Sari la conținut

Eliza - 0767873560


Postări Recomandate

Vizitator max5678
Reputație: 0

Am încercat :) Nu știu ce sa zic, dacă sa recomand sau nu, își face treaba pt acești bani, la fața e foarte frumoasa, la corp are celulita, nu excesiv, dar are!

Însă vorbește mult, este adus de peste la domiciliu, face și oral, este permisiva, dar după 40-45 de minute spune ca trebuie sa meargă la alt client! 

Zice ca a mai lucrat în saloane, nu se vede sincer, insa suge pula bine :)) Eu chiar sunt pretențios, ma uit la mai multe chestii, deși nu ma pot plânge, eu nu cred ca o sa o mai chem, cel mult dacă ajung acasă beat și nu am chef sa ma deplasez eu :))

Banuiesc ca v-ați dat seama ca pozele nu sunt reale 😎

Link spre comentariu
Vizitator max5678
Reputație: 0

Am încercat :) Nu știu ce sa zic, dacă sa recomand sau nu, își face treaba pt acești bani, la fața e foarte frumoasa, la corp are celulita, nu excesiv, dar are!

Însă vorbește mult, este adus de peste la domiciliu, face și oral, este permisiva, dar după 40-45 de minute spune ca trebuie sa meargă la alt client! 

Zice ca a mai lucrat în saloane, nu se vede sincer, insa suge pula bine :)) Eu chiar sunt pretențios, ma uit la mai multe chestii, deși nu ma pot plânge, eu nu cred ca o sa o mai chem, cel mult dacă ajung acasă beat și nu am chef sa ma deplasez eu :))

Banuiesc ca v-ați dat seama ca pozele nu sunt reale 😎

 

P. S. Știu, am scris o recenzie aiurea :)) La igiena era foarte ok la mine, a venit de acasă, însă la mine nu a făcut dus( nu a vrut) și cică s-a dus la altul :))) și alta chestie revine ea cu mesaje dacă mai vrei întâlniri, mi-a scris la câteva seri după, deci cei care aveți neveste geloase aveți grija 🤣

Încă odată scuze, pt recenzia aiurea, dar sunt prea obosit! 

Link spre comentariu

Vizitator alexvintilescu
Reputație: 0

Am sunat, am facut programare. A venit cu 5minute mai devreme. 

Lucreaza doar intre orele 15-23, asa mi-a zis

Ca servicii pot spune ca sunt multumit, 7/10. 

La sex oral nota 9. La sex normal, nota 7. Da, ofera si sex, dar la alt pret. Eu am negociat :))

La igiena 10/10. La partea fizica/aspect. Are totusi o varsta, nu are corp de model, dar compenseaza prin atitudine. 

Telefonul ii suna, am apreciat ca a raspuns doar dupa ce am terminat si a intrebat daca ma supar daca raspunde. Avea alt client.

La masaj de relaxare nu are experienta si nici pregatire. La masajul erotic acord calificativ satisfacator.

Avand in vedere tepele pe care le-am luat de pe publi si de pe anuntul, aceasta tipa este la categoria de nota buna.

A fost foarte ok si ce pot recomanda este doar sa negociati si timpul cat va sta la telefon ca sa nu aveti surprize. O ora nu are 60 de minute. :)))) 

De reapelat la ea nu stiu. Igiena o diferentiaza fata de multe si este un plus. Ca varsta ii dau undeva pe la 38 de ani.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...