Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Da
  • Oras:Da
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

E fals. Cum mi-am dat seama? Daca dai zoom la poze, ai sa vezi ca numarul de telefon a fost adaugat dupa ce au fost salvate pozele branduite Publi24. Deci cineva redus mintal a salvat pozele unei fatuci si peste alea, in paint sau Photoshop a adaugat numărul de telefon. Ca sa nu mai spun de gramatica descrierii 

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
Acum 4 ore, lancerevo a spus:

E fals. Cum mi-am dat seama? Daca dai zoom la poze, ai sa vezi ca numarul de telefon a fost adaugat dupa ce au fost salvate pozele branduite Publi24. Deci cineva redus mintal a salvat pozele unei fatuci si peste alea, in paint sau Photoshop a adaugat numărul de telefon. Ca sa nu mai spun de gramatica descrierii 

👍👍👍😁😁😁 bun ochi.

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 22 ore, lancerevo a spus:

E fals. Cum mi-am dat seama? Daca dai zoom la poze, ai sa vezi ca numarul de telefon a fost adaugat dupa ce au fost salvate pozele branduite Publi24. Deci cineva redus mintal a salvat pozele unei fatuci si peste alea, in paint sau Photoshop a adaugat numărul de telefon. Ca sa nu mai spun de gramatica descrierii 

Nu este nr de tel peste publi, ci semnatura publi este peste scrisul cu nr, asa cum este corect!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...