Sari la conținut

Vizita cateva zile….0725274566😘😘


Vizitator mirela26

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 4 minute, mirela26 a spus:

Ma gândesc , oare nu e ok zona unde stau,in spate la hotel libra,la city residence???astept răspunsuri.😘😘

B chiar îi zona foarte bună și bine cunoscută

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in Romania
  • Oras:Somewhere in Romania
Acum 3 ore, mirela26 a spus:

Heiiii dragii mei,eu înainte sa vin aici la voi am întrebat daca ma primiți,majoritatea ați spun sa vin ca ma primiți si ca abia așteptați sa ma Cunoaște-ți,acum ce faceti,nu ma băgați nici măcar in seama😩😩😩

No ce faceti, lasati fata sa stea degeaba, fara activitate :) 

Hai sa lasam o recenzie, la cald asa ( ca si asa a fost o caldura ieri, ohoo ).

Cu chef de tras cv pe cosor, consult forumul, si vad topicul Mirelei. Rasfoiesc eu, ce rasfoiesc, si ma hotarasc sa-i fac o vizita.

Vb cu ea pe whatsapp, programarea a fost in jurul orei 1, noaptea; programare respectata de ambele parti ( ff speriata asa, mi s-a parut, ca tot ma intreba daca vin sigur, sigur; am inteles ca a avut mai multe intalniri anulate, sau care anulau ori nu respectau programarea)

Locatia: City Residence, in gusterita.

Aspect: chiar faină, are multe piercinguri, mult mai multe decat tatuaje :) 

Am stat doar ptr o finalizare, ON + CIM. Puteam sa mai stau si al doilea nr, dar cand eram la baie, ptr o igienizare scurta, un prieten mi-a dat mesaj, ca l-a lasat masina, la vreo 50 km de Sibiu, si trebuia sa ma duc sa-l iau...

Actiunea DTD: Vreo 20 min, cam asa.

Halatul: 100 finalizarea.

ON+CIM: Oralul este ok, cam brut un pic, sa zic asa, nu am simtit dintisori sau ceva, se mai ajuta si de mana din cand in cand, si cu atentie in zonele adiacente. La CIM, imi zambea si se uita la mine, nu am inteles ce voia prima data, era vb daca mai e cv pe teava, sau am finalizat de-a binelea :) . Oralul este de un 7 ( nota reflecta si faptul ca programarea a fost facuta noaptea, ea era si obosita, mi-o zis ca a venit de la Oradea; pare-se ca am fost primul ).

GFE: Incearca sa se faca placuta, m-a servit cu un pahar de suc, e amabila, discuta cu tine, e ok. Dar nu au fost pupici, ori imbratisari.

De revenit: Da, trebuie sa incerc si normalul :)

 

Va las, ciocane tari !

 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Heeeei, ai si tu putina rabdare Mirela. Iti dai seama ca nu putem sari in schema direct cum ajungi in Sibiu. Unii dintre noi au programul strans si dureaza putin pana gasim timp liber. Ne intelegi.....

Oricum, o sa fie OK, trebuie doar sa ai putina rabdare cu noi 😘

Apropo de zona, cea mai buna zona si mai usor accesibila este Avantgarden, dar e ok si langa Libra.

Te pup dulce

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 5 minute, elpistolero a spus:

No ce faceti, lasati fata sa stea degeaba, fara activitate :) 

Hai sa lasam o recenzie, la cald asa ( ca si asa a fost o caldura ieri, ohoo ).

Cu chef de tras cv pe cosor, consult forumul, si vad topicul Mirelei. Rasfoiesc eu, ce rasfoiesc, si ma hotarasc sa-i fac o vizita.

Vb cu ea pe whatsapp, programarea a fost in jurul orei 1, noaptea; programare respectata de ambele parti ( ff speriata asa, mi s-a parut, ca tot ma intreba daca vin sigur, sigur; am inteles ca a avut mai multe intalniri anulate, sau care anulau ori nu respectau programarea)

Locatia: City Residence, in gusterita.

Aspect: chiar faină, are multe piercinguri, mult mai multe decat tatuaje :) 

Am stat doar ptr o finalizare, ON + CIM. Puteam sa mai stau si al doilea nr, dar cand eram la baie, ptr o igienizare scurta, un prieten mi-a dat mesaj, ca l-a lasat masina, la vreo 50 km de Sibiu, si trebuia sa ma duc sa-l iau...

Actiunea DTD: Vreo 20 min, cam asa.

Halatul: 100 finalizarea.

ON+CIM: Oralul este ok, cam brut un pic, sa zic asa, nu am simtit dintisori sau ceva, se mai ajuta si de mana din cand in cand, si cu atentie in zonele adiacente. La CIM, imi zambea si se uita la mine, nu am inteles ce voia prima data, era vb daca mai e cv pe teava, sau am finalizat de-a binelea :) . Oralul este de un 7 ( nota reflecta si faptul ca programarea a fost facuta noaptea, ea era si obosita, mi-o zis ca a venit de la Oradea; pare-se ca am fost primul ).

GFE: Incearca sa se faca placuta, m-a servit cu un pahar de suc, e amabila, discuta cu tine, e ok. Dar nu au fost pupici, ori imbratisari.

De revenit: Da, trebuie sa incerc si normalul :)

 

Va las, ciocane tari !

 

 

 

 

Mersi de vizita cât si de recenzie si te mai astept oricând cu drag.Imi pare rău ca nu a fost chiar ok oralul dar chiar eram foarte obosita,data viitoare promit ca va fii mai bine…😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 4 minute, zafon a spus:

Heeeei, ai si tu putina rabdare Mirela. Iti dai seama ca nu putem sari in schema direct cum ajungi in Sibiu. Unii dintre noi au programul strans si dureaza putin pana gasim timp liber. Ne intelegi.....

Oricum, o sa fie OK, trebuie doar sa ai putina rabdare cu noi 😘

Apropo de zona, cea mai buna zona si mai usor accesibila este Avantgarden, dar e ok si langa Libra.

Te pup dulce

Referitor la zona,abia am găsit si aici,am întrebat înainte pe unii dintre voi daca e ok zona,unii din voi spun ca nu e ok pentru ei ca au cunoștințe in zona(dami like) iar unii din voi spun ca e ok,însă cand imi suna telefonul si comunic zona….revin cu un telefon🙁.Si iti dai seama ca din start la asta ma gândesc ca nu e ok zona….Referitor la răbdare ,nu iti poti da seama câta răbdare am,dar din 10 telefoane măcar 1 se nimerea liber…Nu stiu ce sa fac,ma mai gândesc daca o sa mai stau pana luni inclusiv sau dac voi pleca mâine.Pupici 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Iti dai seama ca din n  utilizatori ai forumului...fiecare are macar vreo ruda/prieteni prin locatiile astea. Apai indiferent ca stai in Avangarden, ori la Libra, ori altundeva. Indiferent in ce zona vei fi, probabil o sa fie cineva care va zice ca nu e ok din cauza ca are rude pe acolo.

Apoi tu ai intrebat unde sunt vizitatorii...Pai daca ai ajuns azi noapte in oras (pt ca in postarea cand ai anuntat ca ai ajuns,  imi arata ca ai facut-o acum 15 ore), asta inseamna ca ai ajuns pe la ora 11-12 noaptea. Sa fim seriosi, marea majoritate sunt cam pe la somn. Apoi ai repostat parca azi pe la 12...Cand din nou, marea majoritate a oamenilor sunt la munca. Deci ai ajuns la 12 noaptea si de asteptai ca pana la ora 12 la amiaza sa ai deja vreo 4-5 vizite sau cum? Esti putin nefondata cu ingrijorarile astea.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 1 minut, -jonny- a spus:

Iti dai seama ca din n  utilizatori ai forumului...fiecare are macar vreo ruda/prieteni prin locatiile astea. Apai indiferent ca stai in Avangarden, ori la Libra, ori altundeva. Indiferent in ce zona vei fi, probabil o sa fie cineva care va zice ca nu e ok din cauza ca are rude pe acolo.

Apoi tu ai intrebat unde sunt vizitatorii...Pai daca ai ajuns azi noapte in oras (pt ca in postarea cand ai anuntat ca ai ajuns,  imi arata ca ai facut-o acum 15 ore), asta inseamna ca ai ajuns pe la ora 11-12 noaptea. Sa fim seriosi, marea majoritate sunt cam pe la somn. Apoi ai repostat parca azi pe la 12...Cand din nou, marea majoritate a oamenilor sunt la munca. Deci ai ajuns la 12 noaptea si de asteptai ca pana la ora 12 la amiaza sa ai deja vreo 4-5 vizite sau cum? Esti putin nefondata cu ingrijorarile astea.

 

Poate asa e cum spui tu,sper totuși sa fie ok,ca Sibiul as vrea sa il mai vizitez…Mersi de părerea acordată 😘

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 34 minute, consult a spus:

Stai Mirela pe la noi, ca prea ne-ai incalzit, in curand o sa ajung la tine, am chef de un CIM. Uff

Ok,voi rămâne atunci pana luni inclusiv…😘😘

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 8 ore, jaysay a spus:

Îți place fotbalul... Meci.. Sper Portugalia 

Era de asteptat sa de califice Belgia…Da imi place fotbalul🤪

Link spre comentariu
Vizitator crsal1
Reputație: 0
Acum 54 minute, marius 97 a spus:

Recunoaște acuma îți place fotbaliști nu fotbalul 🤗🤗🙈

Îți "plac" fotbaliștii my friend😂

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 2 ore, marius 97 a spus:

Recunoaște acuma îți place fotbaliști nu fotbalul 🤗🤗🙈

Da si fotbalistii de ce nu…;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...