Sari la conținut

Natasha ! ❤️ 0751414636


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Exagerezi cu preturile 200 lei jumătate de ora și 400 lei ora..... Iar la capitolul servicii nu excelezi. Noi băieții ăștia mai simpli, iti dorim sa ne lași în pace, nu te mai obosi sa stai în România. Mergi la fraierii tai din afara :)) pe noi nu ne prostești. "Divo" 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Vizitat tarfa, mi-am dorit o carcasa buna. 
Insa am ramas dezamagit. Aspect fizic dezamagitor, mediocru. Ca si aspect as zice nota 6 maxim. Pozele o avantajaza mult, m-a asteptat cu parul slimos si nearanjat, comenteaza la pozitii,nu a vrut doggy.

E genul de femeie dupa care nu si intoarce capu pe strada. Absolut mediocra inspre urata.
 De recomandat doar pentru palmares, la pretul asta sunt optiuni infinit mai bune.

Am platit 200 ron pentru o finalizare. Nu am putut baga pula-n ea cum am vrut, se trage, eschiveaza. 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 3 ore, animaltrain3r a spus:

Vizitat tarfa, mi-am dorit o carcasa buna. 
Insa am ramas dezamagit. Aspect fizic dezamagitor, mediocru. Ca si aspect as zice nota 6 maxim. Pozele o avantajaza mult, m-a asteptat cu parul slimos si nearanjat, comenteaza la pozitii,nu a vrut doggy.

E genul de femeie dupa care nu si intoarce capu pe strada. Absolut mediocra inspre urata.
 De recomandat doar pentru palmares, la pretul asta sunt optiuni infinit mai bune.

Am platit 200 ron pentru o finalizare. Nu am putut baga pula-n ea cum am vrut, se trage, eschiveaza. 

 

Din păcate nu cred că ai fost la mine , astăzi am avut programări doar cu clientela mea , iar tu cu siguranță nu faci parte din ea . ;) Iar cine vine la mine știe destul de bine cum îmi aștept clienții și că igiena pt. mine este pe primul loc , nu înțeleg cu ce te încălzește dacă comentezi pentru a face  rău. Oricum , cum am zis și mai sus , cine a fost la mine , știe că absolut tot ce ai scris este o vrăjeală ieftină.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
6 hours ago, Natasha190 said:

Din păcate nu cred că ai fost la mine , astăzi am avut programări doar cu clientela mea , iar tu cu siguranță nu faci parte din ea . ;) Iar cine vine la mine știe destul de bine cum îmi aștept clienții și că igiena pt. mine este pe primul loc , nu înțeleg cu ce te încălzește dacă comentezi pentru a face  rău. Oricum , cum am zis și mai sus , cine a fost la mine , știe că absolut tot ce ai scris este o vrăjeală ieftină.

Vrajala ieftina scri tu ( sau ma rog scumpa depidne cum privim lucrurile ).

In primul rand pozele, daca or fi fost a tale candva nu potrivesc cu realitatea actuala. Nu esti chiar snur dar nici pe departe.

Si in al doilea rand serviciile: stai tot timpul cu mana pe prezervativ si comentezi la pozitii.

 

Link spre comentariu
Acum 6 ore, Natasha190 a spus:

Din păcate nu cred că ai fost la mine , astăzi am avut programări doar cu clientela mea , iar tu cu siguranță nu faci parte din ea . ;) Iar cine vine la mine știe destul de bine cum îmi aștept clienții și că igiena pt. mine este pe primul loc , nu înțeleg cu ce te încălzește dacă comentezi pentru a face  rău. Oricum , cum am zis și mai sus , cine a fost la mine , știe că absolut tot ce ai scris este o vrăjeală ieftină.

Omu nu a spus ca esti nespălată doar ca esti urata cu spume, poti fi nespălată si frumoasa iar la tine din câte vad e invers, curata si urata 🥵

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Acum chiar cu spume nu e, nu as fi ramas. Mai degraba mediocru ar fi cuvantul potrivit. Daca ai vede-o la strand in costum de baie nu te-ai uita la ea decat daca ar fi singura femeie de acolo.

E un constrast mare cu femeia fatala din pozele postate.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, animaltrain3r a spus:

Vrajala ieftina scri tu ( sau ma rog scumpa depidne cum privim lucrurile ).

In primul rand pozele, daca or fi fost a tale candva nu potrivesc cu realitatea actuala. Nu esti chiar snur dar nici pe departe.

Si in al doilea rand serviciile: stai tot timpul cu mana pe prezervativ si comentezi la pozitii.

 

Nu ai fost la mine nici ieri , nici alaltăieri , pentru că știu cu exactitate cine a fost la mine , asta să fie clar , nu ai cum să comentezi de pozele mele niciodată , sunt făcute exact in locația actuală .;) ești o persoană pe care probabil nu am primit-o . Nu mă interesează să te lămuresc pe tine , culmea , nu mi-a întors spatele la ușă nici măcar o persoana de când sunt aici , dacă chiar ai fost , care cu siguranță nu cred asta , NU ți-a plăcut sau nu am fost pe gustul tău , NU RĂMÂNEAI ! SIMPLU . Zi bună să ai.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ai un semn distinct la baza gatului, care nu se vede in poze. Daca tu sustii ca nimeni nu a facut cale intoarsa inseamna ca am ramas.

Pot sa fie facute si pe luna pozele, nu reflecta realitatea, induci lumea in eroare. Asa ca sa fie clar cum zici.

Si nu trebuie sa ma lamuresti, m-am lamurit singur cand te tineai de prezervativ ca orbu de bata, de abia puteam misca. 
 

P.S. mai spala-te pe cap din cand in cand.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ExtraLuv
Reputație: 0

Am citit topicul lui Natasha si am vazut cateva comentarii destul de rautacioase de la tot felul de persoane... vreau sa va spun ca am trecut pe la ea intr-o seara, locatia fiind Dunarii 20B acolo e locul, locatie la parter!!
Fata este foarte frumoasa, era extrem de aranjata, parul era frumos si nu avea nici un miros cum spun anumite persoane, e perfecta din toate punctele de vedere daca iti place fetele spre skinny. Atitudinea este una pro-client in afara de faptul ca iti cere banii la intrare dar majoritatea fac asta si le inteleg de ce... in rest nu are rost sa o mai jigniti ca fata este ingrijita, nu miroase urat, nu este nespalata etc... Te pup Natasha si te astept din nou la Cluj!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...