Sari la conținut

❤️🔥❤️ELISA❤️🔥❤️ 0746447705


Postări Recomandate

Acum 14 ore, putatare a spus:

Plictisită rău tipa, i-am scris pe WhatsApp, mi-a aruncat listă cu servicii și atât, dupaia nu am mai răspuns la nici un mesaj. Au aere deja.

Exact asta voiam sa notez și eu, timp în urmă mai făcea un pic de conversație,  acum nimic.  A umplut fata sacul cu bani...😄

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia
Acum 1 oră, hunterwhore a spus:

Exact asta voiam sa notez și eu, timp în urmă mai făcea un pic de conversație,  acum nimic.  A umplut fata sacul cu bani...😄

E foarte simplu. Nu le mai vizitați. Cand or sa vada ca le scade numarul vizitatorilor o sa inceapa sa își  puna intrebari si poate le vine mintea la cap.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Oras:Romania
  • Disponibila
Acum 22 ore, putatare a spus:

Plictisită rău tipa, i-am scris pe WhatsApp, mi-a aruncat listă cu servicii și atât, dupaia nu am mai răspuns la nici un mesaj. Au aere deja.

Pai daca nu i-ai virat banii deja, pentru ce sa mai răspundă!?trebuie puse la respect un pic, că pănă la urmă noi plătim, nu ele!vai , vai…

Link spre comentariu
3 hours ago, musique1983 said:

Curios ca nu raspunde...mai incerc maine o dată...

 Deși..poștașul nu suna niciodată de 2 ori...

Salve. In mod normal raspunde destul de repede. Eu iam scris pe watsapp imediat cand am vazut ca a revenit (evident am specificat intervalul in care poate sa raspunda fara sa creeze probleme). Cred ca are si toate conversatile in telefon.

Daca cumva s-a "spurcat" ...nu stiu ce sa zic. Pentru mine de cate ori am fost la ea (si am fost de cateva ori) s-a purtat exempar.

Sper sa reusesc sa ii fac o vizita pana mai e la noi.

Pentru mine are 10 pe linie. 

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 1 oră, Chitarist a spus:

Salve. In mod normal raspunde destul de repede. Eu iam scris pe watsapp imediat cand am vazut ca a revenit (evident am specificat intervalul in care poate sa raspunda fara sa creeze probleme). Cred ca are si toate conversatile in telefon.

Daca cumva s-a "spurcat" ...nu stiu ce sa zic. Pentru mine de cate ori am fost la ea (si am fost de cateva ori) s-a purtat exempar.

Sper sa reusesc sa ii fac o vizita pana mai e la noi.

Pentru mine are 10 pe linie. 

I-am scris ieri la 10 ..timp de raspuns am specificat ora 15 max...

  Poate a fost ocupata ieri...cine stie .. o sa vedem maine...

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...