Sari la conținut

Andreea 0749927159


Postări Recomandate

Vizitator danezudan
Reputație: 0

Eu zic ca merita o încercare,dacă nu o fi bine te rog sa ma injuri public.Dar îți zic eu văd potențial foarte mare in fetița asta.

Link spre comentariu
Vizitator Rapanui
Reputație: 0

Amin! :)))  La aastfel de fete de fapt e compatibilitate si starea de moment. De asta pot provoca dezamagiri celor care vin cu asteptari mari si fata nu e dispusa sau nu e de gasit. Dar si cand o rpinzi , atunci e ceva de zile mari. Sa speram ca iar apare o noua stea in B-M :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
1 oră în urmă, danezudan a spus:

Nebunule fata e modesta.E carne cruda plm dacă prinde un bărbat adevărat da tot din ea ești nebun m-am futut cu ea gen Ana.Repet eu am avut parte de ceva ce nu găsești peste tot,pontu vi l-am dat de-aici de voi tine ce obtineți și ce nu.Clar e pe lista mea de revizitat.

Ce tarife are fata? Mie mi.a cerut 250 pt o finalizare cu FK și ON. Mi se pare de.a dreptul exagerat prețul....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Am inteles ca tipa e beton...nu am fost,am vorbit cu ea dar am renuntat! Eu unul nu risc atatia bani cand exista si alte variante mai bune. Fiecare cere cat vrea pe corpul ei,ideea e sa vreti sa dati banii astia!

Link spre comentariu
Vizitator Rapanui
Reputație: 0

Banuiesc doar ca isi cauta locul in piata asa ca testeaza constienta sau nu pana unde poate forta. Restul depinde de oameni cati sunt dispusi sa cedeze la ce pretinde ea. Inca e tulbure apa, se va decanta in timp

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Eu am dat 300 ora sau 200 finalizarea,da am avut parte de tot ce am vrut eu,nu stau sa va dau detalii despre astea,Eu la bani nu ma uit având in vedere ca caut calitate.

Link spre comentariu
Acum 1 minut, danezudan a spus:

Mersi pentru răspuns,e vara oamenii își mai iau și concediu 🤣.Mie unu îmi părea rău de dispărea din peisaj.

Abia am reusit si eu sa vb. cu ea. Nu mi-a zis daca se intoarce sau cand.....Sper sa revina

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

De vreo o săptămâna,dar atenție mare cu parchetul ca se zgârie mobila,nu va convine mucles.Fata e la început o tratati cum trebe sau mergeți la ale voastre.Ca potențial are destul și e pro client.

Mam saturat sa tot caut de futut ca idioții le fugăresc.

Link spre comentariu
Acum 3 ore, danezudan a spus:

De vreo o săptămâna,dar atenție mare cu parchetul ca se zgârie mobila,nu va convine mucles.Fata e la început o tratati cum trebe sau mergeți la ale voastre.Ca potențial are destul și e pro client.

Mam saturat sa tot caut de futut ca idioții le fugăresc.

Chiar e o tipa de nota 10. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
La 05.03.2022 la 20:26, statistics a spus:

Nu sunt acelasi poze sub cele doua numere de telefon. Este vorba de acelasi fata pentru cele doua anunturi?

 

Link spre comentariu
Acum 3 ore, Nomaq a spus:

Nu sunt acelasi poze sub cele doua numere de telefon. Este vorba de acelasi fata pentru cele doua anunturi?

 

Salut. daca e 159 nr de tel, O cunosc, mergi linistit, fata e exact ce trebuie. Crede-ma. Curata...frumoasa...forme...chiar am vb. cu ea acum 2..3 zile. E profi!

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
1 oră în urmă, kuky85 a spus:

Din cate stiu, nu prea sta pe forum, dar e ceea ce trebuie. Tanara, frumoasa, curata...Cine a fost la ea poate sa confirme. 

 

Acum 10 ore, angel666 a spus:

Buna, ceva poze noi unde pot găsi? Domnișoara nu are cont pe forum?

@angel666 mergi linistit,fi om calumea si te fute de ti-o rupe.Fata e tanara frumoasa curata si mult potential pentru asa ceva.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...