Sari la conținut

Loredana 0751986825


Postări Recomandate

  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Bună dimineața tuturor!astăzi ma găsiți disponibila intre orele 11:30-21:30 (apropo când nu răspund la telefon cu siguranță sunt ocupata lucrez mult cu programări și le și respect și atunci automat dacă am și câteva programări una după alt îmi este total imposibil sa raspund pana nu prind acel moment de respiro ) Va doresc un început de săptămână minunat!pupici 😘😘😘😘🥰🥰🥰🙏🙏

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, Lory91 a spus:

Între orele 14 30-16.00 sunt indisponibila...16.00-18.00 am disponibilitate  18.00-19.00 ocupata iar 19.00-21.00 disponibila 

Realizezi că 99% din potențialii clienți s-au dezorientat după primele 2 rânduri, da? 🧟‍♂️

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 9 minute, awokeone10 a spus:

Chiar iti prieste la Ploiesti,huh?😉

Cam da!se pare ca e o conexiune buna cu oamenii aici și din ce observ sunt pe placul lor 🥰

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 24 minute, biliape a spus:

Realizezi că 99% din potențialii clienți s-au dezorientat după primele 2 rânduri, da? 🧟‍♂️

Posibil...dar cu putina atenție și sa nu citim doar printre rânduri eu consider ca se poate înțelege perfect ceea ce am scris ! Fiind destul de explicit totul 🥰🤗pupici 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 59 minute, Lory91 a spus:

Posibil...dar cu putina atenție și sa nu citim doar printre rânduri eu consider ca se poate înțelege perfect ceea ce am scris ! Fiind destul de explicit totul 🥰🤗pupici 

Ah, nu la tine e problema. 🤗

1 oră în urmă, Lory91 a spus:

Cam da!se pare ca e o conexiune buna cu oamenii aici și din ce observ sunt pe placul lor 🥰

Ești o dulce. 🍯 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Dragii  mei eu am deja programări pana mai târziu se pare ca  nu voi mai putea lua nici o programare! Va pup cu mare drag și va aștept de mâine! Momentan va urez o seara minunata și mai târziu va urez și noapte buna ..pupici !🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 26 minute, zerrcore a spus:

Prin definiția ei de femeie este o făptura dulce , suavă și incredibila 😍💐 💋

cya 🥂

Îți mulțumesc din suflet pentru aceste vorbe frumoase!🥰🥰🥰

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 9 ore, Lory91 a spus:

Bună dimineața tuturor!astăzi ma găsiți disponibila intre orele 11:30-21:30 (apropo când nu răspund la telefon cu siguranță sunt ocupata lucrez mult cu programări și le și respect și atunci automat dacă am și câteva programări una după alt îmi este total imposibil sa raspund pana nu prind acel moment de respiro ) Va doresc un început de săptămână minunat!pupici 😘😘😘😘🥰🥰🥰🙏🙏

Nu pot să mă abțin. Deci vezi ce băieți buni sunt în Ploiești? Tu nu ii cautai unde trebuie. Succes în continuare îți doresc și să rămâi fata bună de acum. Te pup. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 22 minute, spopescu a spus:

Nu pot să mă abțin. Deci vezi ce băieți buni sunt în Ploiești? Tu nu ii cautai unde trebuie. Succes în continuare îți doresc și să rămâi fata bună de acum. Te pup. 

Da asa este ,ai avut și ai mare dreptate! Îți mulțumesc frumos 🙏cu siguranță  rămân aceeași pentru ca sunt eu însumi și atât deci nu am cum sa ma schimb 😊😊te pup cu mare drag 🥰🥰🥰 Seara minunata îți doresc🤗🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 6649
  • Oras:Campina
  • Telefon: 6649
  • Oras:Campina

Buna seara, am zis ca trebuie sa fac si eu o recenzie acestei domnisoare ca merita;

recunosc ca nu am fost prin multe locuri dar pentru mine au cam fost destule;

Nu dau note pentru ca n-o sa ma credeti la absolut nimic dar o sa va spun cu ce am ramas de la intalnirea noastra;

Am stat de vorba destul de mult si nu-mi pare rau nici macar de 1 secunda din tot timpul asta ai impresia ca poti sta de vorba  cu fata asta de dimenata pana seara fara sa ramai fara subiecte, stie exact ce sa spuna sau asa e ea tot timpul ceea ce rar intalnesti.

La partea de oral a fost ok chiar nu ma asteptam pentru ca pe mine chestia asta nu m-a atras niciodata,

La normal am raman fara cuvine .... e o zicala era ca o manusa, privelisti uimitoare, se implica.

Apartamentul super curat si ingrijit intr-o zona buna / centrala

Pe scurt este o domnisoara care merita vizitata cel putin odata si nu ai cum sa regreti aceasta alegere!

De revenit, cu siguranta !

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 14 ore, Mihai198603 a spus:

Buna seara, am zis ca trebuie sa fac si eu o recenzie acestei domnisoare ca merita;

recunosc ca nu am fost prin multe locuri dar pentru mine au cam fost destule;

Nu dau note pentru ca n-o sa ma credeti la absolut nimic dar o sa va spun cu ce am ramas de la intalnirea noastra;

Am stat de vorba destul de mult si nu-mi pare rau nici macar de 1 secunda din tot timpul asta ai impresia ca poti sta de vorba  cu fata asta de dimenata pana seara fara sa ramai fara subiecte, stie exact ce sa spuna sau asa e ea tot timpul ceea ce rar intalnesti.

La partea de oral a fost ok chiar nu ma asteptam pentru ca pe mine chestia asta nu m-a atras niciodata,

La normal am raman fara cuvine .... e o zicala era ca o manusa, privelisti uimitoare, se implica.

Apartamentul super curat si ingrijit intr-o zona buna / centrala

Pe scurt este o domnisoara care merita vizitata cel putin odata si nu ai cum sa regreti aceasta alegere!

De revenit, cu siguranta !

 

Ma bucur foarte mult ca ai rămas cu o părere atât de frumoasă despre mine, denota ca intradevar te ai simțit ok în prezenta mea !Dar sa știi ca atitudinea mea fata de tine a fost și datorita atitudinii tale fata de mine într o măsură foarte mare !Îți mulțumesc foarte mult pentru toate cuvintele frumoase! Te pup cu mare drag !🥰🥰Și te mai aștept oricând!🤗🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Buna ,astăzi am disponibilitate pana la ora 21:00 ...🎁 150 -30 min (1 finalizare)...250-1h (2 finalizări) Servicii :sex normal protejat,sex oral protejat (neprotejat în funcție de igiena),sărutări corporale ,mângâieri, diferite poziții, ejaculare corporala ,69,masaj.              MA GASITI IN PLOIESTI PANA MIERCURI INCLUSIV!Pupici 🎀🥰🥰😘😘😘💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...