Sari la conținut

New❤️In vizita ❤️Georgiana-servicii totale❤️0730394328


Postări Recomandate

Salutare tuturor 🍭 

Începând de maine voi fi disponibilă pentru prima dată la voi în oraș 🤗 

O mică descriere: 20 de ani,brunetă,par lung, ochii căprui, slim, sâni medii , 52 kg și 1,72 înălțime. 
Sunt o fire veselă, glumeața, senzuala și mai ales deschisă, sunt atentă la dorințele tale, cu mine poți fi cum vrei, te poți relaxa. Aștept domni drăguți, generoși care doresc să petrecem timp împreuna.
Te invit in locatia mea discreta si curata unde vei petrece momente de relaxare,
pentru a te duce pe cele mai inalte culmi ale seductiei , sociabilă și nu te grăbesc in timpul ales de tine 
❤️ 

  

Aici puteți citi câteva păreri despre mine pe topicurile din Cluj și din București : 

 

 

  

 

 

 

 

 

SERVICII DOAR PROTEJATE ȘI NU ACCEPT FK! 

 Prețuri:

200 lei - finalizarea: oral și normal protejat

350 h - oral, normal și anal in funcție de mărime

Se accepta: sărutări corporale, atingeri , 69, anni,cunni (pasiv) finalizare corporală .

 

Pentru mai multe detalii și programări contactați -ma la numărul de telefon: 0730394328 

 

Programul  11:00-22:00

 

Ma puteți găsi in apropierea mall-ului strada Doamna Stanca  ❤️❤️

Reviiin maine cu mai multe poze 👅👅

9CEBD414-160F-4E7A-9FCD-83BB171C8040.jpeg

F581A228-4C04-4E78-9B90-51610E385BD4.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am reusit sa o vizitez astazi pe Georgiana programare facuta telefonic la 18:30 ajung pe Doamna Stanca bloc nou cu ce trebuie.Ajung in fata la interfon sun si ajung in ap nou frumos Gerorgiana este o fata frumoasa simpatica glumeata par lung inalta este chiar genul de fata cu care ai intoarce capul pe strada mai ales ca imi plac fetele inalte.Intru stam la masa la o mica poveste ii dau banii ma pofteste la un dus dupa dus intram in camera incepe actiunea are un corp foarte frumos are niste sani mari dar buni si un fund demential.Face un oral bun cu deep numa bine ca am oprit-o ca daca nu ma termina ii fac si eu oral geme usor dar excitant dupa trecem la normal misionar si girl on top si finalizat in prezervativ.La final ma duc sa ma spal ma imbrac si ne luam ramas bun

Ap.9.5 Nou

Aspect:10 Inalta slim frumoasa draguta are niste ochisori frumosi 

Op:10 Cu deep

Np:10 Misional si girl on top gemete usoare se umezeste natual

Georgiana iti multumesc frumos pentru vizita te pup dulce m-am simtit bine cu tine

Eu o recomand numa buna de vizitat

200:30 minute

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, mihai1996 a spus:

Am reusit sa o vizitez astazi pe Georgiana programare facuta telefonic la 18:30 ajung pe Doamna Stanca bloc nou cu ce trebuie.Ajung in fata la interfon sun si ajung in ap nou frumos Gerorgiana este o fata frumoasa simpatica glumeata par lung inalta este chiar genul de fata cu care ai intoarce capul pe strada mai ales ca imi plac fetele inalte.Intru stam la masa la o mica poveste ii dau banii ma pofteste la un dus dupa dus intram in camera incepe actiunea are un corp foarte frumos are niste sani mari dar buni si un fund demential.Face un oral bun cu deep numa bine ca am oprit-o ca daca nu ma termina ii fac si eu oral geme usor dar excitant dupa trecem la normal misionar si girl on top si finalizat in prezervativ.La final ma duc sa ma spal ma imbrac si ne luam ramas bun

Ap.9.5 Nou

Aspect:10 Inalta slim frumoasa draguta are niste ochisori frumosi 

Op:10 Cu deep

Np:10 Misional si girl on top gemete usoare se umezeste natual

Georgiana iti multumesc frumos pentru vizita te pup dulce m-am simtit bine cu tine

Eu o recomand numa buna de vizitat

200:30 minute

Mulțumesc frumos pentru recenzie 😘 mulțumesc și pentru 🌹! 🤗

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Ah, Georgiana! :)

A fost una din favoritele mele pe cand activa in Cluj, aveam "abonament" si aproape intrasem in depresie cand - anul trecut - a decis sa mearga la Bucuresti. Duminica am vazut topicul ei pe Sibiu si efectiv am zburdat la ea. A ramas aceiasi fata pe care o stiam, frumoasa, sexy, deschisa. Mai are rost sa spun ca nu veti regreta daca o vizitati si daca va purtati frumos cu ea ?

Singurul punct negativ, ca sa zic asa, este faptul ca nu sta mult la Sibiu :)

Te pup, G.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, blackmirror a spus:

Ah, Georgiana! :)

A fost una din favoritele mele pe cand activa in Cluj, aveam "abonament" si aproape intrasem in depresie cand - anul trecut - a decis sa mearga la Bucuresti. Duminica am vazut topicul ei pe Sibiu si efectiv am zburdat la ea. A ramas aceiasi fata pe care o stiam, frumoasa, sexy, deschisa. Mai are rost sa spun ca nu veti regreta daca o vizitati si daca va purtati frumos cu ea ?

Singurul punct negativ, ca sa zic asa, este faptul ca nu sta mult la Sibiu :)

Te pup, G.

 

Mulțumesc S!! Te puuup și te imbratisez cu drag!!🥰🥰

Link spre comentariu

Am tot asteptat de cateva luni bune, sa mai apara in Sibiu o fata de calitate care sa se preteze pe fanteziile mele (foot fetish, body play, foot job, hand job) si iata ca asteptarea a meritat. Astazi am avut deosebita placere sa o cunosc pe Georgiana. Tanara, energica, frumoasa la fata, frumos si fin fardata, slim, silueta cu forme extrem de senzuale, foarte bine proportionata,  buze frumoase, sani naturali si un fund de milioane. Foarte deschisa la descrierea fanteziilor mele, vorbareata, isteata, a stiut sa creeze o atmosfera placuta si de relaxare. Desi sunt un tip timid, pe ea imi facea placere sa o privesc si sa ii admir finetea, are un stil de a se comporta, stil ce o face foarte delicata si extrem de feminina. 

Manichiura si pedichiura perfecte, fiind inalta mi-au placut picioarele ei lungi, talpile extrem de moi, ingrijite, curate, placute la atingere, degetele lungi, drepte.... ce sa mai zic, o fantezie care a devenit reala prin chipul ei. Efectiv nu ma puteam satura sa ii simt, sa ii gust si chiar doar sa ii privesc talpile. 

LOCATIE: 10. Apartament pe dna Stanca, spatios, curat, baia dotata cu tot ce trebuie, papuci de casa, prosoape si gel de dus la discretie

IGIENA : 10 , Georgiana e o fata ingrijita, care se vede ca acorda atentie felului cum arata. 

FOOT FETISH/ FOOT JOB/ HAND JOB- NOTA 20. 

Talpi moi, curate, pedichiura proaspata, extrem de atractiva pentru un fetishist. Manichiura aranjata, a fost o continua excitare sa simt mainile alea prin toate zonele erogene, atingeri extrem de fine, combinații ingenioase de atingeri cu unghiile, un body play cu mangaieri desavarsit. Pe foot job  pentru mine a fost top 3.... inca nu a depasit-o nimeni pe Elena din Pitesti, insa felul cum Georgiana isi misca picioarele m-a facut sa ma detasez de tot, m-a dus inspre un  Edging de calitate cum de foarte  putine ori mi-a fost dat sa experimentez. 

Cadoul: 600 ron pentru 90 de minute. 

Georgiana e o fata deosebita pe care eu o recomand cu placere. E o fata careia ii voi simti lipsa in Sibiu  pt ca am inteles ca nu va mai reveni....  o recomand cu cele mai bune intentii. Cine stie, poate cat va mai ramane in Sibiu, se va razgandi si ne va mai bucura cu vizitele ei. Daca nu, cu siguranta o voi vizita eu cand voi avea drumuri in Bucuresti, unde ea lucreaza mai mult! 

Multumesc pentru timpul petrecut impreuna si sper sincer sa mai am ocazia sa te simt!

O seara placuta!

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Buna ,

am avut cea mai mare plăcere sa o cunosc pe Georgiana. 
Este una dintre cele mai frumoase persoane cu care m-am întâlnit. 
Face tot posibilul sa fie un moment deosebit de la început pana la plecare. 
Nu voi intra in detaliu despre momentele noastre dar dacă as da o nota ar fi clar 10.
Îți mulțumesc mult și abia aștept sa ne revedem .

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Indisponibilă ! ÎMI CER SCUZE CELOR CARE NU AM PUTUT RĂSPUNDE ! 
 
in legătura cu programarea ta, am vorbit prin mesaje , am confirmat -o și nu puteam vorbi la telefon ori de cate ori vroiai tu ! Te-am rugat sa ma înțelegi dar ai fost foarte indignat ca de ce nu îți răspund, cred ca nici tie nu ți-ar conveni sa stau cu tine, in timpul tău și sa răspund la alte apeluri  ! Am anulat -o pentru ca nu mi-a plăcut cum ai reacționat, știi foarte bine și tu pentru ca ți-ai cerut scuze apoi ! Mulțumesc ! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 22 ore, fecundul a spus:

Cu ce te a deranjat întrebarea sexart?

Mirosul de prost imi dauneaza grav sanatatii mele si a celor din jur!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...