Sari la conținut

0734245523


Postări Recomandate

  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 10 ore, shshsh a spus:

Bai fraților exista oare ghinion mai mare decât asta să vorbești cu domnisoara aceasta și sa stabilești ca te vezi mai pe seara . După să nu mai reușești sa dai de ea încercând de foarte mult timp sa ajungi la ea și tot nu reușești 😊😊

Heii bună ți am dat acum mesaj pe wp și ți am explicat ce sa întâmplat.. Pup 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 1 minut, papura voda a spus:

Din câte vad asta e figuranta mare!

Si eu am vorbit cu ea,politicoasa,totul ok noroc ca am sunat-o inainte sa plec spre ea.

Nimic! Luam o țeapa de zile mari!

Când anume ai vorbit cu mine? 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 31 minute, cristianand2 a spus:

Mie nu îmi mai raspunde de mult timp. A mai reușit cineva sa vorbească cu 

Acum 31 minute, cristianand2 a spus:

Mie nu îmi mai raspunde de mult timp. A mai reușit cineva sa vorbească cu ea?

Ai uitat ca sunt suparata pe tine? 😠😠La ce mai comentezi pe aici sa imi faci reclama odată ce știi ca sunt suparata pe tine.. Acum pe bune.. Nu va înțeleg 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Contactată pentru o programare pentru a doua zi. Discutat detalii și acceptate de ambele părți am rămas la 2 h dar a doua zi când i'am dat un msj înainte cu câteva ore înainte de ora stabilită pentru o confirmare din partea ei dacă rămâne valabilă nu a dat niciun răspuns. Sunat, nu a răspuns.. Poate a avut treabă, ceva dar se putea anunța părerea mea.

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Contactată pentru o programare pentru a doua zi. Discutat detalii și acceptate de ambele părți am rămas la 2 h dar a doua zi când i'am dat un msj înainte cu câteva ore înainte de ora stabilită pentru o confirmare din partea ei dacă rămâne valabilă nu a dat niciun răspuns. Sunat, nu a răspuns.. Poate a avut treabă, ceva dar se putea anunța părerea mea.

Link spre comentariu

Să începem cu început i-am dat mesaj pentru o programare mi-a răspuns făcut programarea . Ajuns la ea am stat puțin  de vorbă până am început treaba pentru care am mers . Am început treaba cu un oral demențial cu foarte mare atenție la dânsele . După ceva timp după ce mi-a făcut oralu am rugat-o să punem caciulita și sa trecem la treaba . I-am zis că o să vin eu peste ea am trecut peste am dat ce am dat și după am terminat în balonas . Per total pentru mine e de nota 10 nu am ce să îi reproșez . E super plăcută ca persoana și nu e deloc pe graba cât stai la ea nu ii suna deloc telefonu deci poți sa îți faci treaba cum trebuie . Este a 3 sau a 4 oara de când merg la ea dar în seara asta ma făcut sa ma simt asa de bine în cât am uitat de toate probleme . O sa revin la ea curând . 😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...