Sari la conținut

Denisa 🤪am revenit 0730480921👄


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

https://ibb.co/FKBqzGv https://ibb.co/RDCmWdNAm revenit la voi in oraș ! 
servicii

sex oral și normal masaj diferite poziții mici fantezii 200 de lei o finalizare ( pana la 30 de minute ) 

300 de lei 1 h 

fac doar sex oral nep dar este in funcție de igiena ( nu fac finalizare orală și nici faciala  , doar pe sâni sau pe fund :) )

va mulțumesc 😇

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0
Acum 16 minute, denisadeni1 a spus:

O sa mi pun perversa acuma numele ❤️

Asta-i,macar tii la gluma,dar as fi vrut sa fie invers,sa ai servicii top la 200 nr si ma aveai de client fidel,dar asa.....

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Fata noastră care are 4 anunțuri în căutare de publicitate aici pe nimfomane doar ca mulți dintre noi te știm,  nu îți place pula , îți plac doar banii pe care vrei sa ii câștigi ușor...cum gândește ea: te suge 2-3 minute după care cauta prezervativul duclpă care îți cere sa o futi , încearcă ea prin toate metodele sa te facă sa termini repede iar dacă nu reușește cauta scuze ca nu mai poate ca o doare în fine , dacă vine cineva la tine și îți plătește tariful pe care îl ceri , acel client are pretenția sa se simtă bine sa futa bine ,asa ca mai bine dute în alte părți...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
1 oră în urmă, Budinca133 a spus:

Fata noastră care are 4 anunțuri în căutare de publicitate aici pe nimfomane doar ca mulți dintre noi te știm,  nu îți place pula , îți plac doar banii pe care vrei sa ii câștigi ușor...cum gândește ea: te suge 2-3 minute după care cauta prezervativul duclpă care îți cere sa o futi , încearcă ea prin toate metodele sa te facă sa termini repede iar dacă nu reușește cauta scuze ca nu mai poate ca o doare în fine , dacă vine cineva la tine și îți plătește tariful pe care îl ceri , acel client are pretenția sa se simtă bine sa futa bine ,asa ca mai bine dute în alte părți...

Am 10 anunțuri 💪 , și nu mi place pl , îmi place păsărica 😇 si da spun ca ma doare la 35,40 de mil pe zi este normal sa ma doară 

Va pup seara minunata ❤️

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 4 ore, madalinmad11 a spus:

Asta-i,macar tii la gluma,dar as fi vrut sa fie invers,sa ai servicii top la 200 nr si ma aveai de client fidel,dar asa.....

Nu cred ca exista o fata dp acest site care sa mulțumească pe toată lumea , va spun decât atâta 

Dacă sunteți așa de buni voi , duceți-vă și f… fără sa plătiți 

si da țin la gluma ca nu am motive sa fiu răutăcioasă și mai ales aici cu voi cei care prb nici nu i cun :) 

te pup dragul meu 👄dulce de tot poate îți trece supărarea 🥰 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂
Acum 6 ore, denisadeni1 a spus:

Am 10 anunțuri 💪 , și nu mi place pl , îmi place păsărica 😇 si da spun ca ma doare la 35,40 de mil pe zi este normal sa ma doară 

Va pup seara minunata ❤️

Mai taie din ele da-le draq😂😂😂....tu chiar crezi ce zici?😂😂  ...

Atunci se intelege ca esti pe cantitate ,nu pe calitate .....deci servicii low pe bani frumosi ...critica constructiva nu ai prins-o ...pacat, erai de vizitat...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 59 minute, beatranga a spus:

Mai taie din ele da-le draq😂😂😂....tu chiar crezi ce zici?😂😂  ...

Atunci se intelege ca esti pe cantitate ,nu pe calitate .....deci servicii low pe bani frumosi ...critica constructiva nu ai prins-o ...pacat, erai de vizitat...

Dacă nu era calitate , nu aveam nici cantitate 💪🤣

va pup 

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0
Acum 5 minute, denisadeni1 a spus:

Este din 2019 acest topic 🤣🤣

Pai si acum tu zici ca te futi corect pt banii pe care ii ceri?

Link spre comentariu
Vizitator fytgl1
Reputație: 0

Uite ca sa nu spui ca sunt hater…postez si un topic mai nou si chiar ai fost apreciata aici…imi pare rau ca ai atitudinea asta de fast fuck…daca erai precum Alexandra sau Andreea erai in top 3. Te pup milionara mica 💋

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 33 minute, fytgl1 a spus:

Uite ca sa nu spui ca sunt hater…postez si un topic mai nou si chiar ai fost apreciata aici…imi pare rau ca ai atitudinea asta de fast fuck…daca erai precum Alexandra sau Andreea erai in top 3. Te pup milionara mica 💋

 

Nu sunt milionară dragul meu ❤️, și chiar nu sunt suparata pe voi , toți avem dreptate in ceea ce spunem mai mult sau mai puțin .

cert este ca așa cum Spune-ți voi ca sunt 

meu am pers care îmi vin de 2 ani jum ( același pers ) de câte ori vin aici la voi 

Doar ca îmi pare rău de cei care prb au fct ei ceva de nu a “ mers “ bn 🥺 vb serios 

Link spre comentariu

:slap2Eeee... pula!

Pasarica daca tu faci dragoste cu fiecare client... desi imi e greu sa cred ca in 10-15 min ai putea reusi asta atunci cu iubi/agentul de marketing ce mai faci? :wink2

Sau tu faci dragoste cu toata lumea inte 18-70 ani? Esti amanta perfecta, ti-ai gresit cariera si ai ajuns sa vinzi pizda pe bani din greseala?

Frate de unde apareti?... ai spune ca nu ati avut clienti decit tzopirleti de la coada vacii care pun botu' la povesti cu arfe de astea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Dragul meu hai sa va explic cum sta trb 1. Era o gluma cu “ eu fac dragoste “ 

2. Eu nu am agent de marketing ( și nici nevoie de peste nu am ) 

3. in rest da am copil care ptr ea îmi dau pizda pe bani 😉 

te pup 💋

Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat

Nu trece la subiect, dar nici la zonele adiacente nu da atentie... Daca se emotioneaza la 200 ron nr. 

In loc sa dau 200 ron sa fut plastic de 40 de ani, mai bine as plati 200 ron sa se care de aici. Ca din cauza celor ca ele sunt numai galateni distrusi mintal.

Pai cum sa mai fii normal cand dai 200 ron si iei teapa? Devii ca joker o iei razna 😂

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 35 minute, kitkatlove a spus:

Nu trece la subiect, dar nici la zonele adiacente nu da atentie... Daca se emotioneaza la 200 ron nr. 

In loc sa dau 200 ron sa fut plastic de 40 de ani, mai bine as plati 200 ron sa se care de aici. Ca din cauza celor ca ele sunt numai galateni distrusi mintal.

Pai cum sa mai fii normal cand dai 200 ron si iei teapa? Devii ca joker o iei razna 😂

 

Îmi pare rău ptr tne sa te contrazic dar nu am 40 de ani și nici din plastic nu sunt , sa sti ca nici de-aici nu ma car doar ca spui tu 

duceti-va fraților la altele și lăsați ma pe mne cu astfel de com aici .. aveți ceva de spus !!! 
Spune-ți dar nu mai aberații .. auzi 40 de ani 

pai dacă aveam 40 de ani muream la ce este afara 😂😂😂😂atâtea virusuri 

va pup și fii mai calm 🙏🤗 dăunează grav sănătății nervii acumulați 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
1 oră în urmă, Budinca133 a spus:

Deja a devenit subiect cu material emoționant..tu ai multe glume ,încearcă sa scrii sincer

Sunt sinceră , doar ca ma amuza pers dp aici care fac ca toate cele .. doar ptr ca ce ?? 
In  fine , fiecare cu părerea lui :) 

Dar eu sunt ff sinceră ☺️
pup 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...