Sari la conținut

0731767572 Mădălina centru vechi


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am fost vinerea trecuta, are biroul pe str Covaci.

Pozele alea sunt false, in realitate e una mica pispirie, gen snur, la fata e banala fara a fi urata.

Amenda e 150/250, are o colega boccie ce butoneaza telefonul practic in aceeasi camera cu patul,  e cam sex cu martori.

Eu nu am putut drept pentru care nu am ramas, nu a protestat ce-i drept.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church
11 hours ago, Surprises said:

Cum sa faci sex in asemenea conditii? Foarte bine ai facut colegu @aronaghi ca ai ales sa nu ramai! La pretul asta sunt variante mult mai bune pe piata. Stima

Te duci la top cu 250 lei ora....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 Intradevar .. in centrul vechi.. covaci..

sambata era deja mutat anuntul pe Brasov.

colegul @aronaghi a descris foarte corect conditiile. o camera cu doua paturi si un fel de open space pkus o baie inghesuita. Argatul a coborat inainte sa urc si probabil ca se invartea pe acolo.-cred.

Dar se pare ca eu am fost mai nesimtit. Am futut o pe mandra in timp ce colega butona telefonul dupa colt. 

Madalina mi s a parut frumusica, este miniona, slim, pustoaica de aprox 20 ani ten alb. are sex appeal din pmdv. 
Partea interesanta este ca fata are un talent nativ la oral - peste multe din divele consacrate si foarte laudate.
Pe scurt.. m a futut cu entuziasm, energie si practic nu mi a refuzat nimic. Dupa partida a venit sa ma ia in brate, plm.. inca un plus, n ai cum sa nu apreciezi. 
Am stat la o tigara cu amandoua si sunt de gasca.

potential pentru Madalina exista. mult.

Pozele tind sa cred ca sunt ale ei dar nu bag mana in foc. desi cu siguranta o fac sa para mai inalta ea avand in jur de 1.60-1.65. 

Personal m am simtit bine, insa in conditiile in care am fost eu nu recomand colegilor cu pretentii.

zana mistocuta dar.. intimitate zero, prosopul nu cred ca era fresh.. programarile nu stiu daca le respecta eu vizitand o din scurt fara probleme.

daca revine in Bucuresti si isi alege o locatie intr o zona mai civilizata cu parcare in apropiere, intimitate, prosoape, etc.. poate face cariera. Daca revine in acelasi stil - nop.

✌️

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...