Sari la conținut

🍭👅Diana👅🍭0754834207


Postări Recomandate

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita
Acum 10 ore, diana1771 a spus:

Hey !!!💓

DF335C8A-BB57-4C2C-8A2E-7189D17E965D.jpeg

Ești superba😘

te rog anunța cu 1 zi 2 înainte sa pleci sa nu ratez ocazia sa te vizitez 🤗

in principiu planul ii sa vin săptămâna viitoare 💐

spre sa mai stai … cât de mult😁🤗😘

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej

Revedere cu drăcușorul sexy din Chișinău😈😊. Neschimbată, relaxată, sexy și cu o glumă bună la purtător. Pe lângă sexul intens ne-am distrat super fain. Pe scurt a fost o întâlnire de nota 10. Din toate punctele de vedere. Merci Diana! Ne revedem zilele astea 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 12 minute, mititean a spus:

Revedere cu drăcușorul sexy din Chișinău😈😊. Neschimbată, relaxată, sexy și cu o glumă bună la purtător. Pe lângă sexul intens ne-am distrat super fain. Pe scurt a fost o întâlnire de nota 10. Din toate punctele de vedere. Merci Diana! Ne revedem zilele astea 

pupici💋💋💕

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Bună am vizitato si eu pe frumoasa Diana de două ori ,la ambele întâlniri am avut parte de o primire călduroasă, de o fată foarte sexy si cu zâmbetul pe buze, as fi vrut să stau o ora dar din anumite motive nu sa putut si am înțeles,are un corp de nota 10 plus ,sani si fund bestiali, serviciile sunt de top ,ON 10 plus ,NP la fel se implica si ea si se misca foarte bine ,am avut parte de sex profund si intens ,nu te grăbește si te simti in compania ei ca si cu o prietena buna 😋de departe una dintre cele mai frumoase experiente de  pana acum ..de revenit cu siguranță de cat mai multe ori ..Recomand cu incredere chiar se merita ..multumesc Diana pentru clipele placute petrecute alaturi de tine,sa ne vizitezi cat mai des  ,,te pup ❤

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 3 ore, Wisdom a spus:

Bună am vizitato si eu pe frumoasa Diana de două ori ,la ambele întâlniri am avut parte de o primire călduroasă, de o fată foarte sexy si cu zâmbetul pe buze, as fi vrut să stau o ora dar din anumite motive nu sa putut si am înțeles,are un corp de nota 10 plus ,sani si fund bestiali, serviciile sunt de top ,ON 10 plus ,NP la fel se implica si ea si se misca foarte bine ,am avut parte de sex profund si intens ,nu te grăbește si te simti in compania ei ca si cu o prietena buna 😋de departe una dintre cele mai frumoase experiente de  pana acum ..de revenit cu siguranță de cat mai multe ori ..Recomand cu incredere chiar se merita ..multumesc Diana pentru clipele placute petrecute alaturi de tine,sa ne vizitezi cat mai des  ,,te pup ❤

multumesc frumos💕pupici💋🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...