Sari la conținut

Alexandra - 0765.585.668


Postări Recomandate

  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău
Noua in orașul tau!
Buna! Sunt Alexandra, o persoana deschisă, amabila, îngrijită și atenta la tot ceea ce te face sa te simti bine si relaxat. Sunt o bruneta de 23 ani, 1,65 m si 52 Kg.
Imi place sa cunosc oameni, sa comunic, sa trăiesc momente unice și ador sa va duc pe culmile plăcerilor. Imi plac oamenii curați, eleganți și cu bun simt, in schimbul acestor lucruri eu ofer discreție, plăcere și igiena corespunzătoare.
Cu mine poți sa iesi chiar și la întâlniri,te pot insoti la diverse evenimente ,sunt o companie plăcută.
Am dreptul de a-mi selecta clienții și totodata voi fi nevoită să-i refuz pe cei in stare de ebrietate,cu inserție de bile sau alte modificari (nu accept mărimi mari)
Lucrez mai mult pe bază de programari .
Fac programări si pe WhatsApp pe care le respect întotdeauna!
 

PRESTEZ URMATOARELE SERVICII:

69

MFF - bărbat, femeie, femeie 

Show lesbi (dacă veniți cu o fata) 

Oral neprotejat ( in funcție de igiena) 

Hand job 

GFE (sa ma comport ca o iubita)

COM (cum on breasts or back) 

BS (body slide) 

AR (licking of the anal area) de către partener 

PL (pussy licking) 

NU ACCEPT

Anal

FK (french kiss)

BBS (vaginal sex without condom) 

BDSM (dominare, masochism, sadism) 

CIM 

DT (deep throat) 

FE (squirt) 

COF (cum on face) 

Tarife: 150 RON/h finalizare (ON inclus) ; 300 RON/h

 

A5AF39BD-A73F-4F8B-92A0-4109BD9A19E0.jpeg.835429afe68047995ccdcc4b0f88f39b.jpeg

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Ieri dupa amiaza, curiozitatea m-a deteminat sa o vizitez pe Alexandra. In ultimele 2 luni am tot incercat ceva nou insa cu experiente care mai de care mai bizare. Dupa o programare pe WhatsApp, m-am prezentat la ora si adresa convenita (undeva pe Calea Marasesti) fiind primit de o domnisoara frumoasa, cu zambetul pe buze si care spre surprinderea mea se exprima ingrijit si in fraze mai lungi de 3-4 cuvinte. M-am hotarat ad-hoc sa raman 1 ora si chiar nu mi-a parut rau. Am avut o experienta placuta, cu un ON soft dar facut OK, trei pozitii in care m-am simtit bine datorita unei implicari delicate si care nu mi-a lasat nici un moment impresia de fast-fucking. Nu are interdictii in privinta locurilor in care poti sa o atingi, sa o mangai sau sa o saruti,  raspunde cu aceeasi moneda, un lucru destul de rar. Am observat ca pozele nu sunt prelucrate, arata la fel si in realitate si cred ca intr-adevar are 21 de ani si nu 25 sau 30. Are forme placute, solduri conturate frumos si sani  fermi, medii ( te lasa sa te si bucuri de ei spre deosebire de alte mironosite). Pentru amatorii genului trebuie sa spun ca este extrem de stramta, mie unul mi-a placut maximum acest lucru. Am remarcat politetea (la bucatarie in pauza de tigara mi-a cerut voie sa raspunda la un telefon care oricum era pe silent) . In fine, fara prea multe cuvinte vreau sa spun ca am avut o experienta placuta care m-a si determinat sa scriu aceste randuri. Tariful este cel afisat si nu vreau sa il comentez. De vizitat, in opinia mea, mai ales cand ai nevoie si de o prezenta placuta si nu doar de ceva de tras pe cosor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău
La 13.06.2021 la 9:48, deliman a spus:

Ieri dupa amiaza, curiozitatea m-a deteminat sa o vizitez pe Alexandra. In ultimele 2 luni am tot incercat ceva nou insa cu experiente care mai de care mai bizare. Dupa o programare pe WhatsApp, m-am prezentat la ora si adresa convenita (undeva pe Calea Marasesti) fiind primit de o domnisoara frumoasa, cu zambetul pe buze si care spre surprinderea mea se exprima ingrijit si in fraze mai lungi de 3-4 cuvinte. M-am hotarat ad-hoc sa raman 1 ora si chiar nu mi-a parut rau. Am avut o experienta placuta, cu un ON soft dar facut OK, trei pozitii in care m-am simtit bine datorita unei implicari delicate si care nu mi-a lasat nici un moment impresia de fast-fucking. Nu are interdictii in privinta locurilor in care poti sa o atingi, sa o mangai sau sa o saruti,  raspunde cu aceeasi moneda, un lucru destul de rar. Am observat ca pozele nu sunt prelucrate, arata la fel si in realitate si cred ca intr-adevar are 21 de ani si nu 25 sau 30. Are forme placute, solduri conturate frumos si sani  fermi, medii ( te lasa sa te si bucuri de ei spre deosebire de alte mironosite). Pentru amatorii genului trebuie sa spun ca este extrem de stramta, mie unul mi-a placut maximum acest lucru. Am remarcat politetea (la bucatarie in pauza de tigara mi-a cerut voie sa raspunda la un telefon care oricum era pe silent) . In fine, fara prea multe cuvinte vreau sa spun ca am avut o experienta placuta care m-a si determinat sa scriu aceste randuri. Tariful este cel afisat si nu vreau sa il comentez. De vizitat, in opinia mea, mai ales cand ai nevoie si de o prezenta placuta si nu doar de ceva de tras pe cosor.

Mulțumesc frumos! Te aștept sa revii cu drag! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău
La 13.06.2021 la 9:29, gigi palton a spus:

O sa se convinga si singura...

Sunt multe care apar in oras, baga tariful asta si cum vin asa pleaca😅😅

Buna ziua! Eu am activat pe publi24 de mai bine de jumătate de an cu acest tarif in Bacău, ulterior m-am decis sa deschid topic pe nimfomane. Nu pot schimba prețul doar pentru ca sunt noua pe site și nu am încă recenzii. Și sincera sa fiu, din moment ce am revenit inseamna ca am programari, deci sunt reala! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...