Sari la conținut

Adina blonda 0748320540


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am cautat nr pe forum si nu l-am gasit, asa ca fac un topic nou. Am gasit nr pe publi, am sunat la nr, fara sa raspunda. Vad ca are whatsapp, asa ca-i las mesaj. imi raspunde dupa cateva ore si-mi spune tariful(150 fin,250h cu posibilitatea de oral np si fin orala) si-mi spune adresa(Republicii la rond Caraiman). Planific intalnirea, ajung si o sun sa-i spun ca am ajuns. Sun odata, sun de 2 ori, de 3 ori, nu raspunde. Cand ma pregatesc sa plec, imi da mesaj. Raspund, imi spune blocul, fara sa-mi spuna apartamentul. Sun din nou, imi zice(tot prin mesaj) apartamentul, urc, imi deschide si ,culmea, arata ca in poze. Facem cunostinta, platesc, si ne apucam de lucru. Imi pune protectia, si incepe cu oralul, apoi normal in 3 acte(lady on top, misionar, doggy). Finalizez, ma imbrac si plec.

Note:

op-7 cam mecanic, fara atentie la vecinatati

np-8 se misca ok

igiena-10 curat,ambient cat de cat placut(avea muzica in surdina)

gfe-6,nu e rea tipa,doar ca a stricat-o faptul ca a trebuit s-o astept

Concluzie va las pe voi

  • Like 2
  • Trist 2
Link spre comentariu
Vizitator randomguy92
Reputație: 0

Daca mergeti la asta va rog sa ii dati bine in gura, o sun, mi-a raspuns sictirit, o intreb daca e disponibila in 10 minute si imi inchide. 
 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 21 minute, randomguy92 a spus:

Daca mergeti la asta va rog sa ii dati bine in gura, o sun, mi-a raspuns sictirit, o intreb daca e disponibila in 10 minute si imi inchide. 
 

Asa e la Galați la ea 🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 21 ore, randomguy92 a spus:

Daca mergeti la asta va rog sa ii dati bine in gura, o sun, mi-a raspuns sictirit, o intreb daca e disponibila in 10 minute si imi inchide. 
 

Da confirm. E proastă ca noaptea. Are impresia că stă lumea la coadă la pizda ei să-i dea bani. O imbecilă din categoria celor cu care nu poți stabili nimic pentru că este prea proastă să înțeleagă ce înseamnă să fi parolistă. Își mai dă și whatsapp-ul ca să pară că e profi și flexibilă. Vai de steaua ei.

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...