.

La 13.35 i-am trimis un sms sa fie amabila sa-mi confirme locatia (banuiam ca e Onestilor P2, dar am vrut sa ma asigur).

La 14.05 imi trimite un raspuns “Buna ! Nu mai am cum la ora 14:30 poți te rog sa vii mai târziu ?”, moment in care si-a oprit si telefonul. Sms-urile mele au ramas ignorate cu desavarsire.

Nu am nevoie de nicio explicatie din partea ta, nesimtito 🤢🤢🤢

Buna ! Așa cum ți am trimis in mesaj, eu te am anunțat ca nu pot îndeplini programarea, am adormit dat fiind faptul ca eram pe drum de ieri de la ora 5 după amiaza. Nu am de gând sa ți răspund jignirilor pentru ca este rușinea ta sa jignești mai ales când ai fost anunțat. Așa cum a fost și decizia de a sta in fata blocului o ora sau o jumătate de ora. 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 22 minute, videxul a spus:

Cum se fac programările ?

Îmi poți lăsa un mesaj pe numărul de telefon afișat cu ora și ziua in care ai dori sa vii și eu te programez cu mare drag😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...