Sari la conținut

Larisa 20 de ani noua in domeniu


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 Bună, ma numesc Larisa, am 20 de ani ,sunt o fata subtirica la 156cm înălțime ,am auzit de forumul acesta și am hotărât sa postez aici  decât pe public24 sau prin alta parte cu speranța că înțelegeți o începătoare ... Ma gândesc sa îmi încep activitatea luna aceasta și eram curioasa cum vor decurge discuțiile cu voi ,momentan nu am locație, nr de telefon sau alte detalii ,dar cu siguranță când voi avea,  va voi comunica toate detaliile ..

serviciile mele vor fi oral și normal,oralul poate fi neprotejat in funcție de igiena. 

.  Ce nu voi face absolut deloc: 

-normal neprotejat

- finalizare orala

- anal

aceste lucruri nu le voi practica sub nici o forma! 

Va mulțumesc mult pentru înțelegere și sper sa ma ajutați cu sfaturi , în special pentru locație, zona ... 

va pup și abia sa ne vedem ❤!

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 21 minute, Larisa012 a spus:

 Bună, ma numesc Larisa, am 20 de ani ,sunt o fata subtirica la 156cm înălțime ,am auzit de forumul acesta și am hotărât sa postez aici  decât pe public24 sau prin alta parte cu speranța că înțelegeți o începătoare ... Ma gândesc sa îmi încep activitatea luna aceasta și eram curioasa cum vor decurge discuțiile cu voi ,momentan nu am locație, nr de telefon sau alte detalii ,dar cu siguranță când voi avea,  va voi comunica toate detaliile ..

serviciile mele vor fi oral și normal,oralul poate fi neprotejat in funcție de igiena. 

.  Ce nu voi face absolut deloc: 

-normal neprotejat

- finalizare orala

- anal

aceste lucruri nu le voi practica sub nici o forma! 

Va mulțumesc mult pentru înțelegere și sper sa ma ajutați cu sfaturi , în special pentru locație, zona ... 

va pup și abia sa ne vedem ❤!

Bun venit! Astept cu interes celelalte informatii si iti voi face cu siguranta o vizita cand vei incepe! Succes! 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dacă iti spun ca nu știu prescurtarile la toate cele ,și sunt chiar la început si habar nu am ce înseamnă ,e un lucru rău?🤣

Acum 5 minute, mihaita2020 a spus:

Buna,

FK ai în meniu. Nu ai zis nimica de el.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 minute, crisuletul a spus:

Bună larisa 012 un număr de telefon???? Unde te pot găsi?

Bună, nu am momentan nr de telefon ,locație sau alte detalii ,dar cu siguranță când voi putea sa le comunic ,voi pasta aici 😚😚😚

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
1 oră în urmă, Larisa012 a spus:

 Bună, ma numesc Larisa, am 20 de ani ,sunt o fata subtirica la 156cm înălțime ,am auzit de forumul acesta și am hotărât sa postez aici  decât pe public24 sau prin alta parte cu speranța că înțelegeți o începătoare ... Ma gândesc sa îmi încep activitatea luna aceasta și eram curioasa cum vor decurge discuțiile cu voi ,momentan nu am locație, nr de telefon sau alte detalii ,dar cu siguranță când voi avea,  va voi comunica toate detaliile ..

serviciile mele vor fi oral și normal,oralul poate fi neprotejat in funcție de igiena. 

.  Ce nu voi face absolut deloc: 

-normal neprotejat

- finalizare orala

- anal

aceste lucruri nu le voi practica sub nici o forma! 

Va mulțumesc mult pentru înțelegere și sper sa ma ajutați cu sfaturi , în special pentru locație, zona ... 

va pup și abia sa ne vedem ❤!

Bine ai venit!! 

Pana postezi nr tel,locatie aproximativa, link catre pozele tale  lectureaza aici https://nimfomane.com/forum/faq/

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
2 hours ago, Larisa012 said:

 Bună, ma numesc Larisa, am 20 de ani ,sunt o fata subtirica la 156cm înălțime ,am auzit de forumul acesta și am hotărât sa postez aici  decât pe public24 sau prin alta parte cu speranța că înțelegeți o începătoare ... Ma gândesc sa îmi încep activitatea luna aceasta și eram curioasa cum vor decurge discuțiile cu voi ,momentan nu am locație, nr de telefon sau alte detalii ,dar cu siguranță când voi avea,  va voi comunica toate detaliile ..

serviciile mele vor fi oral și normal,oralul poate fi neprotejat in funcție de igiena. 

.  Ce nu voi face absolut deloc: 

-normal neprotejat

- finalizare orala

- anal

aceste lucruri nu le voi practica sub nici o forma! 

Va mulțumesc mult pentru înțelegere și sper sa ma ajutați cu sfaturi , în special pentru locație, zona ... 

va pup și abia sa ne vedem ❤!

Am și eu niște întrebări. De unde ai auzit de forum? Te gândești sau ești hotărâtă? Tu cum crezi ca ar decurge discuțiile pe aici?  Dacă totuși o sa practici anal sau finaluzare orala ( cim) ai ceva împotriva sa se scrie aici? 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 minute, g2br13l a spus:

Am și eu niște întrebări. De unde ai auzit de forum? Te gândești sau ești hotărâtă? Tu cum crezi ca ar decurge discuțiile pe aici?  Dacă totuși o sa practici anal sau finaluzare orala ( cim) ai ceva împotriva sa se scrie aici? 

Bună ..pai de forum am auzit în momentul în care m am intresat cum a-și putea sa ma promovez ,știam de public24 dar am zis ca aici pot interacționa mai la vedere cu toată lumea care ma va cunoaște , prin recomandări voi avea o promovare mai buna ,și referitor la anal/cim ,sunt sigura ca nu voi face chestiile astea ... 

Link spre comentariu
16 minutes ago, Larisa012 said:

Bună ..pai de forum am auzit în momentul în care m am intresat cum a-și putea sa ma promovez ,știam de public24 dar am zis ca aici pot interacționa mai la vedere cu toată lumea care ma va cunoaște , prin recomandări voi avea o promovare mai buna ,și referitor la anal/cim ,sunt sigura ca nu voi face chestiile astea ... 

Atunci sa fiu mai explicit un pic. De la cine ai auzit de forum? 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am o cunoștință care în trecut a fost în Constanța, dar se promova pe public24 si mi a recomandat nimfomane ,am întrat am văzut despre ce este vorba, și am zis ca e mult mai ok sa pot vb aici și toți cei care ma vizitează sa își poată spune părerea aici ,te pup 💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Chiar acum, lexluthor a spus:

Este chiar atât de secret încât nu poți să spui ?🙄🙄

O chema Maria ,stătea undeva la Dacia, în rest nu știu sa va dau detalii ,dar nici nu știu dacă ar conta asta prea mult 

Link spre comentariu
  • Oras:All around the freaking place
  • Oras:All around the freaking place

Bună! Daca ai chef să începi mai devreme o poți face cu un outcall, la pensiune in seara asta. Pari genul meu 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 minute, a87lex a spus:

Bună! Daca ai chef să începi mai devreme o poți face cu un outcall, la pensiune in seara asta. Pari genul meu 😁

Bună, mulțumesc frumos de sfat 😚😚😚dar nu ma aflu în localitate 💋💋💋

Link spre comentariu
1 hour ago, Larisa012 said:

Bună, mulțumesc frumos de sfat 😚😚😚dar nu ma aflu în localitate 💋💋💋

Pentru leneși încearcă o promoție. Una bazata pe programări chiar dacă nu ești în localitate. 🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu

Buna, tu doar ai postat pe forum, nu ai nici nr de telefon, nici poza si scuze ca nu esti in localitate o bag si eu cand nu am chef sa ma vad cu cineva.

Esti la bucuresti la biserica???

Eu cred ca nu vrei inca sa te apuci de treaba.

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 4 ore, salamior a spus:

Buna, tu doar ai postat pe forum, nu ai nici nr de telefon, nici poza si scuze ca nu esti in localitate o bag si eu cand nu am chef sa ma vad cu cineva.

Esti la bucuresti la biserica???

Eu cred ca nu vrei inca sa te apuci de treaba.

ce conteaza ea ne asteapta

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...