Sari la conținut

Stela dristor 0762866611


Postări Recomandate

  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

POZE RECENTE VA PUP. DE ASTAZI MA GASITI LA LOCATIE

 

Buna Stella, curiozitate, am vazut mentionat ca faci si uro, eu am o fantezie cu asa ceva, spune-mi tu cum faci pipi? 

Tare (cu zgomot)  sau Incet si mult (cantitate) sau amandoua? :P detaliaza putin, sunt interesat!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

POZE RECENTE VA PUP. DE ASTAZI MA GASITI LA LOCATIE

 

Buna Stella, curiozitate, am vazut mentionat ca faci si uro, eu am o fantezie cu asa ceva, spune-mi tu cum faci pipi?

Tare (cu zgomot) sau Incet si mult (cantitate) sau amandoua? :P detaliaza putin, sunt interesat!

Eventual poate să dea și o bășină ca să compenseze lipsa zgomotului. Ce zici?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eventual poate să dea și o bășină ca să compenseze lipsa zgomotului. Ce zici?

 

POZE RECENTE VA PUP. DE ASTAZI MA GASITI LA LOCATIE

 

Buna Stella, curiozitate, am vazut mentionat ca faci si uro, eu am o fantezie cu asa ceva, spune-mi tu cum faci pipi? 

Tare (cu zgomot)  sau Incet si mult (cantitate) sau amandoua? :P detaliaza putin, sunt interesat!

Buna pentru mai multe detalii suna-ma

Link spre comentariu

Atentie mare baieti ca brazilianca noastra cam da tepe. Am patit-o vineri cand am avut programare ferma pentru Ora 13 si ce sa vezi...de la 12:45 n-a mai raspuns la tel. Poate e aglomerata, poate nu mai are chef, poate e prea cald dar fata nu prea tine cont ca ne pune pe drumuri, important e sa-si faca suma pe zi si fraierii sa mai incerce, poate o gasim libera.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Atentie mare baieti ca brazilianca noastra cam da tepe. Am patit-o vineri cand am avut programare ferma pentru Ora 13 si ce sa vezi...de la 12:45 n-a mai raspuns la tel. Poate e aglomerata, poate nu mai are chef, poate e prea cald dar fata nu prea tine cont ca ne pune pe drumuri, important e sa-si faca suma pe zi si fraierii sa mai incerce, poate o gasim libera.

Daca ai cucu mare,nu ai pierdut nimic :laugh2 :laugh2 :hihat

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Atentie mare baieti ca brazilianca noastra cam da tepe. Am patit-o vineri cand am avut programare ferma pentru Ora 13 si ce sa vezi...de la 12:45 n-a mai raspuns la tel. Poate e aglomerata, poate nu mai are chef, poate e prea cald dar fata nu prea tine cont ca ne pune pe drumuri, important e sa-si faca suma pe zi si fraierii sa mai incerce, poate o gasim libera.

ce sa zic...nu mia placut exprimarea esti primul care scrie ca as da (tepe) nu vreau sa ma justific in vreun fel dar unui om i se poate intimpla orice pe parcursul unei zile.Daca intradevar nu am mai raspuns la telefon inseamna ca am avut o problema poate.NU pun pe nimeni pe drum degeaba,nu e genul meu,cine ma cunoaste stie.Si NU e important sa=mi fac suma.cind sint la munca sint de gasit,programul meu insemiind 10 dimineata  21.00,dar doamne fereste daca apare cv neprevazut.Si avioanele mai cad.....probabil cind a fost posibil sai dau ms domnului trecuse ceva timp si nu am vrut sa deranjez sau sa cauzez probleme.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

sarut mana Stela

o partida de cunilingus si anilingus accepti sa ne intalnim? ca sex nu cred ca poate fi vorba deoarece o am cam micuta :)

Buna da te astept.Nu e problema mare sa nu fie,caci cu mica ne descurcam...... :snap

Link spre comentariu

ce sa zic...nu mia placut exprimarea esti primul care scrie ca as da (tepe) nu vreau sa ma justific in vreun fel dar unui om i se poate intimpla orice pe parcursul unei zile.Daca intradevar nu am mai raspuns la telefon inseamna ca am avut o problema poate.NU pun pe nimeni pe drum degeaba,nu e genul meu,cine ma cunoaste stie.Si NU e important sa=mi fac suma.cind sint la munca sint de gasit,programul meu insemiind 10 dimineata  21.00,dar doamne fereste daca apare cv neprevazut.Si avioanele mai cad.....probabil cind a fost posibil sai dau ms domnului trecuse ceva timp si nu am vrut sa deranjez sau sa cauzez probleme.

Tie nu ti-a placut exprimarea, mie nu mi-a placut raspunsul. Adica, cu alte ocazii cand nu raspundeai ma cautai la telefon ca sa ma reprogramezi fara nicio apasare sau retinere si acum asa din senin te feresti sa-mi dai macar un sms? Cat de ipocrita poti sa fi? Si, apropo....... Da, cateodata mai cad si avioane dar cineva plateste pentru asta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost astazi la stela la ora 12:30, programare facuta de dimineata , a respectat ora la care am fost programat!

Zona dristor, garsoniera curata , dar foarte intunecata, lumina de la un tv si parca o mica veioza!

La baie cat de cat ok, un singur gel de dush mare, prosopul curat!

Actiunea a decurs cu un oral fff bun si cu mult deep , jucat cu sanii aia mari nota 9 pt ei , putin normal pe la spate si finalizare faciala!

Oral 9

Normal a fost fff putin dar s a miscat bine , nota 9

Halatul 100 lei o singura finalizare fara graba!

Tks stela si data viit iau o ora!

Ciocane tari!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost astazi la stela la ora 12:30, programare facuta de dimineata , a respectat ora la care am fost programat!

Zona dristor, garsoniera curata , dar foarte intunecata, lumina de la un tv si parca o mica veioza!

La baie cat de cat ok, un singur gel de dush mare, prosopul curat!

Actiunea a decurs cu un oral fff bun si cu mult deep , jucat cu sanii aia mari nota 9 pt ei , putin normal pe la spate si finalizare faciala!

Oral 9

Normal a fost fff putin dar s a miscat bine , nota 9

Halatul 100 lei o singura finalizare fara graba!

Tks stela si data viit iau o ora!

Ciocane tari!

Ms. pupik....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...