Sari la conținut

🎀 Jessica 🎀 0748679332 ❤️


Vizitator Jessica1

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Offf.. prea multe fete frumoase, prea puțin timp de evadat pe la ele. Sper să apuc să te vizitez frumoasă @Jessica1. Prea multe lucruri dulci se scriu pe aici, sper să fac și față și să nu dau în diabet în cazul în care ajung pe la tine. Să mă țină curenții pe drumul cel bun și să ajung în "Heaven"... 🙈

Link spre comentariu
Vizitator Jessica1
Reputație: 0
1 oră în urmă, Lostdream83 a spus:

Offf.. prea multe fete frumoase, prea puțin timp de evadat pe la ele. Sper să apuc să te vizitez frumoasă @Jessica1. Prea multe lucruri dulci se scriu pe aici, sper să fac și față și să nu dau în diabet în cazul în care ajung pe la tine. Să mă țină curenții pe drumul cel bun și să ajung în "Heaven"... 🙈

@Lostdream83Te aștept cu drag😘😘o sa am grija de tine sa nu dai in “”diabet”” 😂🤗o seara frumoasa îți doresc😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, Lostdream83 a spus:

Offf.. prea multe fete frumoase, prea puțin timp de evadat pe la ele. Sper să apuc să te vizitez frumoasă @Jessica1. Prea multe lucruri dulci se scriu pe aici, sper să fac și față și să nu dau în diabet în cazul în care ajung pe la tine. Să mă țină curenții pe drumul cel bun și să ajung în "Heaven"... 🙈

Dupa ce o sa astepti vreo 20 , 30 , 40 ...de min prin fata blocului sigur o sa iti scada glicemia , nu o sa creasca 😂😂😂... deci mergi cu incredere 😉😉

  • Haha 1
Link spre comentariu

Auzi, @Jessica1   ce zice dragul coleg?  Cum ca ar trebui sa astept prin fata blocului zeci de minute.. eu cred ca e rautacios si ca nu va trebui sa astept asa mult, este?  La urma urmei, n-ar fi o problema asa mare (am eu un feeling ca s-ar merita), dar s-a terminat freonu'-n Lastun 🙂  si cu canicula de-afara, e nasol 🥵

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Jessica1
Reputație: 0
Acum 54 minute, m0f0ss a spus:

Auzi, @Jessica1   ce zice dragul coleg?  Cum ca ar trebui sa astept prin fata blocului zeci de minute.. eu cred ca e rautacios si ca nu va trebui sa astept asa mult, este?  La urma urmei, n-ar fi o problema asa mare (am eu un feeling ca s-ar merita), dar s-a terminat freonu'-n Lastun 🙂  si cu canicula de-afara, e nasol 🥵

@m0f0ss cel mai bine ar fii sa te convingi singur,citește tot topicul sa vezi…care a fost problema (omul a întârziat și nu a anunțat ) consider ca nu a fost vina mea! 😘

Link spre comentariu
Vizitator Jessica1
Reputație: 0
Acum 25 minute, Blaugrana10 a spus:

Ciao 😘 bella ragazza , o poza ,doua mai sexy cu tinuta de azi se poate :D  ? Cand o  sa mai revii in TM daca nu pot ajunge acum la tine ?

  

@Blaugrana10 Ciao bello😘😊,nu știu exact când am sa revin in  Timișoara,o sa anunț pe formum,doar astăzi și mâine mai sunt aici,ai putea ajunge dacă dorești  😉😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 6 minute, Jessica1 a spus:

Buna dragilor ❤️Am revenit 🤗

📱Disponibilă pana la ora 22.00

Ooo ... buna ..  dar tu nu trebuia sa mergi in vacanta 🤔🤔

Aaa... ce face prietena mea Evelin ... pe unde mai da cu sapa 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Jessica1
Reputație: 0
Acum 2 ore, povestitorul a spus:

Ooo ... buna ..  dar tu nu trebuia sa mergi in vacanta 🤔🤔

Aaa... ce face prietena mea Evelin ... pe unde mai da cu sapa 😂😂😂

@povestitorul inițial am vrut sa mai vin 2 zile dar,n am mai venit 🤭,am plecat in vacanța 🤗😊,Eveline nu știu pe unde este 😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...