Sari la conținut

Plata abonament ONLINE PAYSAFE


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Aici platesti cu  cardul...si primesti PIN . 

https://dundle.com/ro/paysafecard/?gclid=CjwKCAjwn6GGBhADEiwAruUcKrqTrBbPPyg4DGBtIw-Qg1rAl4jkK6ypCkcjfbsVuYrIkZKYvaZQcRoCPhYQAvD_BwE

  

Auzisem mai demult aici pe forum,dar nu am testat. Un utilizator a incercat si a functionat.

 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a setat ca important acest topic

Plata cu cardul a fost scoasa acum cativa ani pentru ca nevestele celor casatoriti se uita pe extrasul de cont, etc. ;)

Pentru cei ne-casatoriti nu-i o mare problema, dar pentru cei casatoriti este. Deci e bine fara.

Mai era o discutie ca Motanul sa bage plata cu crypto, cu dar scaderile si instabilitatea BTC/ETH/Dogecoin din ultima vreme, nu cred ca mai este tentat sa introduca aceasta metoda de plata.

Asa ca in afara de Paysafecard, total anonim, nu prea va fi o alta modalitate (cel putin deocamdata).

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 13.07.2021 la 1:49, horny_gooner a spus:

Plata cu cardul a fost scoasa acum cativa ani pentru ca nevestele celor casatoriti se uita pe extrasul de cont, etc. ;)

Pentru cei ne-casatoriti nu-i o mare problema, dar pentru cei casatoriti este. Deci e bine fara.

Mai era o discutie ca Motanul sa bage plata cu crypto, cu dar scaderile si instabilitatea BTC/ETH/Dogecoin din ultima vreme, nu cred ca mai este tentat sa introduca aceasta metoda de plata.

Asa ca in afara de Paysafecard, total anonim, nu prea va fi o alta modalitate (cel putin deocamdata).

Se poate face în asa fel încât pe extras sa nu apară numele site-ului direct și sa fie anonim, multe magazine pentru adulți sau site-uri procedează asa

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Sau de ce ar trebui să fie ori una ori alta? Totuși suntem în 2021,până și magazinele de la colț au mai multe metode de plată simultan și clientul își alege ce îi convine. Pe de altă parte restricțiile au crescut, fără să se adauge nimic în plus la beneficii. 

Link spre comentariu
  • Oras:acasa
  • Oras:acasa

paysafe e cel mai ieftin, daca te duci la procesatori de card, site-uri de genu asta se considera high risk si te pun sa platesti o gramada de garantii comisioane foarte mari si iti opresc si din tranzactii garantii in caz de charge-back, singuri care ar fi mai ok p partea asta de plata cu cardul ar fi dimoco dar ei momentan au probleme cu platile mastercard, visa le merge ok.

Link spre comentariu
1 hour ago, captain_planet said:

paysafe e cel mai ieftin, daca te duci la procesatori de card, site-uri de genu asta se considera high risk si te pun sa platesti o gramada de garantii comisioane foarte mari si iti opresc si din tranzactii garantii in caz de charge-back, singuri care ar fi mai ok p partea asta de plata cu cardul ar fi dimoco dar ei momentan au probleme cu platile mastercard, visa le merge ok.

Cine lucrează în domeniu! Stie

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 18 ore, florinn89 a spus:

Deci nu prea gasim cod paysafe de cumparat cu cardul online. Nu mai stiti nici un site de unde se poate cumpara?

Cat de greu este sa dai o fuga pana la benzinarie, sa faci un plin sau sa mergi pana la Penny sa cumperi un set de surubelnite ? =)) 

  • Like 4
Link spre comentariu

Merge direct, cu Dundle, daca ai cont Paypal si urmezi corect si cu atentie pasii de facut, poti lua numarul de 16 cifre si de acasa, din fotoliu ! Dar trebuie urmati CORECT pasii ! Eu am achizitionat codul PAYSAFE de pe Dundle, platit prin Paypal, acum 5 minute. Deci totul ok !

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Nu stiu cum se intampla, cel putin la mine, ca atunci cand trec pe la benzinarie ma duc in general cu alte treburi si uit si de cardul vietii, iar atunci cand ma duc special pt card la supermarket, niciodata nu gasesc. Aici precizez ca am cautat intai la ei pe site care sunt locatiile distribuitoare, doar ca in realitate lista lor nu este actualizata corespunzator! Am incercat chiar la vreo 3 din proximitate si la toate mi-au zis ca nu au asa ceva.

Pana la urma se pare ca tot https://dundle.com/ ramane alternativa/workaround-ul sa platim cu cardul, desi e si aici o parte negativa: percep comision 22%.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
On 7/18/2021 at 7:16 PM, ffsdnd said:

Cat de greu este sa dai o fuga pana la benzinarie, sa faci un plin sau sa mergi pana la Penny sa cumperi un set de surubelnite ? =)) 

Irelevant că e "greu" sau nu. E de căcat să trebuiască să ies din casă ca să achit printr-o metodă de plată tâmpită.

Până și întreținerea pot să-i plătesc moșului de la Administrație prin metode de plată din secolul 21.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 2 minute, povesti a spus:

Irelevant că e "greu" sau nu. E de căcat să trebuiască să ies din casă ca să achit printr-o metodă de plată tâmpită.

Până și întreținerea pot să-i plătesc moșului de la Administrație prin metode de plată din secolul 21.

Te-ai vaccinat?  😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
25 minutes ago, ffsdnd said:

Te-ai vaccinat?  😂

Nu văd ce relevanță are asta :)

Sunt IT-ist, lucrez de acasă, nu am "paznic" (ba chiar din contră, mergem împreună când e ceva mișto), și refuz să ies din casă pe căldura asta dacă nu am neapărat nevoie să ies :)

Link spre comentariu
3 hours ago, povesti said:

Irelevant că e "greu" sau nu. E de căcat să trebuiască să ies din casă ca să achit printr-o metodă de plată tâmpită.

Până și întreținerea pot să-i plătesc moșului de la Administrație prin metode de plată din secolul 21.

Nu trebuie sa iesi din casa, daca nu vrei !

https://dundle.com/ro/paysafecard/?gclid=Cj0KCQjwraqHBhDsARIsAKuGZeHkWgXipJWFa7_6ZrneOA6UGvXai-D3mD6KXCEikazvIdlwv2J6Gq8aAsDnEALw_wcB

Cu placere !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 3 minute, silvershot a spus:

Salut. Se poate platii de pe un card de Anglia cu lire pe el? Cardu e Visa.

daca citesti topicul de la inceput iti vei ""

""da cu seamă!""

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator frizerul
Reputație: 0
La 16.06.2021 la 17:36, 2peu_2peu a spus:

Aici platesti cu  cardul...si primesti PIN . 

https://dundle.com/ro/paysafecard/?gclid=CjwKCAjwn6GGBhADEiwAruUcKrqTrBbPPyg4DGBtIw-Qg1rAl4jkK6ypCkcjfbsVuYrIkZKYvaZQcRoCPhYQAvD_BwE

  

Auzisem mai demult aici pe forum,dar nu am testat. Un utilizator a incercat si a functionat.

 

Este teapa cu acest link. Iti trimit un cod din 16 cifre, iti iau banii din cont, dar contul respectiv nu este bun.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 7/13/2021 at 1:49 AM, horny_gooner said:

Plata cu cardul a fost scoasa acum cativa ani pentru ca nevestele celor casatoriti se uita pe extrasul de cont, etc. ;)

Pentru cei ne-casatoriti nu-i o mare problema, dar pentru cei casatoriti este. Deci e bine fara.

Mai era o discutie ca Motanul sa bage plata cu crypto, cu dar scaderile si instabilitatea BTC/ETH/Dogecoin din ultima vreme, nu cred ca mai este tentat sa introduca aceasta metoda de plata.

Asa ca in afara de Paysafecard, total anonim, nu prea va fi o alta modalitate (cel putin deocamdata).

Accepta taxa intr-o moneda crypto stabila precum USDT si problema rezolvata :D

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
11 hours ago, tristtan7 said:

Auch, ce avansata esti.

Dar, daca abia am aterizat de la sat,  ce naiba facem ? 

te adaptezi sau te ineci :D cam asta e viata, poti alege sa ramai in urma sau poti petrece 30 de minute pe youtube si inveti ca e simplu ca buna ziua, ca si cum ai incarca un cont de Revolut :)) 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...