Sari la conținut

Mirela 0732913862


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 25.04.2022 la 19:43, alexanderklimk a spus:

Cred că ți s-a spart busola... Ai postat pe topicul de Galați că ești disponibilă la Vâlcea. Oi fi tu bună, dar cine PLM bate 500 de kilometri pentru un futai?!

Nu stiu daca mi-am permis sa te jignesc pe tine sau pe altcineva. Consider ca daca ai o nelamurire poti vorbi politicos 🙂 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am incurcat topicul, daca mi se permite sa mai gresesc din graba fara a se face mistouri si a vorbi marlanesc. De maine ma gasiti disponibila in GALATI ! 🙂 incepand cu ora 10:00 pana la ora 23:00 . Va astept la telefon sau whats upp pentru programari 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
La 26.04.2022 la 22:23, Mirela24 a spus:

Am incurcat topicul, daca mi se permite sa mai gresesc din graba fara a se face mistouri si a vorbi marlanesc. De maine ma gasiti disponibila in GALATI ! 🙂 incepand cu ora 10:00 pana la ora 23:00 . Va astept la telefon sau whats upp pentru programari 😘

🥰❤️

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sud-est
  • Oras:Sud-est

Salut!

Vizitata.
Destul de Ok dom'soara.
Miniona, bruneta, piele fina, carne tare, probabil nu depaseste 25 de revelioane.
Curata, placuta ca si prezenta, putin naiva.
Sani mici, draguta la mufa, curata.
100nr, oral suficient cat sa ridice soldatu'
La normal te lasa sa iti faci damblaua, nu are cine stie ce miscari, dar putin GFE ajuta, te mangaie, geme incet.
Locatie, A-uri, curat. Aer conditionat.
Spor la ciocanit! :atm

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salutare, 

Am ajuns si eu la domnisoara zilele trecute. A raspuns greu la telefon,dar intr un final am dat de ea, si in 10 min am urcat, dat fiind ca eram si in zona la A uri. Fata e cea din poze, e buna de pl, subtirica micuta dupa cum se vede si in poze. Actiunea a fost standard:oral banal cat sa l ridice, incercat 2 pozitii si finalizat in balonas. Halat 100 cu 200

Per total nu e asa rau, dar se vede ca e pe facut bani, abia asteapta sa termini, pla ti o suge parca la misto doar sa o scoale, iar la normal cat de cat se implica,aici cred ca e si de chimia dintre ea si celalalt.

Gfe :mi s a parut comunicativa, incearca sa vorbeasca cu tn, sa se faca placuta. Ca si igiena e curata, nu am simtit mirosuri ciudate. Foloseste clasicele servetele umede, la baie nu am fost

De revenit... Nu stiu, poate in lipsa de altcv daca vreau sa scap de 100 de lei... 

Spor

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...