Sari la conținut

😍Iulia 😍 0758176908 😍


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758176908
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0758176908
  • Oras:București
  • Disponibila

Hello 🙋🏻‍♀️
Eu sunt Iulia , nu sunt noua in domeniu , am mai activat pe aici 😜 dar am avut o perioada de pauza și m am gândit sa mai revin puțin ( nu pentru foarte mult timp ) și la insistentele unora dintre voi 😚!

😍Te invit sa ma cunosti , apoi sa faci diferenta . Sunt o tipa curata , frumoasa , cu ochii albastri , vesela senzuala calma si ofer servicii fara graba . Te astept mereu cu zambetul pe buze !!😌😋😍

Servicii 😜😜😜

😈Oral P/ N

Normal protejat❤️🔥

🛑Saruturi in functie de igiena 

Finalizare corporala 🔞

‼️Footjob,Handjob,69

Diverse fantezi🛑

❤️🔥Girlfriendexperience

Masaj erotic sau de relaxare💙

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758176908
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0758176908
  • Oras:București
  • Disponibila

Imi pare rau dragule, ai rămas puțin in urma cu actualizările , de când sunt pe acest site prețurile au fost mereu 200-400 , locația este unde vreau eu dar a trecut vreun an , 2  de când numai suunt pe la Rin ,și ma retrag și apar când consider eu , și in funcție de cum sunt solicitată !pup YOU !😍

Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 41 minute, Iulia98 a spus:

Hello 🙋🏻‍♀️
Eu sunt Iulia , nu sunt noua in domeniu , am mai activat pe aici 😜 dar am avut o perioada de pauza și m am gândit sa mai revin puțin ( nu pentru foarte mult timp ) și la insistentele unora dintre voi 😚!

😍Poze reale sau platesc deranjul!!!Satul de fetele cu poze false din orasul tau grabite si arogante? Te invit sa ma cunosti , apoi sa faci diferenta . Sunt o tipa curata , frumoasa , cu ochii albastri , vesela senzuala calma si ofer servicii fara graba . Te astept mereu cu zambetul pe buze !!😌😋😍

Servicii 😜😜😜

 

😈Oral P/ N

Normal protejat❤️🔥

🛑Saruturi in functie de igiena 

Finalizare corporala 🔞

‼️Footjob,Handjob,69

Diverse fantezi🛑

❤️🔥Girlfriendexperience

Masaj erotic sau de relaxare💙

 

Insistentilor😆😆😆🤭🤭🤭🤭🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758176908
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0758176908
  • Oras:București
  • Disponibila

Mâine voi atașa și poze pentru cei care nu ma cunosc încă  ! Și programul meu ,de altfel și zona !! 😍😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758176908
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0758176908
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 6 minute, stefanxxx1900 a spus:

Insistentilor😆😆😆🤭🤭🤭🤭🤣

🤭

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 ore, Iulia98 a spus:

Hello 🙋🏻‍♀️
Eu sunt Iulia , nu sunt noua in domeniu , am mai activat pe aici 😜 dar am avut o perioada de pauza și m am gândit sa mai revin puțin ( nu pentru foarte mult timp ) și la insistentele unora dintre voi 😚!

😍Poze reale sau platesc deranjul!!!Satul de fetele cu poze false din orasul tau grabite si arogante? Te invit sa ma cunosti , apoi sa faci diferenta . Sunt o tipa curata , frumoasa , cu ochii albastri , vesela senzuala calma si ofer servicii fara graba . Te astept mereu cu zambetul pe buze !!😌😋😍

Servicii 😜😜😜

 

😈Oral P/ N

Normal protejat❤️🔥

🛑Saruturi in functie de igiena 

Finalizare corporala 🔞

‼️Footjob,Handjob,69

Diverse fantezi🛑

❤️🔥Girlfriendexperience

Masaj erotic sau de relaxare💙

 

Care este topicul vechi? Sa nu fim.nevoiti sa cerem atâtea detalii..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti

  Wow, o dulceață  de caprioara, bine ai revenit in cusca "UFC"😘. Probabil multi stiu, unul din cele mai mari GFE are aceasta frumoasa si super slim fata. O recomand , dar va rog sa va purtati bine cu ea si veti vedea o minune! Va salut 🤠 !

Link spre comentariu

Bine ai revenit Iulia... 😘🤗...  Am vizitat-o și eu de multe ori pe această fată drăguță, cu mult bun simț și cu servicii foarte bune... Dacă știți cum să va purtați cu ea, 100% o să plecați fericiți 💪... O recomand🤗 nota 10 din punctul meu de vedere!!!  

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758176908
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0758176908
  • Oras:București
  • Disponibila
La 23.06.2021 la 4:29, nid 35 a spus:

Care este topicul vechi? Sa nu fim.nevoiti sa cerem atâtea detalii..

 

La 23.06.2021 la 6:35, maa5fu1.v1 a spus:

Exact acesta este , mulțuuu🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758176908
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0758176908
  • Oras:București
  • Disponibila
La 23.06.2021 la 17:48, alxcst a spus:

Bine ai revenit Iulia... 😘🤗...  Am vizitat-o și eu de multe ori pe această fată drăguță, cu mult bun simț și cu servicii foarte bune... Dacă știți cum să va purtați cu ea, 100% o să plecați fericiți 💪... O recomand🤗 nota 10 din punctul meu de vedere!!!  

Olla😍

Link spre comentariu
Vizitator dzomba
Reputație: 0
On 6/22/2021 at 10:34 PM, stefanxxx1900 said:

Insistentilor😆😆😆🤭🤭🤭🤭🤣

Au forțat o băieții, nu a rămas ea fără cașcaval. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.

Ieri dupa-amiaza,  dupa aproape 4 luni , m-am revazut cu my Olga Kurilenko 😊. ( e frumoasa frate , iar ochii ei sunt superbi , si nu numai...)

Am mai încercat in intervalul care a trecut , dar din diferite motive nu ne-am sincronizat programul. 

A fost o revedere extrem de intensa , pasionala ,  am si discutat multe ca nu ne vazusem de atata timp , exact pe gustul meu.  

Nu detaliez , cine imi stie gusturile stie despre ce vorbesc , voi trece direct la note cu mici observatii punctuale.

Locatia - o garsoniera micuta , curata , baie micuta , geluri de dus,  nota 8.

Aspect - 9 ,  a mai slabit putin ( oricum era slim ) ,  la fel de frumoasa. 

Oral - 10 , nepro, dedicat, valuri de DT , lins pe lateral , lins sateliti , perfect pentru mine.

Normal - 10 , fut implicat, de anvergura, misionar nr 1 , caprita nr 2 ,  finalizat glorios in prez de fiecare data.

GFE - 10 , FK si DFK adevărat, piercingul din limba se simte nemaipomenit atat pe limba cat si pe pula 😊.

Igiena - 10 , curata impecabil, fresh , o placere sa-i lingi pizda.

Timp alocat , fix 1 ora , fara pic de graba. 

Cadoul - 400 RON achitati la final mai mult decat meritati.

Sper sa rămână în tara mai mult timp si sa ma revad cu ea cat mai des posibil.  O incantare  ! 

O zi buna va doresc  ! 

 

  • Like 8
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...