Sari la conținut

Bianca noua in orasul tau


Postări Recomandate

Acum 3 minute, play_me a spus:

Nu, ziceam doar ca nu se cade sa recenzezi o alta fata pe topicul alteia 

stai ca nu mai pricep nimic...

.. eu daca scriu la bianca*.. inseamna ca la bianca am fost si despre ea scriu.n-am treaba cu colega sau mai stiu eu ce..

bianca.. aceeasi de pe topicul blocat/deblocat..

 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Salutare!!

Am trecut și eu pe la Bianca seara trecută fiindca favoritele mele nu sunt in oraș, am întâlnit o blonda slim, frumusica.

Locatia in Carpati 2.

Am optat pentru 1ora cu doua finalizari.

Actiunea1 : inceput cu un on destul de bine executat de nota 8,trecut la np se misca bine in lady on top, schimbat apoi in caprita unde am si finalizat nota 8,5

Intre numere am primit un masaj de relaxare destul de bun

Actiunea 2: inceput cu un on ,trecut la np ,unde am schimbat cateva poziti am si finalizat nota 9

Atitudine 10

Recomand pt ca nu te grăbește nu e fast fuck.

  •  
 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
La 24.06.2021 la 14:46, Bianca101 a spus:

150 finalizarea 250 ora oral neprotejat ,normal protejat 69 doar la o ora atingeri diferite pozitii saruturi in limita bunului simt!

Extra pentru anal 150 lei finalizarea

Extra anal 250lei ora

 

Ce inseamna mai exact "saruturi in limita bunului simt"?

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, pistike a spus:

Ce inseamna mai exact "saruturi in limita bunului simt"?

 

o intrebare de 10 puncte! colegu a fost mai atent la "specificatii"..

eu te-am vizitat, dar mai mult de sani, nu a fost altceva. initiativa de ambele parti: nu!

nu am cautat, nu am cerut..ceva logic intr-o prima vizita de 30 de min.

in rest: tanara, frumusica.. stai linistita, experienta se castiga.😘

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
16 hours ago, _sahy_ said:

o intrebare de 10 puncte! colegu a fost mai atent la "specificatii"..

eu te-am vizitat, dar mai mult de sani, nu a fost altceva. initiativa de ambele parti: nu!

nu am cautat, nu am cerut..ceva logic intr-o prima vizita de 30 de min.

in rest: tanara, frumusica.. stai linistita, experienta se castiga.😘

Astept recenzia 🤨

Link spre comentariu
Acum 4 ore, play_me a spus:

Astept recenzia 🤨

🤨 ⁉️ as putea sa zic ca "fac recenzie cand vad si de la voi una".. dar e tarziu deja!

citind cu atentie, cu o pagina in urma, gasesti recenzia.

La 24.06.2021 la 19:42, _sahy_ a spus:

bianca.. noi putem vb deja la alt nivel.. sa-ti spui si de ce...

hai s-o dau din caterinca!.. in lucruri serioase!

vizitat domnita blonda, care la prima impresie ma duce cu gandul sa nu-i fac nimica, daca nu-mi arde de tigari aruncate cu prastia..🤭

locatia.. irelevanta.. in centru.. oricum o schimba.

aspect! blonduta, frumusica, slim, funduletz obraznic.. (n-am stiut eu ca face parte din meniu..mama mama...).. sani micuti( mi-o facut dor de andrada..)

action!.. on.. slowly, putina manuta dar nederanjanta.. fara tente de deep(nici nu pot da vina pe ea 😊)..sau alte artificii.. sa zicem ..7!

np!.. un lot in care chiar daca oboseste repejor..se misca bine.. un plus e tineretea si faptul ca nu e forjata tare..apoi o caprita unde panorama e splendida chiar daca lumina era cam obscura...piele fina, carnea nu foarte tare dar bucile alea parca erau crescute asa fel pentru palmele mele..🙈🙉.. putin deranjanta a fost lubrefierea ...nota.. asa ca pt prima experienta 8..atitudine: n-am ce reprosa.. 10

fiind prima data. am ales short time.. deci 150..si in consecinta sunt si notele.. poate daca va exista o a doua vizita.. POSIBIL si notele sa creasca( nu neaparat*)

fiind adeptul blondelor (slim.. cu atat mai bine)..si daca irina mai intarzie mult.. se va lasa cu o noua vizita.. de data asta alegem pachetul de 500?🤭🤭🤭...

app. in caz de 69.. si iti place.. faci discount?🙊🤭🤣

ai corp, ai atitudine, ai potential.. pune-le in valoare.. noi nu suntem aici ca sa-ti bagam bete.. ne "ajutam" reciproc..

succes in continuare!😘

ps. sunt cele mai mici note (la servicii*), date unei domnisoare, de cand activez pe aici.. dar ve(t)i vedea ca se poate si mai rau...

urmeste! stay close!

Link spre comentariu

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
15 hours ago, _sahy_ said:

🤨 ⁉️ as putea sa zic ca "fac recenzie cand vad si de la voi una".. dar e tarziu deja!

citind cu atentie, cu o pagina in urma, gasesti recenzia.

ps. sunt cele mai mici note (la servicii*), date unei domnisoare, de cand activez pe aici.. dar ve(t)i vedea ca se poate si mai rau...

urmeste! stay close!

Cum sa ma prind ca vorbeai de ea, tu ziceai de o blonda, ea in poze avea parul saten 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...