Sari la conținut

🍭👅Diana👅🍭0754834207


Postări Recomandate

  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 2 ore, Maciucar01 a spus:

Curios, am fost special în Mureș să o întîlnnesc. E o moldoveancă de peste Prut, frumoasă, curată și cu mult bun simț. 25 de ani, blondă  zîmbăreață  mereu bine dispusă, m-a luat în brațe de cum am întrat pe ușă.                            O să fiu scurt și la obiect.                         Igienă și servicii absolut impecabile(bine șlefuite în vest).               Pentru serviciile de care am avut parte, am lăsat 200,dar a fost  mult peste 30 de minute și a fost foarte 

bine.                                                          Este foarte ok, totuși aorecum cu o treaptă  sub valoarea fetelor de top  pe care le am întîlnit, Poate cîndva va fi TOP.                                                                Deci cu prețurile..... Garda mai jos.        Wichend  plăcut!!!! 

 

 

 

 

 

iti multumesc frumos💋🤗te pup😘

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
Acum 6 minute, diana1771 a spus:

Buna dragilor !

Din cauza problemelor tehnice din baia alocației mele azi nu voi fi disponibila !😒😒

Ne auzim maine dimineata !

Pupici💋💋💋🤗

Am crezut că te-au răpit bistrițenii 🤣. Hai să facem o programare pt mâine atunci  😉 .

P.S. poate e vreun instalator amabil pe aici 😊

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 47 minute, tomescualecs a spus:

Toate își iau cotețe la inchiriat, luați-vă dragelor și voi apartamente, am încercat sa dau și eu de ea dar nu a binevoit sa mi răspundă macar

Ce cotețe? Ii apartament nou... De unde sa știe când se strica ceva... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
1 oră în urmă, claudiu1980 a spus:

Revizitat Diana azi,superba,lipicioasa,în formă maximă,

E nr,1 Azi in Bistrița cu siguranta,si in top 5 personal ever.

..E ce trebe..

thanks you 😄😘😘😘😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Am reusit sa o prind pe Diana la final de program. Super domnisoara, una dintre cele mai ok fete vizitate. Ne-am simtit bine si ne-am distrat 😆. O sa o revizitez candva si la deschidere de program cand sunt si eu mai odihnit ca sa fac o recenzie ca la carte. 

Din punctul meu de vedere este o fata care are potential si arata traznet,ofera si artificii care pe la noi gasesti mai rar. 

Multumesc Diana pentru experienta traita, abia astept sa ne revedem. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 5 minute, falcon86 a spus:

Am reusit sa o prind pe Diana la final de program. Super domnisoara, una dintre cele mai ok fete vizitate. Ne-am simtit bine si ne-am distrat 😆. O sa o revizitez candva si la deschidere de program cand sunt si eu mai odihnit ca sa fac o recenzie ca la carte. 

Din punctul meu de vedere este o fata care are potential si arata traznet,ofera si artificii care pe la noi gasesti mai rar. 

Multumesc Diana pentru experienta traita, abia astept sa ne revedem. 

iti multumesc pt vizita 😘🤗te mai astept cu drag😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...