Sari la conținut

E imoral sa te dai la nevasta altcuiva?


Postări Recomandate

  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!

Ca unul care am fost de cateva ori in situatia asta ( „semnale” din partea unei colege de munca), las deoparte raspunsul referitor la (i)moralitate si va spun cum am procedat. M-am apropiat de biroul ei dupa ce in prealabil m-am asigurat ca e singura si i-am spus o ora si o locatie. Exemple: 1.„Arhiva. Ora 11.00”. 2.” In pauza de masa, sunt in oficiu la etajul barului de vizavi”, etc. Locatia „ochita” trebuie sa fie oarecum mai retrasa ( fara camere video)...mesajul trebuie comunicat cu cateva ore inainte, ca sa fie „analizat” ( intimitate, discretie, timp disponibil). Am „marcat” asa la „2 din 3”. La cea fara „finalizare”(!), ea s-a facut ca nu pricepe...eu n-am insistat.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 47 minute, tot_lazy a spus:

 1.„Arhiva. Ora 11.00”. 2.” In pauza de masa, sunt in oficiu la etajul barului de vizavi”, etc. Locatia „ochita” trebuie sa fie oarecum mai retrasa ( fara camere video)...mesajul trebuie comunicat cu cateva ore inainte, ca sa fie „analizat” ( intimitate, discretie, timp disponibil). Am „marcat” asa la „2 din 3”. La cea fara „finalizare”(!), ea s-a facut ca nu pricepe...eu n-am insistat.

 Prea complicat.

Plus ca 2 din 3 nu este un procent prea bun. 

Cel mai bine este sa o intrebe direct, fara ocolisuri : Domnisoara, va plac micii ?  

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:somewhere
  • Oras:somewhere

Situatia e cea mai tampita posibil. Nu are cum sa iasa bine oricum ai suci-o.

1. Nu e moral; asta e clar, nici nu avea sens sa intrebi.

2. Nu faci nimic -> o sa ramai mereu cu idea "ce-ar fi fost daca ..."

3. Te implici ... aici apar 3 situatii

a) Totul era la misto din partea ei si pici de fazan.

b) Lucrurile merg ok intre voi dupa; inevitabil cineva va afla sau va banui macar si s-a dus naibii atmosfera de la locul de munca sau poate chiar mai rau.

c) Lucrurile nu merg bine dupa; fie unul se implica mai mult decat celalalt, fie partea sexuala nu merge cum trebuie etc. Situatia va deveni mult mai tensionata si daca se va si afla va fi cu atat mai rau.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:somewhere
  • Oras:somewhere
La 12.06.2021 la 17:30, badmadafaka a spus:

Nu e vina mea ea se da la mine.De ce sa refuzi pizda daca ti se ofera pe tava?

pentru ca ai si creier nu doar pula :D

uneori placerea de moment iti poate aduce probleme prea mari ca sa merite

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobîrlău
  • Oras:Dobîrlău

tati.. hai ca deja devine telenovela, da-i în mijloc la muiere s-apoi iti vezi de cumpărături pă nimfomane.. ce atata rau si chiar mai rau? ce-i rau bre? cainii nu se ard fara prejudecati? noi doar stim sa vorbim.. da-i tati fara calcule amanuntite ca ramai cu castravecioru murat.

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Eu am doua etape: 

1. Plăcere, durează până facem sex 

2. Vinovăție, începe după sex când eu vreau sa scap de ea și-mi vine gândul că ea a mințit pe cineva acasă că e cu o prietenă la cumpărături când defapt e călărită de unul mai tânăr.

Consider că e imoral cat timp soțul nu este informat, daca ea spune că vrea să se fută cu alți iar el e cuck eu judec că e moral.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Am eu alta intrebare pentru voi..

E imoral ca o femeie maritata care se prostitueaza sa aiba amanti pe langa sot de care ala fie nu stie, fie stie si o ajuta cum sa ii faca de bani pe prosti, incat sa ajunga atat de departe cu iluzia unei relatii, chiar sa doarma cu el in pat sau sa ii faca de mancare?

Mama cate cacaturi am de scris, din septembrie anu trecut pana acuma, doamne as face un blog cu toate astea aici ca stiu ca in trecut puteai avea un mini blogutz pe profilu tau..

O sa scriu despre seara in care am luat masa in cuibu de pe sf vineri cu 4 curve la masa :))))

Link spre comentariu

  • Oras:Dobîrlău
  • Oras:Dobîrlău
23 hours ago, eturit said:

...și marmota își învelea pizda cu staniol. D-aia întrebai tu p-acia cum miroase...

Da bre..ce nu pricepi… eu știu cum miroase curu ca ala i între buci 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...