Sari la conținut

poze cu fata 0759301215


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 18.06.2021 la 22:23, gigi brecu a spus:

Pare de etnie.

Posibil din cauza la luminile din camera sa para mai inchisa la culoare, dar asa la tasaturi nu mi se pare. Daca ar fi atata timp cat nu are voce din aia de hawarde totul e bine...

  • Like 2
Link spre comentariu

Mi-am facut eu curaj, fata e noua pe la noi:acum am plecat de la ea, pozele ii apartin, foarte frumusica si curata, apartament curat pe mamaia la kuydo caffe. Am stat doar un numar, cu ON = 200.

Oral: 8 (se mai ajuta de manute)

normal: 9

aspect:9.5

Locatie:10 

recomand cu incredere (probabil o sa curga comentariile pentru ca nu am recenzii facute si in general nu fac. Am facut pt ea deoarece m-am simtit ok la ea si e noua)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
11 minutes ago, alexradu23 said:

Mi-am facut eu curaj, fata e noua pe la noi:acum am plecat de la ea, pozele ii apartin, foarte frumusica si curata, apartament curat pe mamaia la kuydo caffe. Am stat doar un numar, cu ON = 200.

Oral: 8 (se mai ajuta de manute)

normal: 9

aspect:9.5

Locatie:10 

recomand cu incredere (probabil o sa curga comentariile pentru ca nu am recenzii facute si in general nu fac. Am facut pt ea deoarece m-am simtit ok la ea si e noua)

Deci înțeleg ca pana la ea, celelalte informații Ti-au adus, numai experiente nasoale și de aceea nu ai făcut recenzie la ele. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 hour ago, alexradu23 said:

Celelalte fete la care am fost sunt consacrate, Lia, Beatrice, Antonia, Cristina, nu au nevoie de inca o recenzie, mai ales  de la mine. 

Toate fetele au nevoie de recenzii noi, mai ales atunci când sunt pozitive. Dacă nu crezi, poți întreba pe oricare dintre ele, la următoarea vizita. 

Link spre comentariu

Asta aproape m-a intors din drum si pe mine, dar mi-a garantat la telefon ca pozele sunt reale si am zis sa incerc @j0hnnybravo.

m-am exprimat eu prost, am vrut sa zic ca userii nu mai au nevoie de recenzii, pentru ca stiu ca pozele sunt reale, etc. Aici erau niste dubii, de asta am scris - am zis sa intorc si eu serviciul primit

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...