Sari la conținut

0734245523


Postări Recomandate

  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 9 ore, Florincos a spus:

Fata asta nu cred ca exista am tot sunat dar nu a răspuns niciodată. Asa ca aveți grija cu fantomele astea.... 

Doar pentru ca nu răspund la anumite persoane asta nu înseamnă ca nu raspund... Pup 😘

  • Trist 1
Link spre comentariu

Vizitat fata acum cateva zile, ceea ce va pot spune e ca nu e genul slim si e putin mai corpolenta dar nu grasa asa cum a zis cineva ma sus. Locatia e undeva pe langa liceul Economic. Acum sa trecem la servicii:

Ajuns in locatie unde ma asteapta intr-un halat, stam cateva minute la niste discutii amicale dupa care cer sa merg la baie pentru o mica iginizare, ajuns in camera se dezbraca si incepe cu un ON de senzatie.

- Fata se autopropune ca fiind foarte buna la oral ceea ce eu personal va pot spune ca nu are cum sa va dezamageasca, parerea mea ca avem o noua regina in oras pe treaba asta, o scuipa, linge, deep si un mare + atentie la bijuterii, am impresia aca ii place foarte mult sa faca asta si nu ii da drumul pana cand ii zici tu, accepta CIM ceea ce pentru mine e top.

Dupa minute bune de un oral foarte umed o rog sa trecem la np unde o pun in misionar, geme usor,real chiar ii place, accepta sarutari pe corp si la randul ei te saruta si ea deci un mare + si aici, dupa cateva minute de luptat cedez si finalizez, la un momentdat uitasem de cim, norocul meu e ca am stat o ora si am cerut ca a 2 a finalizare sa incercam sa o obtinem doar din oral.

Fata nu a comentat nimic si dupa cateva minute de pauza a trecut la treaba, accepta si fuckface in limita bunului simt, adevarul e ca avut mult de munca ca sa reusesc sa finalizez din oral dar cum am spus nu a comentat nimic, finalizat cu un cim de zile mari, te scurge pana nu mai ramane nici macar o singura picatura.

Acum notele:

- Gfe ( este foarte sociabila si atentie are foarte mult bun simt, nici vorba de graba) din partea mea are un 10

Aspect: Aici e vorba de preferinte, asa cum am zis fata nu e genul slim, daca vreti slim nu e in categoria aia. Nota 8

ON: AIci ii dau 10 + pentru tot ceea ce face, nu ii lipseste nimic pentru un oral perfect, ps o bate pe Roberta aici.

NP: se implica, geme, sarutari pe gat, nu comenteaza la pozitii, e stramta, se uda natural dar eu  am ramas cucerit de oralul pe care il face iar nota pe i o acord aici e subiectiva 8.

Locatia e ok, o garsoniera dar fara AC asa ca depunctez. 7

Pe scurt baieti fata asta merita vizitata cel putin odata, e adevarat ca dai destul de greu de ea dar odata ajuns acolo iti arata ca a meritat asteptarea, programare facuta pe wapp, cu mici intarzieri unde si eu am fost de vina.

Ceea ce va trebuie la voi cand ajungeti in locatie e bunul simt.

uitasem ce e mai important.

Amenda: 150/250 ora, eu unu i-am lasat 300 doar pentru comportament si ca nu a dat semne de graba nici macar o secunda, puteam sta la povesti toata ziua.

De revenit? pentru mine da.

Imi cer scuze colegilor ca v-am facut sa asteptati.

Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Ba baieti...vin cu o recenzie pizitiva...cu toate ca mai sus ziceam ca nu risc 150 dar credetima ca sa meritat100% ps. Cred ca o bate pe Roberta la oral..pt ca face cim....ce sa va mai zic face un orat de nota 10 atitudine de nota 10 igiena corespunde o fire modesta...recomand futacilor cu toata increderea decartat 170 oral cu finalizare orala ..de revenit 100% merita spor ...dracilor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...