Sari la conținut

😍Iulia 😍 0758176908 😍


Postări Recomandate

  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.
On 11/29/2023 at 5:57 PM, looke said:

Fratilor, am fost saptamana trecuta la Iulia si a fost demential, top 3 experiente ever, multumesc @il pupparo pentru pont. Iulia NU lucreaza pe circuit inchis, eu fiind pentru prima oara la ea. Chiar ca parca e Olga Kurylenko in tinerete, o frumusete de femeie. Mai multe detalii in recenzie.

Contact: 10. Din recenzii, inteleg ca se da greu de ea, dar eu am primit raspuns la foarte putin timp dupa ce i-am scris. Poate a ajutat ca am poza la Wapp. Intr-adevar, am inteles de la ea ca nu lucreaza mereu, deci probabil de aici greutatile in a o contacta din partea colegilor de forum. Am stabilit o ora pentru ziua urmatoare si "programarea" a fost respectata.

Locatie: 8. Iulia era saptamana trecuta undeva pe langa parcul Titanii, o locatie prea indepartata pentru mine, a confirmat si ea ca e pentru prima oara acolo, sper ca data viitoare s-o gasesc mai aproape de centru. Locuinta, in schimb, a fost relativ ok, cam micuta cabina de dus pentru mine.

Aspect: 10. Cred ca este primul 10 pe care-l dau. De obicei, exista un minus fie pentru corp, fie pentru chip. La Iulia, eu nu am ce sa scad, pentru gusturile mele e... perfecta. Cum bine zicea un coleg anterior, parca e Olga Kurylenko tanara. Ochi superbi, buze si zambet frumoase, trasaturi de rusoaica/ucraineanca. Moldoveanca din Galati, undeva la 1,7 m, alba, piele fina, slim fit, talie micuta, sani medii perfecti (parca si acum ii tin in palme, pfuuu), picioare frumoase, fund misto, piersicuta ireprosabila. O superbitate de femeie.

Actiunea: conversatie placuta, dus, apoi debut cu pupat la greu pe canapea, apoi alta repriza de pupat (doar buze, fara limba) pe pat. Doar s-o tin in brate si sa-i simt buzele a fost suficient sa-l faca pe junior tare ca piatra. In continuare, am ales OP, cum fac de obicei.

OP: 10 cu felicitari. Mi-a facut Iulia un oral de mi-a intrat cearceaful in MS-DOS. Tehnica ei de deepthroat e nemaipomenita, mi s-a parut per total peste aproape toate colegele ei care sunt recunoscute drept experte in BJ. Poate chiar cea mai buna. Cum imi lua toata poula in gura pana la cotor si o tinea in gat, cu sunete... ireal de buna. Sa mergi la ea chiar si doar pentru oral se merita, parca nici n-ai mai trece la phoo-thay.

NP: 10. Desi as fi stat doar la Iulia in gat, i-am cerut sa se urce pe Looke cel mic, trebuia neaparat s-o vad cum se/ma fute. Si bine am facut, din nou printre cele mai bune experiente ale mele ever. Umezita natural, a trecut in LOT si m-a calarit bine cateva minute, i-am dat si eu din bazin, apoi am lasat-o iar pe ea sa ma calareasca dupa plac. Ceva ce niciodata nu patesc in LOT, simteam ca ajung la climax, asa ca i-am cerut sa se puna pe spate. Eu incep cu LOT de multe ori doar pentru "incalzire", nu ma astept la mai mult, but damn, Iulia is so good. Pusa pe spate, i-o imping Iuliei ceva timp, ma bucur de priveliste, ea se uita frumos la mine, scoate sunete misto, e acolo cu mine, traieste clipa. In final, ii zic ca o vreau si doggy, ma indruma spre canapea, o iau de talie si i-o dau bine din picioare pana simteam ca-mi tremura genunchii si trebuie sa finalizez, ca as mai fi continuat, asa ca am marit ritmul si am finalizat in cauciuc. A durat destul de mult, am facut amandoi dus si am constatat ca nu mai e timp de repriza a 2-a, intarziasem si eu 6-7 min, pe care mi le-am dedus singur din ora. A ramas pe data viitoare. Oricum, am apucat sa fac cu ea tot ce mi-am dorit.

GFE: 9. Iulia m-a facut sa ma simt bine, e o persoana placuta, linistita, aparent retrasa, uneori glumeata, am simtit ca se bucura si ea de intalnire, un mic minus pentru FK, care a lipsit. Au fost pupaturi pe gura, dar fara limba, mai exact. Probabil pentru ca a fost prima intalnire.

Taxa: 400.

De revenit? Da, abia astept. A fost aproape perfect totul. Iar Iulia e de nota 10.

 

On 12/7/2023 at 12:46 PM, poenariu said:

Mai e activa?

 

Presupun că este la noroc, mai ales prima dată. Acum nu pare să mai aibă whatspp-ul activat.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu este la noroc, fiecare intalnire cu Iulia este cu noroc, e o fata foarte frumoasa si tonica, pe care o apreciez foarte mult, e o combinatie de dragalasenie si perversiune (pentru mine a fost revelatia anului 2023 - cea mai des vizitata!).

Totusi,  ca sa ajungi la ea (mai ales prima oara)  trebuie sa ai ceva rabdare, iar ca sa te reprimeasca – mult bun simt!

Dar odata ajuns la ea, garantat vei avea printre cele mei bune experiente ever!

Acum, nu c-as fi egoist (ca chiar sunt cand e vorba de o asa caprioara superba!),  dar sfaturi despre ce/cum/unde nu pot sa dau, ca nu am acordul titularei si n-as vrea sa se supere pe mine! Dar cred ca ati inteles ideea!

 Garantat - “se merita”! :bravo

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.
5 minutes ago, Ioan_xyz said:

Nu este la noroc, fiecare intalnire cu Iulia este cu noroc, e o fata foarte frumoasa si tonica, pe care o apreciez foarte mult, e o combinatie de dragalasenie si perversiune (pentru mine a fost revelatia anului 2023 - cea mai des vizitata!).

Totusi,  ca sa ajungi la ea (mai ales prima oara)  trebuie sa ai ceva rabdare, iar ca sa te reprimeasca – mult bun simt!

Dar odata ajuns la ea, garantat vei avea printre cele mei bune experiente ever!

Acum, nu c-as fi egoist (ca chiar sunt cand e vorba de o asa caprioara superba!),  dar sfaturi despre ce/cum/unde nu pot sa dau, ca nu am acordul titularei si n-as vrea sa se supere pe mine! Dar cred ca ati inteles ideea!

 Garantat - “se merita”! :bravo

Eu nu am reușit să ajung la ea, dar nu ești singurul care o laudă, deci cred că e foarte plăcută.

Ce vreau să spun este că depinde de noroc dacă răspunde la mesaje și vă potriviți la program.

De revenit probabil este mai ușor.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...