Sari la conținut

0734245523


Postări Recomandate

  • Oras:Slatina olt
  • Oras:Slatina olt
Acum 21 ore, papura voda a spus:

Păi a fost în Slatina, a lucrat?

În ce direcție pleacă?

Nu știu..... am fost eu luni și zicea ca sta pana miercuri  după pleacă din slatina ..... oricum rămân la părerea mea ca femeia e top pe slatina 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
9 minutes ago, marius_gen said:

Tind să cred ca s-a retras, nu am mai prins-o pe Slatina de cv timp. Păcat...facea fata asta un oral - cel putin zis sportiv! Miky daca vezi mesajul - haide inapoi!

În noiembrie am întâlnit o la Severin. 

Cred că a fost una dintre cele mai bune întâlniri pe anul trecut, poate cea mai bună și pasională.

Aștept cu drag revenirea.

Este între puținele fete pentru care merită să te deplasezi 100-200 km că să le întâlnești!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 28.09.2022 la 7:19, Mykysweet a spus:

Disponibila ❤️

Miki,

Fiind un client vechi de al tau observ ca pe forum mai intrii dar numărul de telefon care îl aveai,nu îl mai folosești.Nu mai merge nici sa sun,și văd ca nici whatsapp nu mai ai.

Daca ți-ai schimbat numărul,sau dacă nu mai activezi in țara,informează-ne și pe noi. Cum putem relua legătura cu tine ?

Multumesc !

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina olt
  • Oras:Slatina olt
1 oră în urmă, iuliann20 a spus:

Merge primul anunț. Te trimite tooocmai pe la SATU Mare 😂😂😂. Am sunat-o eu și are accent de Moldova. Nu este ea.

Da ai dreptate ...... acum a mers 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina olt
  • Oras:Slatina olt
La 04.03.2023 la 0:59, th3_hammer a spus:

Miki,

Fiind un client vechi de al tau observ ca pe forum mai intrii dar numărul de telefon care îl aveai,nu îl mai folosești.Nu mai merge nici sa sun,și văd ca nici whatsapp nu mai ai.

Daca ți-ai schimbat numărul,sau dacă nu mai activezi in țara,informează-ne și pe noi. Cum putem relua legătura cu tine ?

Multumesc !

 

Ai mai aflat ceva de ea?  Era client fidel 

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 03.09.2023 la 21:26, dick1029 a spus:

Ai mai aflat ceva de ea?  Era client fidel 

 

Din nefericire nu stiu nimic de ea de 1 an aproape. Cred ca e plecata pe afara....tatona ceva cu anglia si in trecut...poate ca acum a ramas definitiv acolo.

E pacat...eu faceam naveta de 2 ori pe luna la slatina doar pt oralul ala senzatie si stateam cate 2-3 ore....dupa ce imi dadeam drumu ma sugea in continuare minute bune in sir...nu fugea la baie ca profesionistele din ziua de azi.

Miki macar sa ne dai si noua un update ...vad ca pe forum mai intrii...nu ne lasa asa cu sperante ca te intorci.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...