Sari la conținut

Andreea 36 ani 0721907769


Postări Recomandate

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 21 minute, skmaryan a spus:

A mai dat careva la doamna...as vrea sa merg ...vreun coleg?...

Am fost eu mai demult, avea locația la Alcadibo, la croitorie. 

100 cu 200, sex total. 

ON - ok, fără " artificii", nu făcea CIM

NP- capra, a început cu "stai ca ma doare, ca am născut și m-au cusut", plm...harfe.

AP- ca o doare burta, ca plm.

NU RECOMAND.

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 24 minute, Vladescu86 a spus:

Am fost eu mai demult, avea locația la Alcadibo, la croitorie. 

100 cu 200, sex total. 

ON - ok, fără " artificii", nu făcea CIM

NP- capra, a început cu "stai ca ma doare, ca am născut și m-au cusut", plm...harfe.

AP- ca o doare burta, ca plm.

NU RECOMAND.

🤣🤣🤣 pai ori esti tu dotat frate ori a dat o in bulangeala dar atunci de ce zice ca face si drege daca o doare si ce mai latra ea totusi nu se leaga cum sa o doara burta la anal o bulesti in cur sau in burta ?

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Chiar acum, daniel312 a spus:

🤣🤣🤣 pai ori esti tu dotat frate ori a dat o in bulangeala dar atunci de ce zice ca face si drege daca o doare si ce mai latra ea totusi nu se leaga cum sa o doara burta la anal o bulesti in cur sau in burta ?

😅 A fost bulangeala. Anal, nu am încercat din cauza "dispoziției", durerea de burta...

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 6 minute, daniel312 a spus:

🤣🤣🤣 pai ori esti tu dotat frate ori a dat o in bulangeala dar atunci de ce zice ca face si drege daca o doare si ce mai latra ea totusi nu se leaga cum sa o doara burta la anal o bulesti in cur sau in burta ?

Sincer, mi-a fost lene sa detaliez prea mult...concluzia mea, este ca nu se merită...tepe de 100 de lei...🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 15 minute, daniel312 a spus:

🤣🤣🤣 pai ori esti tu dotat frate ori a dat o in bulangeala dar atunci de ce zice ca face si drege daca o doare si ce mai latra ea totusi nu se leaga cum sa o doara burta la anal o bulesti in cur sau in burta ?

Mâncase mult și ii împingea mâncarea înapoi 😂😂😂

Au unele niște scuze penibile, zici ca sunt neveste, numai pe alea le doare ori burta, ori capul 

Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Majoritatea de pe acolo sunt țepe. Am fost și eu ,nu am avut parte de normal ca era pe stop și mi a oferit anal.la 100 de lei fin.oral și anal.ofera și fk dar dantura e neîngrijita.nu e cine știe ce...acum fiecare după gusturi 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...