Sari la conținut

Cat de des va labiti?


Postări Recomandate

Eu dau la laba dimineta, la pranz si seara zilnic dar in weekend fac pauza, caci fut 12 numere pa noapte ca iau pastile maraton si ma ung cu gem da magium pa pula si las recenzii fara numar total credibile care ajuta comunitatea pe contul meu bun pe care mi l-am inverzit cu abonament de 1 an, doar sa par credibil, imagineaza-ti sa platesti un abonament pe un site de curve ca sa pari membru de incredere... ahahahahaha Asa unde am ramas? As face un canal de youtube intitulat: Labarit cu Brad Pitt, si ca si motto: Labarind all around!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 7 ore, pangasiusss a spus:

@picon

Ia zi, pula batrana ce ești, e adevărat ca te ocolesc fetitele de când ai apărut pe blogul lui ciu pa? 

Ce ciupa bă, peștișor opărit, ce blog? Sugea-mi-ai pula aia bătrână, că văd că ți-o dorești! 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Acum 39 minute, picon a spus:

Ce ciupa bă, peștișor opărit, ce blog? Sugea-mi-ai pula aia bătrână, că văd că ți-o dorești! 

Sa ti-o suga cancerul si sfreantul. Jegos libidinos, caracter demn de-o vomă ce ești, flegma sociala, limput imputit

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar topicuri la mișto? 
Sa nu va mirati apoi de ce ne vb. c——le țâfnos sau ca vb. de noi intre ele gen “mortul ala”, “lache flaușat” ș.a. 😒

Pai, uite de ce… 😝

Urmeaza probabil topicul “Bombardierii se rad la oo?” sau “Daca ar merge Bruce Lee la curve ar termina repede sau greu?” 😆

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 3 ore, pangasiusss a spus:

Sa ti-o suga cancerul si sfreantul. Jegos libidinos, caracter demn de-o vomă ce ești, flegma sociala, limput imputit

Ești nervos, cocoș? Suge-o și calmează-te, prostul satului! :)

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Acum 28 minute, picon a spus:

Cine? Mata'?

Iar îți cauți de lucru sifiliticule! 

Te-ai apucat de dat unlikes, rahiticule? 

Altceva mai bun nu ai de făcut, ratatule? 

Șantajist impitit si ordinar. E adevărat ca nu mai calci pe la fetițe? Nu te mai primesc? 🤣😁😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, wurdulak a spus:

Iar topicuri la mișto? 
Sa nu va mirati apoi de ce ne vb. c——le țâfnos sau ca vb. de noi intre ele gen “mortul ala”, “lache flaușat” ș.a. 😒

Pai, uite de ce… 😝

Urmeaza probabil topicul “Bombardierii se rad la oo?” sau “Daca ar merge Bruce Lee la curve ar termina repede sau greu?” 😆

 

Like! Dau si eu cum pot.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 1 oră, pangasiusss a spus:

Te-ai apucat de dat unlikes, rahiticule? 

Altceva mai bun nu ai de făcut, ratatule? 

Șantajist impitit si ordinar. E adevărat ca nu mai calci pe la fetițe? Nu te mai primesc? 🤣😁😂

Vezi bă, dementule, că iar vin băieții ăia solizi și te leagă de pat!

De nervi ce ai nici nu mai știi să scrii! =))

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Acum 26 minute, picon a spus:

Vezi bă, dementule, că iar vin băieții ăia solizi și te leagă de pat!

De nervi ce ai nici nu mai știi să scrii! =))

Du-te ma pula batrana si ia-tz-o la palma 😁

De ce imi dai unlike dar imi pune like? Ca vad ca imi creste valoarea ca la ma-ta 😁😁🤣🤣😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...