Sari la conținut

A vizitat o cineva? Matura 40


Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 2 ore, METHADONO a spus:

Am contact-o eu pe whatsapp,face comfirmare video. Lasati aici recenzie in cazul in care ii treceti pragul.

Nu ai intrebat o in ce zona are locatia? Mie nu a vrut sa mi scrie pe whatsapp,daca am timp cred ca sambata as vrea sa o forjez oleaca.

Link spre comentariu
  • Oras:VASLUI
  • Oras:VASLUI
15 hours ago, mariosex said:

Nu ai intrebat o in ce zona are locatia? Mie nu a vrut sa mi scrie pe whatsapp,daca am timp cred ca sambata as vrea sa o forjez oleaca.

Mai bine o contactezi Telefonic,nici mie mi-a mai raspuns pe whatsapp. Asteptam recenzia ! 

Link spre comentariu

Salut, am fost eu la ea chiar cand a ajuns in oras.

100/200 tarif face oral np in functie de igiena , ca si serviciu e buna da si contre la normal , nu stiu daca face anal (nu sunt interesat), zona de jos "nefrezata" pentru mine a fost un mare minus ,acum nu stiu daca asa se poarta sau am fost eu prea grabit si nu a avut timp sa se pregateasca, ar merge inca o vizita la ea.

E plinuta asta uitasem sa zic

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Este pe la Focsani tanti, eu am vizitat-o dar la Galati am  si recenzie acolo avea anunt ca face masaj erotic si se futea undeva prin centru orasului la o casă cred ca era locuinta ei personală, acum vad ca se plimbă pe axa Gl-Vn-Bc-Vs probabil a pus mana un baiat de afaceri pe ea si o traficheaza. Buna de pula pt anii ei, atunci cand am prins-o eu o facea pt imbunătățirea venitului si tinea la pret 150 finalizarea. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...