Sari la conținut

Jessica 0735374972


Vizitator daniel312

Postări Recomandate

Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 1 oră, ion goican a spus:

Inambele este vorba despre ea. Sarah 0726821324 este cel cu mai multe discutii. A mai avut unul cu Suzi. Este frumusica si arata destul de bine. Corp frumos, sanii micuri nr.2, aproximativ. Daca o prinzi in toane bune vei pleca foarte multumit.

Adica dai bani si mai ales 150 pe nr si depinde de toane ? hai ca asta e buna 🤣🤣🤣 eu cand dau banii nu i dau dupa toane ii dau si astept sa faca treaba buna de ei 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 4 minute, daniel312 a spus:

Adica dai bani si mai ales 150 pe nr si depinde de toane ? hai ca asta e buna 🤣🤣🤣 eu cand dau banii nu i dau dupa toane ii dau si astept sa faca treaba buna de ei 

Daca ar face finalizare orala in 150 ar fi bine.

Link spre comentariu
2 hours ago, daniel312 said:

Adica dai bani si mai ales 150 pe nr si depinde de toane ? hai ca asta e buna 🤣🤣🤣 eu cand dau banii nu i dau dupa toane ii dau si astept sa faca treaba buna de ei 

 

2 hours ago, daredevil27 said:

Ma uit ca la ora asta nu ai ce fute de pe publi.....nici una buna...

Dati o fuga la Targoviste. Una ora de mers cu masina. Locatie usor de gasit, Delia 0735415565

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 3 ore, daredevil27 a spus:

Ma uit ca la ora asta nu ai ce fute de pe publi.....nici una buna...

Exact asta vroiam sa zic si eu frate n ai una mai cat de cat mai mult de jumate din anunturi sunt fake si alea cateva reale nu renteaza cer si mult si nici nu fac mare branza cat despre ce zice colegu o ora nu mai pierdeam pe drum sa bulesc pe bani si poate o prinzi pe toane cum zicea alt coleg mai sus pai ce plm cere 250 ora si mai dau si pe drum 1 mil ma duc in 350 400 pai ce ma frate are aur in pizda sau ce hai sa fim seriosi

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
1 oră în urmă, ion goican a spus:

 

Dati o fuga la Targoviste. Una ora de mers cu masina. Locatie usor de gasit, Delia 0735415565

Stai liniștit ca o cunoaștem, vine și pe aici.

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 45 minute, ion goican a spus:

A fost cu un an in urma. Langa BCR. Dar mai aveti pe Cristinutza, Maya.

A fost de mai multe ori, și mai recent chiar și în mai multe locații, nu numai la BCR. Bafta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...