Sari la conținut

Gânduri pentru noul an !


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dacă tot există acest topic hai să-l activăm.

În 2013 toți cei care au intervenit aici s-au rezumat la un simplu schimb de urări,frumoase,dar totuși puțin dacă mă gândesc la titlul topicului.

Mulți dintre voi nu ați văzut cu ochi buni organizarea unei întâlniri,dar mai ales o întâlnire la care să participe și fete.N-am înțeles întru totul această opoziție,doar în parte. Să înțeleg că le rușine să se afișeze în public cu fetele,sau nu vor să participe la o activitate pe picior de egalitate,sau mai stiu eu ce alt motiv.Singur lucru la care țin și eu la astfel întâlniri e discreția.

Ce mi-aș dori în noul an ar fi realizarea unor "activități" ceva mai aparte cu participarea a patru,șase sau chiar mai mulți colegi.Pentru reușita lor, una dintre condiții ar fi compativitatea dintre participanți și uitați acum una din beneficiile unei întâlniri la băut,este cunoașterea directă și totodată stabilirea unor compatibilități.

Deci îmi doresc mai mult ca în 2018,cu toate că acesta a fost unul exceptional,cel mai bun din toate timpurile.

Vă doresc și vouă un an viitor mai bun și nu în ultimul mult sânge în instalație.

  • Like 13

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Va doresc si eu un Craciun Fericit pe care sa il petreceti cu cei dragi, sarbatori liniste si un an nou mai bun decat 2018. Nu in ultimul rand, sa avem parte si in 2019 de acelasi chef de ....actiune  :feet  :doggystyle

  • Like 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...