Sari la conținut

Femei strada


Postări Recomandate

Vizitator Attilaa
Reputație: 0
5 hours ago, Dasunteu said:

Ceva noutăți? Zone noi? Eu am tot trecut pe la com divers și niciodată nu am văzut pe cineva acolo jos în dreapta unde spuneți... 

Daca nu mă înșel pe la 5-6 am văzut-o 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Attilaa a spus:

Daca nu mă înșel pe la 5-6 am văzut-o 

Deci faci sensul sa urci în spre Budești, și exact acolo unde cobori sa faci dreapta zici ca stau? Cum ar fi prima la dreapta când cobori? Eu acolo ma tot uit, am și coborât pe drumul asta și nu am văzut pe nimeni niciodată, unde stau ele mai exact? 

Link spre comentariu
Vizitator Attilaa
Reputație: 0
On 7/6/2021 at 6:13 PM, Dasunteu said:

Deci faci sensul sa urci în spre Budești, și exact acolo unde cobori sa faci dreapta zici ca stau? Cum ar fi prima la dreapta când cobori? Eu acolo ma tot uit, am și coborât pe drumul asta și nu am văzut pe nimeni niciodată, unde stau ele mai exact? 

Barajul din nord, cum vi dinspre Călimănești, faci giratoriul treci de vfm, urci barajul, cum ai coborât până în Supeco fix cum cobori e o bodega pe dreapta, daca faci dreapta și mergi in fata ajungi la.olt. fix acolo unde e bodega sta și fata aia deobicei cocoțată pe bordura 

Link spre comentariu
Acum 18 ore, Attilaa a spus:

Barajul din nord, cum vi dinspre Călimănești, faci giratoriul treci de vfm, urci barajul, cum ai coborât până în Supeco fix cum cobori e o bodega pe dreapta, daca faci dreapta și mergi in fata ajungi la.olt. fix acolo unde e bodega sta și fata aia deobicei cocoțată pe bordura 

Gata, îmi dau seama unde zici, exact după ce cobori pe dreapta, pai și cam pe la ce ora o vedeai? Și asa cum arata ea? Mai detaliat? Și în alte zone pe unde zici ca ai mai văzut mișcare? Eu am mai văzut și pana în Ionesti, o bruneta, mai în jur de 35 de ani, dar drăguță la fata, scunda și puțin mai grasuta 

Link spre comentariu
Vizitator Attilaa
Reputație: 0
47 minutes ago, Dasunteu said:

Gata, îmi dau seama unde zici, exact după ce cobori pe dreapta, pai și cam pe la ce ora o vedeai? Și asa cum arata ea? Mai detaliat? Și în alte zone pe unde zici ca ai mai văzut mișcare? Eu am mai văzut și pana în Ionesti, o bruneta, mai în jur de 35 de ani, dar drăguță la fata, scunda și puțin mai grasuta 

Altceva in afara de ce am postat nu mai știu nimic, in cazul in care mai întâlnesc ceva nou o să postez.

Link spre comentariu
Vizitator Attilaa
Reputație: 0
38 minutes ago, sorinache68 said:

Și în parcarea VFM către giratoriu mai e o dameză după masa am văzut - o! Către seară. 

Mă frate nam nici o treabă ști cum e cu gusturile nu se discuta dar sunt de părere că decât să te duci la aia mai bine ii fuți o laba liniștit acasă,românește asa 😂

Link spre comentariu
  • Oras:France
  • Oras:France

Am trecut eu astazi pe la ora 11:30 pe varianta, cum se termina bulevardul, faci stanga din giratoriu si undeva in partea dreapta am vazut ca erau 3 fete care stateau acolo pe o piatra mare cred, una blonda, una bruneta si cealalata nu am apucat sa o vad bine ca deja vorbea cu un client la masina lui. Nu am vorbit cu ele, doar am fost in trecere si le-am vazut.
Cea bruneta cu parul lung si cea blonda, pareau sa arate bine dar din nou, le-am vazut din mers deci m-am uitat prea bine.

 

Link spre comentariu
Acum 12 ore, blow_kaj a spus:

Am trecut eu astazi pe la ora 11:30 pe varianta, cum se termina bulevardul, faci stanga din giratoriu si undeva in partea dreapta am vazut ca erau 3 fete care stateau acolo pe o piatra mare cred, una blonda, una bruneta si cealalata nu am apucat sa o vad bine ca deja vorbea cu un client la masina lui. Nu am vorbit cu ele, doar am fost in trecere si le-am vazut.
Cea bruneta cu parul lung si cea blonda, pareau sa arate bine dar din nou, le-am vazut din mers deci m-am uitat prea bine.

 

Mulțumim! Uite eu am trecut de multe ori și sa fiu al naibii dacă am văzut ceva acolo 😂Dar probabil ele stau dimineața până la 2 ceva pe acolo

Link spre comentariu
  • Oras:France
  • Oras:France

Cu placere, incearca daca iti permite programul sa treci si pe acolo si pe la alte ore, cum ai spus si tu pana in ora 13:00, 14:00 ca e posibil sa plece din cauza caldurii.
Sper sa te sincronizezi cu ele pana la urma. Toate cele bune!!!

Link spre comentariu
Acum 5 ore, blow_kaj a spus:

Cu placere, incearca daca iti permite programul sa treci si pe acolo si pe la alte ore, cum ai spus si tu pana in ora 13:00, 14:00 ca e posibil sa plece din cauza caldurii.
Sper sa te sincronizezi cu ele pana la urma. Toate cele bune!!!

Astazi nu cred ca pot.. dar chiar dacă ai fost în trecere cum ți s au părut? Mai tinere sau bătrâne? Plinuțe sau grăsuțe? Ca na.. au ținută de vara, se vede imediat

Link spre comentariu
  • Oras:France
  • Oras:France
Acum 2 ore, Dasunteu a spus:

Astazi nu cred ca pot.. dar chiar dacă ai fost în trecere cum ți s au părut? Mai tinere sau bătrâne? Plinuțe sau grăsuțe? Ca na.. au ținută de vara, se vede imediat

Cele doua fete pe care le-am vazut, cea blonda si cea bruneta, pareau tinere. Grase nu mi s-au parut dar nu le-am vazut nici stand in picioare ca sa iti pot confirma 100%. Cred ca sunt de dimensiuni normale. Cealalta tipa nu pot sa iti spun nimic pt ca discuta cu un client si era pe partea cealalta a masinii. Blonda mi s-a parut simpatica la ce am apucat eu sa vad. Daca mai ajung prin zona, o sa ma opresc sa intreb de pret si servicii.

Link spre comentariu
Acum 5 ore, blow_kaj a spus:

Cele doua fete pe care le-am vazut, cea blonda si cea bruneta, pareau tinere. Grase nu mi s-au parut dar nu le-am vazut nici stand in picioare ca sa iti pot confirma 100%. Cred ca sunt de dimensiuni normale. Cealalta tipa nu pot sa iti spun nimic pt ca discuta cu un client si era pe partea cealalta a masinii. Blonda mi s-a parut simpatica la ce am apucat eu sa vad. Daca mai ajung prin zona, o sa ma opresc sa intreb de pret si servicii.

Ar fi super, dacă ai putea sa le faci și o poza ceva ar fi perfect (numai dacă poti :) ) eu abia peste câteva zile reușesc sa trec

Link spre comentariu
Vizitator Attilaa
Reputație: 0
On 7/20/2021 at 12:26 PM, Dasunteu said:

Ceva nou? 

Aseară la 10 jumate după lukoilul din nord cum treci de anabela  pe dreapta era o tipă.... Am văzut-o cu coltul ochiului fiind în trecere cu dușmanul langa mine nu am putut sa mă intorc dar părea ok

Link spre comentariu

Am fost la blonda astăzi, este slim si foarte frumoasa. Spre surprinderea mea a fost chiar de treaba și mai ales curata. Face și diferite poziții, e drăguță, nu excelează la nimic, dar fata de celelalte chiar e super ok. Eu zic ca merita încercat

Link spre comentariu
On 8/6/2021 at 12:26 PM, Dasunteu said:

Am fost la blonda astăzi, este slim si foarte frumoasa. Spre surprinderea mea a fost chiar de treaba și mai ales curata. Face și diferite poziții, e drăguță, nu excelează la nimic, dar fata de celelalte chiar e super ok. Eu zic ca merita încercat

Cam pe la ce ora?

Link spre comentariu

Salut, eu am văzut ca a apărut o noua roșcată pe bulevard mai trecuta de varsta plinuța, am mai văzut și pe la baraj acolo când faci stânga spre Budești noaptea ca sta o femeie dar tot trecuta pare si aia.. spre Valea Oltului am văzut ceva mai ok dar nu am apucat sa opresc.. voi mai aveți ceva noutăți? Locuri noi? 

Link spre comentariu

Ca sa mai reinviu putin si acest topic.. ce am mai vazut ca mai e acum la VFM vechea meseriasa plinuta, mai sunt cele 2 fete care stau pe centura cum pleci de la vfm spre budesti pana in primul sens unde sunt niste scari si mai opresc tiristii pentru odihna sau distractie :)) am vazut o data la 2 dim o blonda la sensul de pe centura care te baga in oras in spre unitate si am mai vazut o bruneta dimineata (dar foarte rar o vad..) care sta la piatra aia cum faci bulevardul dem radulescu si te duci catre Budesti si seara mai e inca o doamna care nu prea am apucat sa vad cine stie ce la ea.. bruneta si nu parea asa batrana sau grasuta.. daca voi mai stiti si alte zone/ore/poze/ numere de telefon sunt bine venite pe acest topic :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...