Sari la conținut

🍭👅Diana👅🍭0754834207


Postări Recomandate

  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania

Gasit anuntul, citit recenzii, hotarat sa ii fac o vizita.

Sunat, dupa care primit sms cu servicii, tarife si locatie. Programarea tot ptin sms.

Ajuns in fata locatiei, sunat, urcat sus. In spatele usii, o minunatie de fata, slim, cu un fund bestial, imbracata doar in lenjerie intima.

Locatie curata, AC un lucru bun (mai ales pe caldurile astea).

Fiind dimineata, si posibil nu in forma maxima, Diana nu era foarte vorbareat.

Are niste sani, superbi, naturali.

A inceput cu un ON, executat incetuc, fara graba, dupa care am trecut la un 69. Aici o piersicuta, minunata. Fapt pt care am mai continuat cu putin oral oferit ei.

Pus balonasul si trecut la OP, cu un Lady on top. Dupa care un Doggy; aici o priveliste de nota 10.

Nu stiu cum dar nefiind in forma deloc....nu am reusit sa finalizez. Desi Diana si-a dat tot interesul, de a ma face sa plec multumit de la ea.

Per total:

ON..8/9... executat incetuc, cu atentie.

OP..10... e stramta bine, 

GFE...5.. nu a fost sa fie forma maxima din ambele parti... sau cie stie... chimia/ compatibilitatea.

IGIENA... 10... curatenie si aer conditionat

Corp... 10.. fata se intretine, un corp bestial slim, niste sani naturali de toata frumusetea si o piersicuta stamta,cutata, epilata. 

Daca va fii o data viitoare, aper sa fim in forma maxim. 

De revenit. Eu zic ca da...

O zii buna va doresc tuturor!

 

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 20 ore, garnier a spus:

Gasit anuntul, citit recenzii, hotarat sa ii fac o vizita.

Sunat, dupa care primit sms cu servicii, tarife si locatie. Programarea tot ptin sms.

Ajuns in fata locatiei, sunat, urcat sus. In spatele usii, o minunatie de fata, slim, cu un fund bestial, imbracata doar in lenjerie intima.

Locatie curata, AC un lucru bun (mai ales pe caldurile astea).

Fiind dimineata, si posibil nu in forma maxima, Diana nu era foarte vorbareat.

Are niste sani, superbi, naturali.

A inceput cu un ON, executat incetuc, fara graba, dupa care am trecut la un 69. Aici o piersicuta, minunata. Fapt pt care am mai continuat cu putin oral oferit ei.

Pus balonasul si trecut la OP, cu un Lady on top. Dupa care un Doggy; aici o priveliste de nota 10.

Nu stiu cum dar nefiind in forma deloc....nu am reusit sa finalizez. Desi Diana si-a dat tot interesul, de a ma face sa plec multumit de la ea.

Per total:

ON..8/9... executat incetuc, cu atentie.

OP..10... e stramta bine, 

GFE...5.. nu a fost sa fie forma maxima din ambele parti... sau cie stie... chimia/ compatibilitatea.

IGIENA... 10... curatenie si aer conditionat

Corp... 10.. fata se intretine, un corp bestial slim, niste sani naturali de toata frumusetea si o piersicuta stamta,cutata, epilata. 

Daca va fii o data viitoare, aper sa fim in forma maxim. 

De revenit. Eu zic ca da...

O zii buna va doresc tuturor!

 

 

 

 

multumesc ☺️te pup😘

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej

Diana partea a-2-a.
    A trecut o săptămână de la ultima vizită,  așa ca am contactat drăcușorul, am făcut o programare și la ora stabilită am sunat la ușa fetei. Revederea a fost cam la fel ca prima dată,  dar acum Diana a fost mai relaxată. Am rămas o oră timp în care m-a făcut să mă simt foarte ok. Săruturi FK, oral excelent si sex in toate pozițiile. M-a servit cu o cana cu apă iar la final un pepsi rece. Am fumat o țigară si gata. Igienă impecabilă,  locație ok , fata e foarte sexy, subtirica, fund obraznic, sâni medii naturali. Acesta este motivul pt care am scris mai sus ca este cea mai sexy fată venita la noi in ultimul timp. Prefer fetele fără silicoane. Mai sta o săptămână pe la noi. Dacă aveți timp, mergeți cu încredere, merită.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Diana, dupa lunga ta sedere in Bistrita, ne-ai putea sa spui incotro mergi?  Ca sa ne planificam vizitele. Ne e dor de tine. E vreo sansa sa ajungi la Alba? Albanezii te-au apreciat in vizitele tale pe acolo. Multumesc@ Pup

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, mititean a spus:

Diana partea a-2-a.
    A trecut o săptămână de la ultima vizită,  așa ca am contactat drăcușorul, am făcut o programare și la ora stabilită am sunat la ușa fetei. Revederea a fost cam la fel ca prima dată,  dar acum Diana a fost mai relaxată. Am rămas o oră timp în care m-a făcut să mă simt foarte ok. Săruturi FK, oral excelent si sex in toate pozițiile. M-a servit cu o cana cu apă iar la final un pepsi rece. Am fumat o țigară si gata. Igienă impecabilă,  locație ok , fata e foarte sexy, subtirica, fund obraznic, sâni medii naturali. Acesta este motivul pt care am scris mai sus ca este cea mai sexy fată venita la noi in ultimul timp. Prefer fetele fără silicoane. Mai sta o săptămână pe la noi. Dacă aveți timp, mergeți cu încredere, merită.

Fk?? Oferă și acest serviciu? Nici nu scrie în descriere și nici nu am beneficiat de el.... Da poate nu ia plăcut de fata mea 

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
Acum 50 minute, animat90 a spus:

Fk?? Oferă și acest serviciu? Nici nu scrie în descriere și nici nu am beneficiat de el.... Da poate nu ia plăcut de fata mea 

Da  oferă.  Eu am saturat-o din prima. Nu s-a opus,  așa că...

În oferta de la început scrie ca oferă săruturi.  Eu așa am înțeles   așa ca am trecut la fapte.😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 3 ore, mititean a spus:

Diana partea a-2-a.
    A trecut o săptămână de la ultima vizită,  așa ca am contactat drăcușorul, am făcut o programare și la ora stabilită am sunat la ușa fetei. Revederea a fost cam la fel ca prima dată,  dar acum Diana a fost mai relaxată. Am rămas o oră timp în care m-a făcut să mă simt foarte ok. Săruturi FK, oral excelent si sex in toate pozițiile. M-a servit cu o cana cu apă iar la final un pepsi rece. Am fumat o țigară si gata. Igienă impecabilă,  locație ok , fata e foarte sexy, subtirica, fund obraznic, sâni medii naturali. Acesta este motivul pt care am scris mai sus ca este cea mai sexy fată venita la noi in ultimul timp. Prefer fetele fără silicoane. Mai sta o săptămână pe la noi. Dacă aveți timp, mergeți cu încredere, merită.

te pup☺️💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 2 ore, naura_boy a spus:

Diana, dupa lunga ta sedere in Bistrita, ne-ai putea sa spui incotro mergi?  Ca sa ne planificam vizitele. Ne e dor de tine. E vreo sansa sa ajungi la Alba? Albanezii te-au apreciat in vizitele tale pe acolo. Multumesc@ Pup

merg pe meleagurile natale😄🥰🥰🥰cand ma intorc voi face o vizita si la Alba cu siguranța☺️

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Am vizitat si eu această fata poze adevarate sâni naturali frumosi si un fund mortal .

Aparrament frumos curat aerisit si o primire super din partea ei .

Tariful 200 dar merită dai un ban dar stai in fata 🤣

Dai 300 si stai de doua ori ,pentru 50 lei in plus fata de tariful standar eu spun ca merita investitia .

Cred  ca sâmbătă săi fac inca o vizită merita sa o vizitez .

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 35 minute, calatoru42 a spus:

Am vizitat si eu această fata poze adevarate sâni naturali frumosi si un fund mortal .

Aparrament frumos curat aerisit si o primire super din partea ei .

Tariful 200 dar merită dai un ban dar stai in fata 🤣

Dai 300 si stai de doua ori ,pentru 50 lei in plus fata de tariful standar eu spun ca merita investitia .

Cred  ca sâmbătă săi fac inca o vizită merita sa o vizitez .

Frumos spus:dai un ban dar stai in fata😂🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️multumesc😊😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...