Sari la conținut

😏AnnaC😏 0725619709


Vizitator candyanna

Postări Recomandate

Vizitator alexandrulmm
Reputație: 0

Fiecare e libera sa ceara cat vrea. Ca i se si ofera sau nu, asta e partea a doua.

 

Beleaua vine de la aroganta. Si exact cum a zis un alt coleg, basinile se fac la Monaco. Si poate din astia care iti scriem asta chiar facem basini si la Monaco sau prin alte parti pe banii facuti de noi pentru noi. Si din aia poate va futem in scarba si pe voi. Dar sa vii, tu, o prostituata, sa ne arunci in fata ca tu faci ce vrei... oh, well...

Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0
Acum 43 minute, alexandrulmm a spus:

Fiecare e libera sa ceara cat vrea. Ca i se si ofera sau nu, asta e partea a doua.

 

Beleaua vine de la aroganta. Si exact cum a zis un alt coleg, basinile se fac la Monaco. Si poate din astia care iti scriem asta chiar facem basini si la Monaco sau prin alte parti pe banii facuti de noi pentru noi. Si din aia poate va futem in scarba si pe voi. Dar sa vii, tu, o prostituata, sa ne arunci in fata ca tu faci ce vrei... oh, well...

Puneti va in “pantofii mei” si poate atunci o sa intelegeti de unde vine si “aroganta” mea ... dar este greu .. si da .. fac CE VREAU 😘

“Nu mai judecati o carte dupa coperta” , stiu ca este o vorba des intalnita si folosita , dar este adevarata. Asa ca inainte sa aruncati cu “hate” ganditi putin. 

O seara buna 😏😘

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 53 minute, candyanna a spus:

Puneti va in “pantofii mei” si poate atunci o sa intelegeti de unde vine si “aroganta” mea ... dar este greu .. si da .. fac CE VREAU 😘

“Nu mai judecati o carte dupa coperta” , stiu ca este o vorba des intalnita si folosita , dar este adevarata. Asa ca inainte sa aruncati cu “hate” ganditi putin. 

O seara buna 😏😘

Draguto daca nu ti placea sa te futi te angajai undeva si aveai salariu asa ca las o pasta cu pantofii si nu arunca nimieni cu hate aiurea daca tu vii cu preturi de Germania si cu figuri pe tine vrei sa te felicitam ? 

Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0
Acum 35 minute, daniel312 a spus:

Draguto daca nu ti placea sa te futi te angajai undeva si aveai salariu asa ca las o pasta cu pantofii si nu arunca nimieni cu hate aiurea daca tu vii cu preturi de Germania si cu figuri pe tine vrei sa te felicitam ? 

Offf, vb degeaba🤦🏼‍♀️
“Astia” ai mei stiti ce vreau sa zic, restu’ 😂😂 nu conteaza 😘

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Eu propun sa o vizitam apoi să vorbim poate oferă si servici de lux .nu zic ca nu este scump  dar pana nu vizitam nu putem vorbi .sant care cer 150 si sevici 0 si in 10 minute vrea să scape de tine 

Link spre comentariu
Vizitator alexandrulmm
Reputație: 0

Eu am vizitat o. E misto femeia. De la cap la coada. N ai ce obiecta. Aici arunca cu aroganta, daca mergi la ea si te porti ca un domn e o doamna. Doar ca e destul de usor sa ti dai seama ca nu face asta exclusiv pentru ea. Poate doar intr o infima masura.... dar ma rog. Pana la.urma scopul e altul.

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 11 minute, alexandrulmm a spus:

Eu am vizitat o. E misto femeia. De la cap la coada. N ai ce obiecta. Aici arunca cu aroganta, daca mergi la ea si te porti ca un domn e o doamna. Doar ca e destul de usor sa ti dai seama ca nu face asta exclusiv pentru ea. Poate doar intr o infima masura.... dar ma rog. Pana la.urma scopul e altul.

Lene va e la unii sa faceți o recenzie cât de cât completa. 

Aruncați trei vorbe la mișto sa va aflati treaba, gen "am fost eu, garantez, mergeți cu încredere".

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 21 minute, Knoxx a spus:

Lene va e la unii sa faceți o recenzie cât de cât completa. 

Aruncați trei vorbe la mișto sa va aflati treaba, gen "am fost eu, garantez, mergeți cu încredere".

🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0
La 10.07.2021 la 10:07, beautiful a spus:

Buna,mai esti in Pitesti? Am incercat sa te contactez in  zile diferite, dar nu am reusit sa stabilim o intalnire.

Maine revin 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare tuturor !Fix acum am iesit de la Anna.

Am reusit sa mi fac programare telefonic programare respectata de ambele parti.  Locatia este centrala, ajuns la locatie mi-a deschis o tipa draguta , bronzata, ceva tatuaje ,parul prins frumos machiata cu niste sani superbi. Am inmanat cadoul  din proprie initiativa  si am  dorit un dus de reimprospatare. Actiunea:am inceput sa i sarut tatele acelea mari si frumoase dupa care  m -am pus pe spate si a inceput sa suga pula oral neprotejat,   miscari ritmice din limba,   o tine cu mana   la baza strans aproape de coaie   si o suge cu schimbari de ritm,     oral umed    foarte bine executat  minute in sir .

Dupa am schimbat in 69  are o pizda  catifelata , curata,  perfect epilata si pizda si curul acela (pacat ca nu face si anal ca  l-as fi incercat grav sa simt pula adanc in el).  A montat un prezervativ si a inceput sa ma calareasca sare frumos in pula in timo ce o tineam strans de cur    sa o apas tare ,  iar din cand in cand o mai tineam de mijloc sa o fut eu    rapid si apasat,   si iarasi o lasam sa sara ea in pula....       dupa care am schimbat in  caprita     sa o fut  in timp ce ii strangeam curul  ca la final sa ma pun din nou pe spate sa scoata prezervativul si sa  suga pula pana la ultima picatura, a supt  lent    si apasat exact cum imi place si nu s a oprit nici cand a simtit sperma in gura.

Note

Anna: 9  este o femeie curata  draguta  sani superbi   frumos bronzata ( nu face fk nici anal) dar  are atitudine pro client.

Oral  9( lipsa atentie  zonele adiacente)      oral umed  te priveste in ochi o umezeste  , o suge  adanc jocuri din limba  etc  a recompensat prin finalizare orala   pana la ultima picatura 

 Normal  10:sare frumos in pula  si   este atenta la cerintele clientului 

Anal nu face

 Cadou: 300 lei insemnand 200  finalizarea plus 100 lei extra  finalizare orala  .

 O recomand cu drag !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 4 ore, beautiful a spus:

Salutare tuturor !Fix acum am iesit de la Anna.

Am reusit sa mi fac programare telefonic programare respectata de ambele parti.  Locatia este centrala, ajuns la locatie mi-a deschis o tipa draguta , bronzata, ceva tatuaje ,parul prins frumos machiata cu niste sani superbi. Am inmanat cadoul  din proprie initiativa  si am  dorit un dus de reimprospatare. Actiunea:am inceput sa i sarut tatele acelea mari si frumoase dupa care  m -am pus pe spate si a inceput sa suga pula oral neprotejat,   miscari ritmice din limba,   o tine cu mana   la baza strans aproape de coaie   si o suge cu schimbari de ritm,     oral umed    foarte bine executat  minute in sir .

Dupa am schimbat in 69  are o pizda  catifelata , curata,  perfect epilata si pizda si curul acela (pacat ca nu face si anal ca  l-as fi incercat grav sa simt pula adanc in el).  A montat un prezervativ si a inceput sa ma calareasca sare frumos in pula in timo ce o tineam strans de cur    sa o apas tare ,  iar din cand in cand o mai tineam de mijloc sa o fut eu    rapid si apasat,   si iarasi o lasam sa sara ea in pula....       dupa care am schimbat in  caprita     sa o fut  in timp ce ii strangeam curul  ca la final sa ma pun din nou pe spate sa scoata prezervativul si sa  suga pula pana la ultima picatura, a supt  lent    si apasat exact cum imi place si nu s a oprit nici cand a simtit sperma in gura.

Note

Anna: 9  este o femeie curata  draguta  sani superbi   frumos bronzata ( nu face fk nici anal) dar  are atitudine pro client.

Oral  9( lipsa atentie  zonele adiacente)      oral umed  te priveste in ochi o umezeste  , o suge  adanc jocuri din limba  etc  a recompensat prin finalizare orala   pana la ultima picatura 

 Normal  10:sare frumos in pula  si   este atenta la cerintele clientului 

Anal nu face

 Cadou: 300 lei insemnand 200  finalizarea plus 100 lei extra  finalizare orala  .

 O recomand cu drag !!!

frumos, imi pare rau,datorita situatiei actuale nu imi permite timpul sa o vizitez , dar cu siguranta avem in vedere future booking :D .

Felicitari pentru vizita !

  • Like 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 44 minute, Danyel40 a spus:

Am tot sunat si degeaba. Domnisoara nu sa deranjat sa raspunda

 

🤣 Frate sunt multe ca ea pe forum scriu disponibile dar ele nu raspund nici la tel nici pe wapp cu orele sau deloc mie mi a zis ca raspunde cui si cand vrea asa ca nu te mai stresa . am zis pas . Ti o recomand cu drag pe Alessia cea mai cumsecade si frumoasa fata nu te mai stresa cu altele . Am ajuns la concluzia ca exista Alessia si restu' . Hai sa ai bafta

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 11 minute, Danyel40 a spus:

Am fost si eu la Alessia. Ai dreptate exista Alessia si restul. Dar nici ea nu prea raspunde 😂😂

Pentru că eu lucrez pe baza de programari mai mult..odată ce am programări automat că nu prea am timp sa răspund..dar cu câteva insistente sau cu un mesaj ca dorești o programare poate ai noroc..am persoane care fac programări chiar cu 2 zile înainte..pentru ca ma prind greu..îmi pare rău dar sunt doar una nu pot sa ma împart în 1000 de părți! Te pup!💋

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 2 ore, Danyel40 a spus:

Am fost si eu la Alessia. Ai dreptate exista Alessia si restul. Dar nici ea nu prea raspunde 😂😂

Frate chestia e ca este foarte cautata pt ca este top nr 1 😁 de asta raspunde si ea cand poate . nu ca altele ca nu raspund ca te cunosc desi n ai vb in viata ta cu ele sau ca raspund cand si cui vor . Iti urez bafta

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

@statistics si aici te rog daca gasesti vreo informatie apreciez ...posibil retrasa ? vad ca si-a sters contul

  • Like 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...