Sari la conținut

Amalia 0721815551


Vizitator Amalia99

Postări Recomandate

Vizitator Amalia99
Reputație: 0
Acum 14 ore, Shieldy a spus:

Nu prea rasp la telef

Nu raspund când sunt ocupata . 

E de bun simt sa răspund și sa dau detalii când este cineva cu mine . 😉

Astăzi lucrez doar pana la 18:00 .

Link spre comentariu
Vizitator Amalia99
Reputație: 0

Disponibila 

150 lei fin , 300 lei ora , oral și normal . 

Anal extra (50 lei în plus).

69 , mangaieri , săruturi , etc .

Pt detalii și programari contactați-ma . 

Va pup 💋😘

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Alaltăieri am trimis un mesaj pentru programare la care am primit răspuns . La ora stabilită după ce am parcat am fost dirijat prin telefon la locație. Locația mica dar decenta

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

După o igienizare, am lăsat cadoul, 150 pentru o finalizare și am trecut la un preludiu bun cu fk. Amalia ascultătoare, zâmbitoare, a făcut un ON bun, un 9 aș zice, apoi pus protectia, trecut în Lot, iar un 9. Gfeb10, corp 8,5. De vizitat DA, de revenit, eu da pentru gfe mai ales.

Link spre comentariu
Vizitator Amalia99
Reputație: 0
Acum 18 ore, marcusm a spus:

După o igienizare, am lăsat cadoul, 150 pentru o finalizare și am trecut la un preludiu bun cu fk. Amalia ascultătoare, zâmbitoare, a făcut un ON bun, un 9 aș zice, apoi pus protectia, trecut în Lot, iar un 9. Gfeb10, corp 8,5. De vizitat DA, de revenit, eu da pentru gfe mai ales.

Mulțumesc frumos .

Te aștept și data viitoare .

Pupicii 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Amalia99
Reputație: 0

Bună băieți , astăzi sunt disponibila pana la ora 19:30 .

Maine voi vei la locație doar celor care vor programari pana in ora 13 . Sau mai spre seara . 

Link spre comentariu
Vizitator Amalia99
Reputație: 0

Disponibila .

Programul meu de lucru astăzi este de la 10:00 - 19:30 . 

Va pup și va aștept. 💋😘

PS : nu știu cum sa pun poze ca as fi pus . 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, Amalia99 a spus:

Disponibila .

Programul meu de lucru astăzi este de la 10:00 - 19:30 . 

Va pup și va aștept. 💋😘

PS : nu știu cum sa pun poze ca as fi pus . 

Pai nu poți să pui trebuie sa îți faci cont roșu intai

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Vreau sa zic ca am vizitatao și eu pe Amalia săptămâna trecută. Pot spune ca are un fund foarte mișto pe care eu neapărat săptămâna asta îl voi încerca la AP .

Link spre comentariu
Acum 1 oră, sange_latin a spus:

Vreau sa zic ca am vizitatao și eu pe Amalia săptămâna trecută. Pot spune ca are un fund foarte mișto pe care eu neapărat săptămâna asta îl voi încerca la AP .

Stimate coleg, daca ai vizitat-o fa-ti putin timp si scrie si tu o recenzie cat-de-cat regulamentara.. asa ai ajuta si tu alti doritori 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
Acum 7 minute, m0f0ss a spus:

Stimate coleg, daca ai vizitat-o fa-ti putin timp si scrie si tu o recenzie cat-de-cat regulamentara.. asa ai ajuta si tu alti doritori 😉

Sigur colegu , 

Nu ma prea pricep eu la scenari și descrieri dar am sa încerc.  Am programat întâlnirea cu vre-o 2 ore înainte, am primit adresa apoi ajuns la adresa am fost îndrumat către bloc . Fata a ieșit afara sa îmi deschidă usa de la întrarea în bloc , locație la parterul blocului.Fata e foarte drăguță cu un fund foarte mișto. Repet în zilele următoare o voi vizita special pt AP. După o scurta revigorare am fost așteptat în pat și a început cu un ON foarte fain apoi am trecut la NP diverse poziții.

Este o doamna la 23 de ani dacă sunte-ți atenți are inel ..... . 

Bafta tuturor

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator Amalia99
Reputație: 0
1 oră în urmă, cristiano07 a spus:

Vezi ca nu merg linkurile, posibil sa nu le încărcat corect. Oricum cine a fost la tine nu mai are nevoie de poze știe cât ești de buna, te pup scumpete 🥰💋😘♥️

Mulțumesc frumos . Te pup 😘

Link spre comentariu
Vizitator Amalia99
Reputație: 0

Bună băieți,  disponibila pana la ora 19:30 - 20:00.

Serviciile mele sunt următoarele: 

150 lei fin  ( 25 - 30 min )

300 lei ora ( 60 min )

Anal extra (50 lei / finalizare)

ON în funcție de igiena .

NP 

AP ( doar protejat )

Diferite poziții

69 

Mângâieri 

FK 

Mici fantezii .

Nu accept persoane în stare de ebrietate sau orice altceva .

Pupicii și va aștept sa sunați pt programari . 

💋😘😘

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Rasfoind eu forumul asta minunat, dau din nou de Amalia. Imi aduc aminte ca are niste poze cu un cur misto, asa ca intru sa mai vad ce-i nou. Surpriza este ca fata ofera anal, ceea ce nu era in meniu la inceput.

Asa ca, mesaje sa vad disponibilitate si zona unde activeaza. Ajung acolo, lamurim de fapt care e adresa exacta si vine sa deschida usa la bloc. Garsoniera e una micuta, la parter. Mai multe detalii ma fac sa cred ca initial, destinatia acelei incaperi era de birou unde se achita intretinerea (blocul e dinainte de '89), nu spatiu de locuit.

Intram in apartament si ne luam la sarutat si pipait. Vazand ca startul e excelent, zic ca stau o ora (RON 350.00 cu anal inclus), dau banu' si mi se precizeaza ca doar o finalizare va fi anala. Nimic de comentat din partea mea, abia asteptam sa vad cum e funduletul ala, ca deja l-am pipait si masat bine. Ma dezbrac, merg la dus, sapun si prosop curat la indemana. Baia e curata, iar vana (mare, pe colt) ocupa mai bine de jumate de incapere.

Vin de la dus, fata e pe pat, in curu' gol... si ce cur misto are! Ne sarutam pasional, ne lingem/sugem reciproc si ajungem la sex anal... facut cu grija, rabdare, in pozitia propusa de ea. A fost super! Sa vezi curul ala misto, s-o simti cum se misca sub tine si sa vezi/simti cum intra pula intre buci! Dupa o ejaculare intensa, curatat de ambele parti si runda a doua, cu acelasi sex oral neprotejat, care e facut destul de bine! Mai sex normal, mai sex oral si ajung la a doua finalizare (posibil si ea sa fi avut orgasm... sau pe aproape - numai ea poate sa spuna).

Dus, imbracat si plecat... posibil sa revin la Amalia, ca sexul anal e ce trebuie!

Note:

Apartament: 7 - curat, dar micut, fara clima, iar o imbunatatire ar fi un covoras la baie

Fata (aspect): 8 - draguta, sanii mici spre medii, fund super, cam la 1.65 inaltime (zic eu)

Fata (atitudine): 9+ - te simti bine cu ea, deschisa la sugestii si se face placuta

GFE: 9+ - DFK la greu (iar cineva chiar mentiona buzele ei - carnoase si delicioase), pipaieli... si altele

ON: 8.5 - bun, dar se poate si mai (se mai scade ca nu se ofera CIM)

NP: 8 - e bun, dar nu de asta am vizitat-o

AP: 8.5 - e la inceput de drum si se vede (e oricum de laudat ca ofera), dar are potential

Per total, o experienta placuta, asa ca eu o s-o mai vizitez si o recomand!

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare la toată lumea și pupici😘 draga Amalia 

Fiindcă nu am mai reușit sa ne sincronizam duminica 1 august înainte de a pleca din tara în concediu, după ce m am întors săptămâna aceasta luni am sunat o pe Amalia pe la ora 18 și ceva sa vad dacă acum aliniază astrele și putem sa ne vedem, răspunsul ei fiind afirmativ ea aflandu se în zona soarelui la garsoniera ei i am zis ca fac repede un dus și fiind din zona cu ea în 20min ajung. Am sunat o când eram jos a coborât sa mi deschidă, ea era îmbrăcată într o rochitta alba foarte sexy care ma incinsese deja bine, intram în apartament încuie ușa și mergem în camera, începem cu un preludiu incitant lângă pat se freacă cu curul acela minunat de mine, deja Gigel era în poziție de drepți nerăbdător sa o reîntâlneasca pe cadana, între ne sarutam pătimaș, ma pun pe pat o dezmierd ea se dezbracă ma întind pe pat ea vine deasupra ne sarutam ne strângem în brate o pun pe spate continuam în aceeași nota, apoi ma lhn cu capul pe perna intins pe pat iar ea începe un sex oral minunat eu jucându ma cu mana la fundul ei și la pasarica. Apoi încins bine ii zic sa se pună caprita și o iau într o serie minunata de doggy cu fata la televizor, doamne are cel mai frumos și mai minunat fund pe care l am întâlnit eu efectiv nu te mai saturi sa dai în el, am continuat asa pana când o întorc pe spate și din misionar ne iubim ca doi îndrăgostiți combinand cu săruturi adolescentine ne luam în brate și după câteva minute bune termin glorios în balonas. Mai stam umpic sa ne tragem sufletul apoi Amalia coboară din pat îmi da șervețele umede ma șterg, mai povestim puțin, ma îmbrac, ii inmanez cadoul, ne sarutam iarăși la ușa și plec cu promisiunea ca ne vom revedea cât de curând. Dacă s ar putea mi as face abonament la acesta femeie minunata. 

Notele sunt aceleasi, 10++++❤️❤️ este clar ca am făcut click ul acela de care vorbesc colegii aici iar fiecare întâlnire cu ea este o incantare. 

Timp petrecut undeva la 35min iar 

Halatul 200 lei. 

Te pup draga Amalia ești the best și sper sa avem tot mai multe întâlniri, efectiv ai dori sa se oprească timpul când ești cu ea. 

Sănătate (aproape) tuturor vorba unui coleg de aici. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...