Sari la conținut

Alexia❤️Total❤️ 0767037589❤️


Postări Recomandate

  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 42 minute, altu2 a spus:

Pare-se ca la atâtea "extra" nu are cine să-i smotoceasca lindicu'. 

Să îmi fie cu iertare, dar mai nou toate fetele am văzut că au extra la orice, deci nu doar domnișoara de față. Mie unul mi se pare puțin ciudat când e extra și pt oral neprotejat...în rest piața e diversă și fiecare fată e liberă să pună ce servicii/tarife dorește. Repet, e doar opinia mea, nu vreau să fie divergențe.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 8 minute, cucubau86 a spus:

Să îmi fie cu iertare, dar mai nou toate fetele am văzut că au extra la orice, deci nu doar domnișoara de față. Mie unul mi se pare puțin ciudat când e extra și pt oral neprotejat...în rest piața e diversă și fiecare fată e liberă să pună ce servicii/tarife dorește. Repet, e doar opinia mea, nu vreau să fie divergențe.

 

Da ai dreptate, dar e prima data când după o intervenție benigna pe topicul unei eXcorte sunt tras de urechi prin nenumărate mesaje trimise în P.M.

Fiecare înțelege ce vrea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
1 oră în urmă, Baddboykills a spus:

Aici eu voi fi primul, asa de revenire:))

moama a revenit cica labache. ba prostane fii corect pana la capat. ai revenit pe nicknamele asta de looser.:)))))))). sau si pe asta. ca la cate clone ai pe aici doar nu crezi ca si-a imaginat cineva ca te-ai evaporat. de paduchi nu scapa societatea indiferent cat creste nivelul de trai.:). vei fi primul care ia o muie? ca primu care o fute pe fata asta...ma indoiesc ca ai putea fi. primu prost la nivelul asta de zgarie nori e altceva. aici e posibil sa fii. 

P.S. mergi sa futi sau sa iti faci laba?:)))))))))) . aaaa , vrei sa zici ca vei fi primul prost care merge la fata si in loc de futut alege o laba?:))) am inteles. ba , labache, felicitari! in prostia ta spui lucruri traznite.:))))). 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Chiar acum, Maximusm89 a spus:

moama a revenit cica labache. ba prostane fii corect pana la capat. ai revenit pe nicknamele asta de looser.:)))))))). sau si pe asta. ca la cate clone ai pe aici doar nu crezi ca si-a imaginat cineva ca te-ai evaporat. de paduchi nu scapa societatea indiferent cat creste nivelul de trai.:). vei fi primul care ia o muie? ca primu care o fute pe fata asta...ma indoiesc ca ai putea fi. primu prost la nivelul asta de zgarie nori e altceva. aici e posibil sa fii. 

P.S. mergi sa futi sau sa iti faci laba?:)))))))))) . aaaa , vrei sa zici ca vei fi primul prost care merge la fata si in loc de futut alege o laba?:))) am inteles. ba , labache, felicitari! in prostia ta spui lucruri traznite.:))))). 

Prostane am auzit ca ma cam vezi in toata lumea pe aici, insa la cata laba iti faci trebuia sa-ti dai seama ca saracii oameni, pești, prosti nu au nici o legatura cu mine, dar e bine macar ca te domin mintal, asta inseamna sa iti faca lumea reclama moca, sa-mi trimiti nr de cont sa-ti dau 1 leu🤦‍♂️😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
Chiar acum, Baddboykills a spus:

Prostane am auzit ca ma cam vezi in toata lumea pe aici, insa la cata laba iti faci trebuia sa-ti dai seama ca saracii oameni, pești, prosti nu au nici o legatura cu mine, dar e bine macar ca te domin mintal, asta inseamna sa iti faca lumea reclama moca, sa-mi trimiti nr de cont sa-ti dau 1 leu🤦‍♂️😂😂

analfatule. corect e 'mental'.:))))))). asta e durerea ta pizda proasta. ca te vad!:)))). cat pui la bataie de data asta sa afli ceva despre mine? :)))) asta ca sa intelegi cine domina pe cine.:)))))))). prostu' pulii

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 1 minut, Maximusm89 a spus:

analfatule. corect e 'mental'.:))))))). asta e durerea ta pizda proasta. ca te vad!:)))). cat pui la bataie de data asta sa afli ceva despre mine? :)))) asta ca sa intelegi cine domina pe cine.:)))))))). prostu' pulii

Da, corect e mental te-am distrus, tu ai zis-o😂😂😂 oricum reclama tot moca imi faci, eu iar ma distrez si fut cu tine de mana, de data asta o iei moca, iti place moca, oricum daca inchid astia nimfomane ramai petarda agatata la afumat in pod de unde scrii sa nu te prinda lumea ca iti rup astia capu precum gainii la master chef😂😂🤦‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Draga mea Alexia as vrea sa iti fac o vizita problema este ca sexul anal ca sa fie placut si delicios trebuie abordat cu rabdare,  tact si pregatire din partea la amandoi. Nu stiu cand o sa am timp sa iti fac o vizita, ce vreau sa retii e ca vreau sa iti fac o vizita.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 21.06.2021 la 13:42, Mihai_72 a spus:

Draga mea Alexia as vrea sa iti fac o vizita problema este ca sexul anal ca sa fie placut si delicios trebuie abordat cu rabdare,  tact si pregatire din partea la amandoi. Nu stiu cand o sa am timp sa iti fac o vizita, ce vreau sa retii e ca vreau sa iti fac o vizita.

ti-e frica ca o sa dai de zacusca in timp ce o futi anal ? =))))))))))

Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Buna Alexia si bine ai revenit !! 🤗

Tarifele si preturile au ramas la fel ? Intreb pentru un prieten ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 38 minute, dinozaurele a spus:

Tot pentru un prieten intreb si eu: el crede ca ai preturile si serviciile in functie de fraier si de cum iti merge, daca nu le-ai pus transparente aici. E adevarat ? Sau ai alt motiv pentru care nu confirmi sau infirmi intrebarea cu preturile ?

Aceleași prețuri le am nu am schimbat 

Te 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...