Sari la conținut

R.I.P. rider


Postări Recomandate

  • Oras:Vest
  • Oras:Vest
6 hours ago, liviutz2016 said:

??????

user cu vechime....echilibrat, obiectiv, la subiect, fost moderator pe forumul local de Timisoara[Loki]

din pacate nu l am cunoscut personal si fata n fata

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu ma pot abtine sa nu speculez dar pe data de 23 iunie a murit Mircea Popescu (despre care se spunea că e milionar în Bitcoin) si ala mai venea prin Timisoara, exista o stire cu el in care plimba 2 femei cu lesa pe strada... sa fie una si aceeasi persoana cu ryder?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 02.07.2021 la 0:43, new era a spus:

Nu ma pot abtine sa nu speculez dar pe data de 23 iunie a murit Mircea Popescu (despre care se spunea că e milionar în Bitcoin) si ala mai venea prin Timisoara, exista o stire cu el in care plimba 2 femei cu lesa pe strada... sa fie una si aceeasi persoana cu ryder?

Ce importanță mai are știrea aceasta acum? 

Dumnezeu să-l odihnească în pace! 🙏

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 6 ore, robytm a spus:

Ce importanță mai are știrea aceasta acum? 

Dumnezeu să-l odihnească în pace! 🙏

Nu are nici o importanta stirea. Cand o aparut la vremea respectiva, pe mine nu m-o deranjat, ba chiar mi s-o parut foarte tare. Eu vroiam doar sa explic cine e Mircea Popescu... sa inteleg din raspunsul tau ca am nimerit-o, chiar el era Rider?

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 21 ore, new era a spus:

Nu are nici o importanta stirea. Cand o aparut la vremea respectiva, pe mine nu m-o deranjat, ba chiar mi s-o parut foarte tare. Eu vroiam doar sa explic cine e Mircea Popescu... sa inteleg din raspunsul tau ca am nimerit-o, chiar el era Rider?

Da el era.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu aveam de gand sa mai intervin pe acest subiect, insa pentru a risipi orice fel de speculatii, o fac. Rider nu are nicio legatura cu Mircea Popescu (de care de altfel am auzit prima data cand a murit). Omul Rider (si nu userul Rider) mi-a fost mai mult decat un prieten. Mi-a fost ca un frate. Si da, a fost un OM extraordinar. Desi mi-e greu sa vorbesc despre el la timpul trecut se pare ca va trebui sa ma obisnuiesc cu asta.  Dumnezeu sa te aiba in grija lui, PRIETENE! Pentru ca meriti.

P.S. Va rog sa ma scuzati daca am fost prea dramatic, insa cei care au pierdut un prieten la care au tinut foarte mult, ma inteleg.

Cele bune!

  • Like 6
  • Trist 4
Link spre comentariu
La 12.07.2021 la 12:26, nellu2012 a spus:

Nu aveam de gand sa mai intervin pe acest subiect, insa pentru a risipi orice fel de speculatii, o fac. Rider nu are nicio legatura cu Mircea Popescu (de care de altfel am auzit prima data cand a murit). Omul Rider (si nu userul Rider) mi-a fost mai mult decat un prieten. Mi-a fost ca un frate. Si da, a fost un OM extraordinar. Desi mi-e greu sa vorbesc despre el la timpul trecut se pare ca va trebui sa ma obisnuiesc cu asta.  Dumnezeu sa te aiba in grija lui, PRIETENE! Pentru ca meriti.

P.S. Va rog sa ma scuzati daca am fost prea dramatic, insa cei care au pierdut un prieten la care au tinut foarte mult, ma inteleg.

Cele bune!

Tocmai pe un site de curve te-ai găsit să-l plângi, Sau era peste?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

On 7/18/2021 at 6:50 PM, shoby233 said:

Tocmai pe un site de curve te-ai găsit să-l plângi, Sau era peste?

hai sa zicem ca activa in industrie...

dar cred ca te-ai prins deja dupa reactiile primite

fetelor le place sa-i numeasca sponsori

indiferent de denumire, sunt piese fara de care multe fete ar fi ramas cuminti

cat sunt de paraziti ai acestui ecosistem? e discutabil, nu cred ca putem generaliza nici aici, cert e ca ei stabilesc tarifele pe zona, chiar daca uneori prin metode ne-crestine, ca sa zic asa :)

RIP man, vezi ce faci dincolo

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...