Sari la conținut

Beatrice 0761475464


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 oră, mariusleia a spus:

1) LOCATIE:  Dezastru , patul nefacut , lenjeria de pe ea plină de spermă!

2) Cosurile sunt deranjate vizibil..are un ten foarte foarte urât. 
POZELE SUNT EDITATE. 
CELULITA, VERGETURI, BURTA LĂSATA

IN POZELE POSTATE NU SE VEDE nici burta , nici cosurile, nici pielea lasata.. ceea ce e deranjant.

Jos, miroase foarte urât posibil niste probleme .. zic eu. 
 
Am fost la ea cu suma de 700 lei, preturile fiind 150-300 , am plecat cu 20 lei, bani de un taxiu.

Nota fizic : 3

Nota igiena: 0! Iti recomand un gel de dus de la farmacie, sa te ajute sa treci peste scurgerile si mirosul tau urât

Sunt barbat, si nu mi-as dori sa vad o femeie asa , de ultima speța
Nu recomand, mult succes!

 

 

 

 

 

De unde tot veniti cu acuzati le astea ne adevarate !! V-a faceti conturi fake care abia sunt facute , nu a venit nimeni cu 700 cum spu-i tu su categoric nu tu! Aveti ceva cu mine personal veniti la mine nu scrie ti nu mai prostii pe forum doar sa imi faceti mie rau! Nu am nici o scurgere nu miros , si lenjerile sunt schimbate dupa fiecare client ce pleaca , de unde ai venit tu cu acuzatiile astea 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Beatrice 0761475464
1 minute ago, BeatriceBety said:

De unde tot veniti cu acuzati le astea ne adevarate !! V-a faceti conturi fake care abia sunt facute , nu a venit nimeni cu 700 cum spu-i tu su categoric nu tu! Aveti ceva cu mine personal veniti la mine nu scrie ti nu mai prostii pe forum doar sa imi faceti mie rau! Nu am nici o scurgere nu miros , si lenjerile sunt schimbate dupa fiecare client ce pleaca , de unde ai venit tu cu acuzatiile astea 

Nu mintii!

  • Minus 3
Link spre comentariu
6 minutes ago, BeatriceBety said:

De unde tot veniti cu acuzati le astea ne adevarate !! V-a faceti conturi fake care abia sunt facute , nu a venit nimeni cu 700 cum spu-i tu su categoric nu tu! Aveti ceva cu mine personal veniti la mine nu scrie ti nu mai prostii pe forum doar sa imi faceti mie rau! Nu am nici o scurgere nu miros , si lenjerile sunt schimbate dupa fiecare client ce pleaca , de unde ai venit tu cu acuzatiile astea 

Astazi, am fost la tine. Ai si o colega, nu mai mintii! Ai 21 de ani, nu 30 sa ma fraieresti!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
1 oră în urmă, mariusdaldai a spus:

 Corp dezastruos! Nu sunt aici pentru a face o femeie sa se simta prost dar nu se mai poate! 
Astazi am fost la ea. Ora 12:40

zona Ioan ursu nr 14 scara b 

Cel mai bine ar fi sa te duci sa iti cresti copilul ! Fetita!

De unde veniti oamenilor cu conturi facute de o ora 2 , sa imi scrie ti mie nu mai prostii, nu ai fost de loc la mine niciodata ! Si mai ales azi cand eu nu am muncit !

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, BeatriceBety a spus:

De unde veniti oamenilor cu conturi facute de o ora 2 , sa imi scrie ti mie nu mai prostii, nu ai fost de loc la mine niciodata ! Si mai ales azi cand eu nu am muncit !

Te certi cu mariusdaldai, mariusleia si ionutbalmait, nu ti se pare suspect?  Nu au loc de tine, trebuie sa faca si fetele lor bani...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Delfinu92
Reputație: 0
58 minutes ago, Grogu said:

Te certi cu mariusdaldai, mariusleia si ionutbalmait, nu ti se pare suspect?  Nu au loc de tine, trebuie sa faca si fetele lor bani...

Am observat si eu, foarte suspecte conturile. Tin sa cred ca fata e ok.

( nu o cunosc, nu sunt din bv, e doar parerea mea )

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 17 ore, mariusdaldai a spus:

Astazi am fost la ea. Ora 12:40

Bine mai, hai ca îți dau mesaj în privat și fa un screen la programarea pe care ai făcut-o sau fa screen la detaliile apelului ca să postez aici, bineînțeles sa se vadă și data și ora, ce zici... nu mai ai scapare

Link spre comentariu
  • Oras:Honoluluuu
  • Oras:Honoluluuu

Eu am vizitat fata ! Dar din varii motive, n am considerat ca merita o recenzie! Dar referitor la igiena, mie unu, nu mi.a mirosit nimic urat! Singurul ei miros urat, e de la tigarile alea electromagmetice!🤦‍♂️🤦‍♂️😂Acu, ce zic mânjii astia...posibil sa da, dar probabil ca nu!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 ore, rednaus a spus:

Eu am vizitat fata ! Dar din varii motive, n am considerat ca merita o recenzie! Dar referitor la igiena, mie unu, nu mi.a mirosit nimic urat! Singurul ei miros urat, e de la tigarile alea electromagmetice!🤦‍♂️🤦‍♂️😂Acu, ce zic mânjii astia...posibil sa da, dar probabil ca nu!

Le-am lasat de mult , nu e vina mea ca iqos-ul miroase asa 😂😂😂 oricum nu le mai fumez

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 13 ore, Delfinu92 a spus:

Am observat si eu, foarte suspecte conturile. Tin sa cred ca fata e ok.

( nu o cunosc, nu sunt din bv, e doar parerea mea )

Nu m-am nimerit pana acum sa ajung la ea, dar nu ma dau batut😂. Oricum extraterestu a pus punctul pe i deci e rezolvata treaba si se poate termina off topicul.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 18 minute, yoanys a spus:

buna! sa anunti si serviciile si preturile, te rog 😉

mersi!

150 finalizarea, 300 ora  ( Servicii- Oral, normal, Fk, 69, diferite pozitii, Oralul ne protejat in functie de igiena ta !!! Extra -- Finalizare orala (+50) ❤ Zona urban coresi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...