Sari la conținut

🍭👅Diana👅🍭0754834207


Postări Recomandate

  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 28 minute, ioda69 a spus:

Astept sa te vizitez in urmatorul oras, unde evident pretul va fi mai mic 🤫🤫

Salut,de acum incolo pretul mereu va fi asa🤭☺️💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 4 ore, Cristian1903 a spus:

Salut ceva  noutatiO actualizare  la  poze😅😅😂😂

Cristianeeee tu esti doar cu vazutul?😄😄🤔

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Nu inteleg de ce va trageti de sireturi cu escorda cand vine vorba de bani sincer , daca vreti sa mergeti cu 200 o finalizare (3 minute max) bine , daca nu personal mai pui 100 si cu 300 stai o ora (ca la toate aproape, cel putin cele decente).

Am vazut ca fata are recenzi bune si foarte bune , si atunci care este problema ???

PS:Diana sper sa ne putem intalni saptamana viitoare . (o sa scriu si o recenzie ca vad ca fata e aici de o saptamana si are 4 recenzi .... fac pariu ca primeste 4 baieti in 2 ore avand in vedere ca nu am reusit sa dau de ea in 3 zile consecutive, asta dupa ce si-a rezolvat cazare)

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo
Acum 7 ore, lucian348 a spus:

Nu inteleg de ce va trageti de sireturi cu escorda cand vine vorba de bani sincer , daca vreti sa mergeti cu 200 o finalizare (3 minute max) bine , daca nu personal mai pui 100 si cu 300 stai o ora (ca la toate aproape, cel putin cele decente).

Am vazut ca fata are recenzi bune si foarte bune , si atunci care este problema ???

PS:Diana sper sa ne putem intalni saptamana viitoare . (o sa scriu si o recenzie ca vad ca fata e aici de o saptamana si are 4 recenzi .... fac pariu ca primeste 4 baieti in 2 ore avand in vedere ca nu am reusit sa dau de ea in 3 zile consecutive, asta dupa ce si-a rezolvat cazare)

Boss banii nu sunt o problema. Doar ne place sa necajim fetele 🤫🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița
Acum 12 ore, ioda69 a spus:

Boss banii nu sunt o problema. Doar ne place sa necajim fetele 🤫🤣🤣

Boss necăjind fetele,, ne necăjim oarecum pe noi.                                            Ele vin, pleacă, iar noi (poate) facem  o recenzie . Dacă o facem. Dar la.... altceva  sîntem buni. Dacă privesc alte orașe, băieții sînt mult mai comunicativi.                                                  Haideți să ne înțelegem.                           Fiecare are un preț. Am avut  dame mult  peste valoarea Dianei, fete de top care își merită banii.                                    Am avut și noila Bistrița (valori bune) nu dau exemple niciodată, dar credeți-mă, Daria le cam bate la fund.                                      Revenind la bani.... Dacă ai bani mînîncii, dacă nu nu ți-e foame.                    Diana te pup pe suflet.                            Să fiți iubiți!!!!!         

 

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salut!

 

Am fost la ea sambata, din pacata numai pentru o finalizare ma putea programa. Tipa e mai mica, gen miniona, din poze nu chiar asa se vede, dar pentru mine era o surpriza placuta. Totul a decurs foarte bine, fata e foarte frumoasa, merita toti bani. Face tot posibilul sa pleci de la ea cu ganduri frumoase.

Sper ca o sa ne viziteze si la Satu Mare, fac abonament la ea, cu siguranta.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
Acum 17 ore, gecifeju a spus:

Salut!

 

Am fost la ea sambata, din pacata numai pentru o finalizare ma putea programa. Tipa e mai mica, gen miniona, din poze nu chiar asa se vede, dar pentru mine era o surpriza placuta. Totul a decurs foarte bine, fata e foarte frumoasa, merita toti bani. Face tot posibilul sa pleci de la ea cu ganduri frumoase.

Sper ca o sa ne viziteze si la Satu Mare, fac abonament la ea, cu siguranta.

Ori e plecata,  ori și-a  luat liber. Mie imi tot intra căsuța vocală.  Mi ar fi plăcut s-o vizitez

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej

Basarabia e România! ☺️
Astăzi am vizitat-o pe Diana și pot confirma tot ce s a scris bine despre ea. Diana e un drăcușor sexy,  cu simțul umorului si cu o atitudine pro client de nota 10. M a așteptat cu o rochiță neagră mulată , așa cum am rugat o eu. Are un corp perfect. Skiny, sâni naturali, frumoși si un fund superb. Arată mult mai bine decât in pozele pe care le a postat. Sexul a fost excelent! Deși nu eram prea in formă,  așa e într-o zi de luni, fata m-a lucrat in stil mare. Np, on, poziții, aproape tot tacâmul. Pe scurt, mergeți cu încredere. Domnisoara mai rămâne câteva zile la noi și e păcat să ratăm asa ceva. Eu o să revin cu siguranță. Have fun!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 1 oră, mititean a spus:

Basarabia e România! ☺️
Astăzi am vizitat-o pe Diana și pot confirma tot ce s a scris bine despre ea. Diana e un drăcușor sexy,  cu simțul umorului si cu o atitudine pro client de nota 10. M a așteptat cu o rochiță neagră mulată , așa cum am rugat o eu. Are un corp perfect. Skiny, sâni naturali, frumoși si un fund superb. Arată mult mai bine decât in pozele pe care le a postat. Sexul a fost excelent! Deși nu eram prea in formă,  așa e într-o zi de luni, fata m-a lucrat in stil mare. Np, on, poziții, aproape tot tacâmul. Pe scurt, mergeți cu încredere. Domnisoara mai rămâne câteva zile la noi și e păcat să ratăm asa ceva. Eu o să revin cu siguranță. Have fun!

multumesc😈😈😄💋te mai astept👅☺️🍭

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Dupa cum ziceam saptamana trecuta (cred) intr-un tarziu am reusit sa ma intalnesc cu Diana.

 

ON: 8/9 se pricepe

NP: 10 se implica, da contre, e ce trebe

69: 10 o pasarica de zile mari

Igiena: 10*  fata se intretine, apartament curat si aer conditionat

Gfe 10 foarte de treba, prietenoasa si vorbareata

Corp : 10 fata arata foarte bine (personal) , slaba cu un fund frumos, bombat si sani misto.

 

Per total o intalnire reusita si probabil cea mai buna fata de pe Bistrita. (cel putin momentan)

De revenit : clar DA

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 54 minute, lucian348 a spus:

Dupa cum ziceam saptamana trecuta (cred) intr-un tarziu am reusit sa ma intalnesc cu Diana.

 

ON: 8/9 se pricepe

NP: 10 se implica, da contre, e ce trebe

69: 10 o pasarica de zile mari

Igiena: 10*  fata se intretine, apartament curat si aer conditionat

Gfe 10 foarte de treba, prietenoasa si vorbareata

Corp : 10 fata arata foarte bine (personal) , slaba cu un fund frumos, bombat si sani misto.

 

Per total o intalnire reusita si probabil cea mai buna fata de pe Bistrita. (cel putin momentan)

De revenit : clar DA

multumesc mult Lucian☺️☺️te pup💋👅

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
1 oră în urmă, lucian348 a spus:

Dupa cum ziceam saptamana trecuta (cred) intr-un tarziu am reusit sa ma intalnesc cu Diana.

 

ON: 8/9 se pricepe

NP: 10 se implica, da contre, e ce trebe

69: 10 o pasarica de zile mari

Igiena: 10*  fata se intretine, apartament curat si aer conditionat

Gfe 10 foarte de treba, prietenoasa si vorbareata

Corp : 10 fata arata foarte bine (personal) , slaba cu un fund frumos, bombat si sani misto.

 

Per total o intalnire reusita si probabil cea mai buna fata de pe Bistrita. (cel putin momentan)

De revenit : clar DA

Mai ales pe la spate e foarte tare. Face niște contre năucitoare.  Tre sa repet experienta asta cât mai repede. Pe scurt, Diana e de top. 

Mergeți cu încredere,  merită 😉

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 11 ore, mititean a spus:

Mai ales pe la spate e foarte tare. Face niște contre năucitoare.  Tre sa repet experienta asta cât mai repede. Pe scurt, Diana e de top. 

Mergeți cu încredere,  merită 😉

💋💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...