Sari la conținut

0734245523


Postări Recomandate

  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Dacă erați puțin atenți.. Vedeați mai sus când am specificat ca nu vb la tel vi doar pe wp... Nu va convine situația nu mai sunați și punct.. Nu vi sa luat sa comentați mereu aiurea?... Acum pe bune... 

Link spre comentariu
Vizitator Fuckyou87
Reputație: 0
Acum 8 minute, Myky200 a spus:

Dacă erați puțin atenți.. Vedeați mai sus când am specificat ca nu vb la tel vi doar pe wp... Nu va convine situația nu mai sunați și punct.. Nu vi sa luat sa comentați mereu aiurea?... Acum pe bune... 

Dute in plm cu wp tau ca si eu am incercat sa te contactez pe el...Situatia e in felul uramator: Marsi in mortii matii si tu si figurile tale. Sper ca pe viitor sa te vad la stirile de la ora 17 spanzurata

Link spre comentariu
Vizitator Fuckyou87
Reputație: 0
Acum 51 minute, Myky200 a spus:

Dacă erați puțin atenți.. Vedeați mai sus când am specificat ca nu vb la tel vi doar pe wp... Nu va convine situația nu mai sunați și punct.. Nu vi sa luat sa comentați mereu aiurea?... Acum pe bune... 

Si e normal in gatu matii de tarfa obosita sa comenteze. Pentru asta in mortii mati e acest forum 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 57 minute, Fuckyou87 a spus:

Si e normal in gatu matii de tarfa obosita sa comenteze. Pentru asta in mortii mati e acest forum 

Eu te cred ca ești ciufut dar măsoară ți cuvintele că nu ne tragem de șireturi 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...