Sari la conținut

Sunt nou în oraș


Postări Recomandate

Vizitator tazalp
Reputație: 0
Acum 4 minute, ANTONIAY a spus:

Buna, esti sătul de poze false și de fete grăbite? Eu sunt ce cauti , o domnișoară reală, curata , cu mult bun simt !0757369330

Asa o fi, daca spui tu. 

Nu ma interesezi. 😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator tazalp
Reputație: 0

Un sfat. Daca ceri  200 lei o sa-ti sara lumea in cap ca ai preturi prea mari, asa ca te sfatuirsc sa ceri 50 lei sa poata veni toata lumea la tine. 😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
1 oră în urmă, ANTONIAY a spus:

Buna, esti sătul de poze false și de fete grăbite? Eu sunt ce cauti , o domnișoară reală, curata , cu mult bun simt !0757369330

Scrie si tu tarife servicii locatie ca si zona si pune o poza doua sau un link unde ai poze 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 2 ore, tazalp a spus:

Un sfat. Daca ceri  200 lei o sa-ti sara lumea in cap ca ai preturi prea mari, asa ca te sfatuirsc sa ceri 50 lei sa poata veni toata lumea la tine. 😂😂😂😂

Auzi mai bine  faci și vedeți de treaba ta 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 13 ore, ANTONIAY a spus:

Auzi mai bine  faci și vedeți de treaba ta 

nu vreau sa fiu rau dar aici nu este publi 24 ...e un site mai bun unde cele cu poze false zboara la fel de repede cum au venit.

Te-as ruga sa vorbesti cu cineva sa te ajute sa urci niste poze sa vedem si noi cu cine stam de vorba, sau un link dupa public cu pozele daca sunt reale, si niste detalii amanuntite legate de servicii ce oferi si ce nu, si pret, extra-uri daca ai, modalitate de contact telefonic doar si/sau whatsapp, sau nu... asa se procedeaza pe aici, iti multumim pentru intelegere si te asteptam cu introducerea !

  • Like 3
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 17 ore, ANTONIAY a spus:

Buna, esti sătul de poze false și de fete grăbite? Eu sunt ce cauti , o domnișoară reală, curata , cu mult bun simt !0757369330

Esti satul de poze false? Vino la mine ca nu am poze deloc. Deci nu au cum sa fie false 😉🤷‍♂️

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...