Sari la conținut

A fost cineva?


Postări Recomandate

A mai fost pe la noi. Are cred ca topic deschis: hai la mine. Ea e in poze dar cam neserioasa. Nu poti programa mimic cu ea. Raspunde greu, iti zice sa o suni cand ajungi si apoi de obicei nu mai raspunde. Am patit asa de 2 ori. Incearca, poate ai noroc

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0

Baieti intradevar era neserioasa,insa in ultoima vreme am fost pe la ea si de fiecare data am reusit,si e si buna de pula  cu tatele alea mari,are un cur de doamne feri. pozele sunt reale,recente.puteti merge cu incredere.o suge fara destul de bine.150 fin

 

Link spre comentariu

Am fost la ea : tigancusa ,corp super , curata, nu are probleme cu pozitiile , nu m-a grabit. Am avut noroc pentru ca din cate am vazut e pe principiul primul venit, primul servit. E pacat , ar avea mult de castigat daca ar face programari pentru ca cei mai multi oameni au si alte obligatii, nu sa faca drumuri inutile.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0770960405
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0770960405
  • Oras:Baia Mare
Acum 59 minute, normall a spus:

Eu personal nu o recomand, dar nu e chiar cea mai rea experienta pe care am avut-o. Am avut si mult mai rau...,dar no daca te intereseaza mai multr detalii cauta-i numarul pe forum ca o sa gasesti recenzii la ea. Are topic. Pe scurt nu e rea, nu e geniala, dar eu cu siguranta n-aa mai da bani pe ea avand in vedere ca intotdeauna am variante mai bune la dispozitie. Cam asa sunt si recenziile ei cam 50/50 pro si contra. Poate un 60/40 contra.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...