Sari la conținut

LEXY! Miniona focoasa total plus bdsm!


Vizitator LexyAlexa

Postări Recomandate

Vizitator LexyAlexa
Reputație: 0
3 hours ago, LexyAlexa said:

Hei bomboanele mele de bărbați! Vreau sa vă anunț că voi fi plecata pentru o săptămână din București, deci nu ne vom găsi perioada asta. Va sărut pe toți și va aștept cu drag la mine când revin. Știu că nu am răspuns tuturor și unii dintre voi, după cum se poate observa au subliniat asta însă eu lucrez pe programări cum am mai spus, deci nu preiau mereu fiecare mesaj sau apel de pe whatsapp. Nu vă faceți griji căci, timp avem sa îl petrecem împreună trebuie doar sa apucam sa ne sincronizam! Fiind noua pe acest forum chiar am fost ocupata zilele acestea. Fiecare își va primi porția, va rog să reveniți cu mesaje dacă v-a rămas gândul la mine.❤️ Succes in toate!

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 7 ore, LexyAlexa a spus:
Acum 10 ore, LexyAlexa a spus:

Hei bomboanele mele de bărbați! Vreau sa vă anunț că voi fi plecata pentru o săptămână din București, deci nu ne vom găsi perioada asta. Va sărut pe toți și va aștept cu drag la mine când revin. Știu că nu am răspuns tuturor și unii dintre voi, după cum se poate observa au subliniat asta însă eu lucrez pe programări cum am mai spus, deci nu preiau mereu fiecare mesaj sau apel de pe whatsapp. Nu vă faceți griji căci, timp avem sa îl petrecem împreună trebuie doar sa apucam sa ne sincronizam! Fiind noua pe acest forum chiar am fost ocupata zilele acestea. Fiecare își va primi porția, va rog să reveniți cu mesaje dacă v-a rămas gândul la mine.❤️ Succes in toate!

Extinde  

Plecată cu treabă? Zi ne pe unde, poate cine știe, ni se întâlnesc drumurile.

Dacă pleci in vacanță, vacanță plăcută,!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 9 ore, LexyAlexa a spus:
Acum 12 ore, LexyAlexa a spus:

Hei bomboanele mele de bărbați! Vreau sa vă anunț că voi fi plecata pentru o săptămână din București, deci nu ne vom găsi perioada asta. Va sărut pe toți și va aștept cu drag la mine când revin. Știu că nu am răspuns tuturor și unii dintre voi, după cum se poate observa au subliniat asta însă eu lucrez pe programări cum am mai spus, deci nu preiau mereu fiecare mesaj sau apel de pe whatsapp. Nu vă faceți griji căci, timp avem sa îl petrecem împreună trebuie doar sa apucam sa ne sincronizam! Fiind noua pe acest forum chiar am fost ocupata zilele acestea. Fiecare își va primi porția, va rog să reveniți cu mesaje dacă v-a rămas gândul la mine.❤️ Succes in toate!

Auuu , eu sper sa se anuleze plecarea :)) weekendul acesta aveam disponibilitatea si te-as fi vizitat 2h :))

Link spre comentariu
Vizitator LexyAlexa
Reputație: 0
On 6/27/2021 at 11:14 AM, hennesy said:

Sa adaugi un nr de tel sa te putem suna....dar sa si raspunzi😊

Preturile sunt aceleasi ca pe topic-ul de mai sus...150 lei/fin oral cu anal ?

Nu, finalizarea orala din anal este 300.

Link spre comentariu
Vizitator LexyAlexa
Reputație: 0
5 hours ago, dogeatkitkat said:

Pe cand revenirea? Totusi o lista completa de preturi se poate? 

Este 150 finalizarea orala și normala, 250 anal, 500/1h. Show dbsm 450-30 minute 700-1h. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 3 ore, LexyAlexa a spus:

Este 150 finalizarea orala și normala, 250 anal, 500/1h. Show dbsm 450-30 minute 700-1h. 

Cînd revii Lexy? 

Link spre comentariu
  • Oras:p`aici
  • Oras:p`aici
3 hours ago, LexyAlexa said:

Este 150 finalizarea orala și normala, 250 anal, 500/1h. Show dbsm 450-30 minute 700-1h. 

Subtire, ca fetele de la lux, doar ca arati mult mai bine tinand cont ca pozele nu sunt photosopate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
La 02.07.2021 la 2:59, LexyAlexa a spus:
La 01.07.2021 la 23:14, LexyAlexa a spus:

Hei bomboanele mele de bărbați! Vreau sa vă anunț că voi fi plecata pentru o săptămână din București, deci nu ne vom găsi perioada asta. Va sărut pe toți și va aștept cu drag la mine când revin. Știu că nu am răspuns tuturor și unii dintre voi, după cum se poate observa au subliniat asta însă eu lucrez pe programări cum am mai spus, deci nu preiau mereu fiecare mesaj sau apel de pe whatsapp. Nu vă faceți griji căci, timp avem sa îl petrecem împreună trebuie doar sa apucam sa ne sincronizam! Fiind noua pe acest forum chiar am fost ocupata zilele acestea. Fiecare își va primi porția, va rog să reveniți cu mesaje dacă v-a rămas gândul la mine.❤️ Succes in toate!

S a prelungit vacanța?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...