Sari la conținut

RAYSA 0799294852


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 21 ore, pascuale a spus:

Daa,o femeie în adevăratul sens al cuvântului.Bine ai revenit ,sper sa stai destul sa ajungă la tine, toți cei ce te doresc cu adevărat.

Ești deosebita!

Multumesc frumos,  da mai stau o perioadă în vâlcea,  locația este de lux  centrală!!

Pupici 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 Buna seara,  voi specifica serviciile mele in detaliu, am adaugat câteva servicii in plus. 🤪

Oral deep, ( in functie de igienă oralul).

CIM🤭

MASAJ  EROTIC SAU DE RELAXARE

SARUTARI😘

NORMAL PROTEJAT !!! 

MICI FANTEZII. 

30min -200

1h-400

69

Seara frumoasa si pupici multi 😘😘😘

Link spre comentariu
Acum 30 minute, raysaraysa a spus:

 Buna seara,  voi specifica serviciile mele in detaliu, am adaugat câteva servicii in plus. 🤪

Oral deep, ( in functie de igienă oralul).

CIM🤭

MASAJ  EROTIC SAU DE RELAXARE

SARUTARI😘

NORMAL PROTEJAT !!! 

MICI FANTEZII. 

30min -200

1h-400

69

Seara frumoasa si pupici multi 😘😘😘

Buna,

In ce zona ai locatia ?

Multumesc

Link spre comentariu
La 01.02.2022 la 15:17, raysaraysa a spus:

Multumesc frumos,  da mai stau o perioadă în vâlcea,  locația este de lux  centrală!!

Pupici 

Locatia de lux si domnisoara de lux ! Totul la superlativ !:clap

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragi mei, am revenit la valcea pentru o săptămână,  voi lucra doar la ora !!! Cu serviciile specificate. Multumesc si o zi frumoasă iti doresc!! 😘🥰🤗

App sunt brunetă!! Voi posta anuntul aici după ce îmi fac pozele,  pupici 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea
Acum 7 ore, raysaraysa a spus:

Buna dragi mei, am revenit la valcea pentru o săptămână,  voi lucra doar la ora !!! Cu serviciile specificate. Multumesc si o zi frumoasă iti doresc!! 😘🥰🤗

App sunt brunetă!! Voi posta anuntul aici după ce îmi fac pozele,  pupici 

Ce tarif la ora? 

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Am fost acum la domnisoara ;..  ce sa spun... o domnisoara selecta , ff curata , ff dragutza , ff ok ... am fost ff multumit ...

inalta , dragutza , vorbeste frumos , sani micuti dar superbi , corp mai mult decat superb... se vede-n poze defapt... confirm pozele ..sunt ale ie 100%

ca servicii ...  oral neprotejat si normal protejat.. Nu face anal... 200cu 400...merita fiecare leutz! Este mult peste ce gasesti in valcea ;la pret poate si mai mare... 

ON- 9 

NP - 10 

 Se implica , geme , am ramas foarte impresionat . Cu siguranta eu am sa mai revin ...  am inteles ca nu mai sta mult pe la noi... Eu unul revin și mâine.. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania
On 3/19/2022 at 10:48 AM, raysaraysa said:

Buna dragi mei, am revenit la valcea pentru o săptămână,  voi lucra doar la ora !!! Cu serviciile specificate. Multumesc si o zi frumoasă iti doresc!! 😘🥰🤗

App sunt brunetă!! Voi posta anuntul aici după ce îmi fac pozele,  pupici 

Buna Raysa! cat mai stai in Valcea sau mai exact, cand vii la Timisoara?

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Salutare tuturor!

Azi am reusit sa revizitez  aceasta faptura frumoasa.

Intamplarea a facut sa fie libera cand am sunat. 
Ajuns la fata locului, am fost intampinat de o fatuca frumoasa,înaltă,pe tocuri.. 
Am stabilit pentru o finalizare, am achitat si am intrat la dus. Dupa ce am iesit din dus, avand doar prosopul(curat) pe mine, a inceput sa ma sarute pe gat si pe piept facand soldatelul sa treaca in “drepti” imediat. Actiunea a debutat cu ON, care oferea o priveliste minunata cu ea intre pecioarele mele, sanii  frumosi si faptul ca tragea cate o privire in timpul actului. S-a acordat atentie imprejurimilor, s-a folosit si ceva mana (fara a fi excesiv si deranjant). Oralul a fost unul demential as putea spune

Dupa cateva minute am hotarat(la cererea mea) sa punem prezervativul si sa fie ea deaspura pentru a ma putea bucura de privelistea sanilor. M-a călărit de m-a luat draqu, finalizarea avand loc in aceeasi pozitie (dupa putin timp spre rusinea mea).

Acum sa trecem la note.

Locatie: 10 - undeva pe bulevard apartament dotat cu tot ce-i trebuie și cel mai important parcare subterana lipsita de ochii curioșilor!! 

Aspect: 9.5- frumoasa, buze subtiri, sani medii si frumosi..fund demential

ON: 9.5 demential

Normal: 9.5- mai mult ea decat eu 

GFE: 9 - mi-a dat senzatia mai mult de amical decat de gfe dar asta nu e un lucru rau

Pret: 200

De revenit: eu unul da! M-am resimțit bine.. Mi-am cam făcut abonament la aceasta minunăție de fata.. 

p.s. Aviz celor cu radar acasa, Raysa era parfumata iar asta se cam resimtea. 

Te pup Raysa si ma bucur ca te-am cunoscut.Esti top pe Valcea!! 

Spor in toate cele!

  •  
  •  
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 30.03.2022 la 23:47, xl81 a spus:

Salutare tuturor!

Azi am reusit sa revizitez  aceasta faptura frumoasa.

Intamplarea a facut sa fie libera cand am sunat. 
Ajuns la fata locului, am fost intampinat de o fatuca frumoasa,înaltă,pe tocuri.. 
Am stabilit pentru o finalizare, am achitat si am intrat la dus. Dupa ce am iesit din dus, avand doar prosopul(curat) pe mine, a inceput sa ma sarute pe gat si pe piept facand soldatelul sa treaca in “drepti” imediat. Actiunea a debutat cu ON, care oferea o priveliste minunata cu ea intre pecioarele mele, sanii  frumosi si faptul ca tragea cate o privire in timpul actului. S-a acordat atentie imprejurimilor, s-a folosit si ceva mana (fara a fi excesiv si deranjant). Oralul a fost unul demential as putea spune

Dupa cateva minute am hotarat(la cererea mea) sa punem prezervativul si sa fie ea deaspura pentru a ma putea bucura de privelistea sanilor. M-a călărit de m-a luat draqu, finalizarea avand loc in aceeasi pozitie (dupa putin timp spre rusinea mea).

Acum sa trecem la note.

Locatie: 10 - undeva pe bulevard apartament dotat cu tot ce-i trebuie și cel mai important parcare subterana lipsita de ochii curioșilor!! 

Aspect: 9.5- frumoasa, buze subtiri, sani medii si frumosi..fund demential

ON: 9.5 demential

Normal: 9.5- mai mult ea decat eu 

GFE: 9 - mi-a dat senzatia mai mult de amical decat de gfe dar asta nu e un lucru rau

Pret: 200

De revenit: eu unul da! M-am resimțit bine.. Mi-am cam făcut abonament la aceasta minunăție de fata.. 

p.s. Aviz celor cu radar acasa, Raysa era parfumata iar asta se cam resimtea. 

Te pup Raysa si ma bucur ca te-am cunoscut.Esti top pe Valcea!! 

Spor in toate cele!

  •  
  •  

Multumesc 😊

Te astept cand voi reveni prin Valcea,  momentan am hotarat sa nu mai vin la vâlcea!!! Cel puțin o perioadă mai lungă.  Pupici 😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...