Sari la conținut

Profețiile Sfântului Vasile..


Vizitator dyerseve

Postări Recomandate

Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Fiind invadat..de amintiri din visul de aseară.. am spus sa deschid un topic separat pentru asta..ca e greu sa țin atea în mine..nu știu de ce Sfântul Vasile..ma ales pe mine..dar dacă a făcut-o..asta e..ma pun eu cu sfinții 🤣🤣

Link spre comentariu
1 minute ago, dyerseve said:

Fiind invadat..de amintiri din visul de aseară.. am spus sa deschid un topic separat pentru asta..ca e greu sa țin atea în mine..nu știu de ce Sfântul Vasile..ma ales pe mine..dar dacă a făcut-o..asta e..ma pun eu cu sfinții 🤣🤣

Mirosi a mir?

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
La 24.06.2021 la 17:01, capruciu a spus:

Nu am fost atent, scuze. Am fost și eu. Locația centrala, ușor de ajuns, curata baie cu tot ce trebuie, am primit prosop nou și curat. Fata frumoasă, blonda, înaltă (170 poate 175 zic eu. Sâni frumosi, medii, ne lăsați, talie fără pic de burtă, cur mișto, coapse bombate picioare lungi. Într un cuvânt o femeie frumoasa bună de pula. Ca și termen de comparație zic ca seamănă cu Izabela doar ca este mai tânără. Comportament excelent, sociabila, vesela, relaxata, știe să te facă să te simți bine. Mi a plăcut să stau de vorba cu ea. A lucrat afara și se cunoaște asta în comportament. Mi a spus însă că vrea să plece căci țepe cum a luat în Ploiești nu a luat în viata ei. Eu am sfătuit o să între mai mult pe forum căci clienții serioși aici intra și se informează nu pleacă la plezneala ca pe publi. 

Acțiunea a fost una excelenta. Început cu un oral neprotejat bine făcut, fără mana, cu deep, limbi pe cap, supt fără vecinătăți dar nici nu am cerut căci cred ca făcea. Știe meserie. Urmat misionar, cu sânii frumoși sărind în timp ce dam în ea. Pizda frumoasa, strâmtă deși fusese fututa de curând. Ca note un general de 9 cu mențiune pentru oral și aspect. Dacă mai rămâne ma mai duc și recomand. Sincer dacă pleacă, este o pierdere pentru Ploiești. Fata e frumoasa, are școală și știe să se poarte. Halatul 150 lei o finalizare, cam 15 min căci nu am rezistat mai mult. Data viitoare dacă va fi, musai să o pun capra căci curul este de senzație. Mulțumesc Lore și zău este o greșeală să pleci. În Ploiești sunt și oameni de cuvânt, nu ce spui tu că ai întâlnit, dar nu i ai cautat unde trebuia. 

.. 

 

Acum 10 ore, catutemil a spus:

Pleacă Loredana căci în Ploiești au înnebunit. Au un tâmpit care se crede doctor și va face pe toate bolnave. Vino în București dacă nu cumva o să zică nebunul ca transmiți boli. 

 

 

Acum 10 ore, Viomo a spus:

Lasă florile și nu veni în Ploiești. Sunt toți infectați. 

 

La 27.09.2020 la 14:00, valabilu1988 a spus:
La 27.09.2020 la 12:08, delimitator a spus:

Bai frate ce tot a i patit? Chiar nu vrei sa te opresti? Multi frati spun,fiii barbat adevarat si inceteaza cu tot felul de postari,altceva decit recenzii

. O recomandare atât de imperativa s ar putea să aibă exact efectul invers, doar că eu m am oprit demult. Numai Larisa nu vrea să înțeleagă asta(și vad că nu numai ea) și cum zice cineva ceva ce nu ii convine ma acuza pe mine.

 

La 28.09.2020 la 1:50, gore82 a spus:
La 27.09.2020 la 22:46, ariovist a spus:

. Ce sa i faci mai greșește omul 😃😃😃😃😃😃

. Și încă grav. Ești total idiot. Cine crezi ca ești? Salvatorul curvelor? Du te, fute le și pleacă. Și mai ales taci.

 

La 28.10.2020 la 5:26, nemonemo a spus:

Aveai pe aici pe undeva o poză frumoasă dar s a pierdut. Mai pune o să ne mai aduci aminte de tine și să ne faci poftă.

 

La 28.11.2020 la 20:24, ungu02 a spus:
La 28.11.2020 la 13:36, larisa212 a spus:

Nu ar fi mai bine totuși sa te abții în a da indicații cu privire la modalitatea de lucru a unei persoane ce prestează servicii sexuale?

. Nu înțeleg ce te a deranjat. A fost o sugestie și atât.Serviciile alea de care vorbești noi le plătim și ar trebui să fi mai amabila (nu zic binevoitoare) nu înțepata și aroganta.

Am primit mail de la Sfântul Vasile.. acușica.. și mia spus..fiule.. acești useri..sunt una și aceeași persoană..🤣🤣...zic bune sfinte dacă tu spui..

@pisicuts poți verifica tu..dacă Sfântul Vasile este mincinos sau..o avea el dreptate pe undeva🤣

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Acum...va rog sa ma iertați..dacă cumva aduc jignire..sau pun naibii vreo poza..ceva sau cine știe mai ce..îmi da Sfântul Vasile...io m-am gândit.. sa nu între chiar în mine și sa ma posedeze..sa pună aiurea pe aici ..informații confidențiale.. 🤣🤣 dacă se întâmplă asta..sa știți ca nu eu am fost ..a întrat Sfântu în mine 😇😇 știți și voi..cum este cu sfinții astia..ca nu te poți pune cu ei..

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 4 ore, dyerseve a spus:

Bai..nu știu ce sa mai spun..cred ca Bianca sa rugat la Sfântul Vasile cel Mare, după cum știți el a fost ocrotitorul prostituatelor..ma și aseară cum ma pun eu la somn și adorm..mi-a apărut în vis..io zic ca el era..ca avea o coronițe asa pe cap..și scria Vasile pe ea..zic ba să-mi bag pwla..asta este Sfântul Vasile..clar.. a venit sa ma pedepsească pentru ca am defaimato social pe Bianca..zic plm..asta e mor..mor am trăit destule..😇😇😇

Ba de unde..el venise de fapt..din rugamintea altor fete..nu sa ma pedepsească.. ci din contra..sa ma felicite..🤣🤪 ma și ce mi-a spus mie Sfântul asta..am rămas masca..zic..fugi de aici ca nu se poate..nu cred..și chiar de ar fi sa cred..nu pot demonstra ce îmi spui tu aici..și el..na Sfânt..zice..daa stai asa..și scoate o tableta..mișto din aia de la Apple ca am văzut mărul.. ma..și acum sunt bulversat.. câte a putut sa îmi transfere după tableta aia..îmi este și frica..sa cred..și acum ma uit la dovezi..și nu cred ca sunt adevărate..sunt stupefiat..chiar..

Acum nu știu ce sa fac..sa va arat și vouă ce mia dat el..? Sa nu va arat..?adică ma gândesc ca e păcat sa țin doar pentru mine 🤣🤣 mie frica sa nu ma pedepsească Sfântu ca nu am dat mai departe...🤣🤣🤪🤪

 

Acum 2 ore, dyerseve a spus:

Stai..ca nu am terminat..zic cum sfinte Vasile..ca din ce îmi spui aici..și îmi arăți Bianca..are în spate interlopi..din București..doctori..avocați...vad ca este susținută.. nu este singura..îmi este frica de ea..ei sunt mulți eu unu singur..

El atunci spuse..fiule...nu te teme ..noi suntem în spatele tău.. zic care voi ma sfinte..și ce faceți voi..ii speriați în vis 🤣🤣 după ce eu îmi iau bătaie...

Nuu fiule ..noi..purtătorii de tablete..noi care deținem informațiile.. și ce faceți sfinte cum ma apărați ii bateți pe interlopi cu tabletele în cap 🤣🤣 ..el se enerva și spuse fiule..ești cam prost..noi putem face orice..noi suntem puterea..🤓🤓 zic gata sfinte mai liniștit..🤣🤣

Ba..lung vis..și încep..sa îmi amintesc..din ce în ce mai mult din el..parca spunea ceva și de unii de pe aici..care ii sar ei în apărare.. 🤣🤣🤪🤪

Ba ce îți este și cu sfinții ăștia în ziua de azi..îți dai seama ce plictiseala pe ei 🤣🤣

Am pus..și asta sa înțeleagă lumea..de unde am plecat eu pe calea sfinților 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Daca te ajuta si fasaita radioactiva printr-un atac tactic, poti sparge frontul inamicului si patrunde in spatiul operativ cu grupari mobile si de soc, asa cum planifica Jukov si a vrut sa demonstreze in aplicatiile din '57(parca) de pe poligonul Totsk (iradiind dintr-un foc vreo 140ooo de soldati, ofiteri... pe langa distrugerea padurilor seculare plantate de Petru I si sacrificarea a mii de animale domestice, puse in pozitiile "inamice"). Doar sa nu fie un "balet", precum operatiunile lui Jukov, mai tarziu Operatiunea Nistru etc. ||Cine e Sf. patron al loviturilor nucleare, Sf. Gheorghi Konstantinovici? 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 3 minute, biliape a spus:

Daca te ajuta si fasaita radioactiva printr-un atac tactic, poti sparge frontul inamicului si patrunde in spatiul operativ cu grupari mobile si de soc, asa cum planifica Jukov si a vrut sa demonstreze in aplicatiile din '57(parca) de pe poligonul Totsk (iradiind dintr-un foc vreo 140ooo de soldati, ofiteri... pe langa distrugerea padurilor seculare plantate de Petru I si sacrificarea a mii de animale domestice, puse in pozitiile "inamice"). Doar sa nu fie un "balet", precum operatiunile lui Jukov, mai tarziu Operatiunea Nistru etc. ||Cine e Sf. patron al loviturilor nucleare, Sf. Gheorghi Konstantinovici? 

Nu am legături asa de sus ..ma gândesc ca bomba era pe felie cu arhanghel ceva..ca prea le știa pe toate 🤣 eu sunt încă la stadiul de sfinți 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, dyerseve a spus:

Nu am legături asa de sus ..ma gândesc ca bomba era pe felie cu arhanghel ceva..ca prea le știa pe toate 🤣 eu sunt încă la stadiul de sfinți 🤣🤣🤣

Poate vede p-aci si iti pune o pila, te ridica in sfere mai inalte. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut 

Scuze ca ma bag, dar te rog nu aduce hula împotriva celor Sfinte, ca s-ar putea sa ai probleme mai grave decat boala pe care spui ca ai luat-o de la bianca, vezi ca moartea nu este o  jucărie, te duci cu faptele dupa tine, cu nimic din ce ai, vezi tu caldura de acum? Estr nimic pe langa ceea ce ai sa simți cand vei ajunge in "întunericul cel mai dinafara". Eu te respect enorm, sunt de acord sa postam chestii care ne plac cel mai mult, adică sexul. Dar nu il invoca pe Sf Vasile, ca in gluma sau mai serios, parul ala doare rau. 

 

Te respect, dar ma doare sa vad cum Sf Vasile este adus in discuții unde nu-i este locul.

  • Haha 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 21 minute, anefsex a spus:

Salut 

Scuze ca ma bag, dar te rog nu aduce hula împotriva celor Sfinte, ca s-ar putea sa ai probleme mai grave decat boala pe care spui ca ai luat-o de la bianca, vezi ca moartea nu este o  jucărie, te duci cu faptele dupa tine, cu nimic din ce ai, vezi tu caldura de acum? Estr nimic pe langa ceea ce ai sa simți cand vei ajunge in "întunericul cel mai dinafara". Eu te respect enorm, sunt de acord sa postam chestii care ne plac cel mai mult, adică sexul. Dar nu il invoca pe Sf Vasile, ca in gluma sau mai serios, parul ala doare rau. 

 

Te respect, dar ma doare sa vad cum Sf Vasile este adus in discuții unde nu-i este locul.

Si dacă te duci la curve e spiritul celor sfinte?! Să le ispitești pe mămicuțe întru păcate, inclusiv cel al sodomiei, al ass to mouth (asta e menționată pe undeva?) și al degustării de sloboooz? Să le fuți între mamele și să îți freci capul scârbavnicului mădular de mameloanele ale pe care le iau în gură produșii lor concepție cu toți degeneratii slinosi, cocosati, tatuați și gelati cu care se impuie în general? 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 34 minute, anefsex a spus:

Salut 

Scuze ca ma bag, dar te rog nu aduce hula împotriva celor Sfinte, ca s-ar putea sa ai probleme mai grave decat boala pe care spui ca ai luat-o de la bianca, vezi ca moartea nu este o  jucărie, te duci cu faptele dupa tine, cu nimic din ce ai, vezi tu caldura de acum? Estr nimic pe langa ceea ce ai sa simți cand vei ajunge in "întunericul cel mai dinafara". Eu te respect enorm, sunt de acord sa postam chestii care ne plac cel mai mult, adică sexul. Dar nu il invoca pe Sf Vasile, ca in gluma sau mai serios, parul ala doare rau. 

 

Te respect, dar ma doare sa vad cum Sf Vasile este adus in discuții unde nu-i este locul.

Eu asa zic..ca era el..ca asa scria pe coronița Vasile..

Și eu te respect..stai liniștit sunt mai asumat decât crezi..oricum..sunt ferm convins..ca am un loc special la subsol..

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Chiar acum, dyerseve a spus:

Eu asa zic..ca era el..ca asa scria pe coronița Vasile..

Și eu te respect..stai liniștit sunt mai asumat decât crezi..oricum..sunt ferm convins..ca am un loc special la subsol..

Nu trebuie sa crezi asta, ca ai un loc special in iad, mai bine ziceai de vreun drac decat de Vasile. 

  • Haha 1
  • Confuz 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
44 minutes ago, anefsex said:

Salut 

Scuze ca ma bag, dar te rog nu aduce hula împotriva celor Sfinte, ca s-ar putea sa ai probleme mai grave decat boala pe care spui ca ai luat-o de la bianca, vezi ca moartea nu este o  jucărie, te duci cu faptele dupa tine, cu nimic din ce ai, vezi tu caldura de acum? Estr nimic pe langa ceea ce ai sa simți cand vei ajunge in "întunericul cel mai dinafara". Eu te respect enorm, sunt de acord sa postam chestii care ne plac cel mai mult, adică sexul. Dar nu il invoca pe Sf Vasile, ca in gluma sau mai serios, parul ala doare rau. 

 

Te respect, dar ma doare sa vad cum Sf Vasile este adus in discuții unde nu-i este locul.

Unde te doare mai exact? In ce parte a corpului? 😂

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
7 minutes ago, biliape said:

Intre Messalina si Theodora? Buna treaba, vreau si eu. :D

Ai uitat de Jezebel. Daca tot unii au ajuns pe la cele sfinte. O aruncam si pe Mariuta Magdalenuta in ecuatie, inainte sa se prosteasca. 

Intre astea patru nu te ploua, nu te ninge. Nici curvele nu mai sunt ce-au fost 🙄 Eheeee.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 6 minute, sheldoncooper a spus:

Unde te doare mai exact? In ce parte a corpului? 😂

Sufletul, ca mai exista si bine in lumea asta. 

 

In fine eu mi-am zis parerea mea, nu vreau sa supar pe nimeni, dar am parte spirituala, care nu îmi place sa o vad "luata la misto" 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Just now, anefsex said:

Sufletul, ca mai exista si bine in lumea asta. 

 

In fine eu mi-am zis parerea mea, nu vreau sa supar pe nimeni, dar am parte spirituala, care nu îmi place sa o vad "luata la misto" 

Ai gresit forumul atunci. Aici se discuta de cele trupesti, de preacurvie si curvie, de muie, anal, tot ce e "pacat". Nu de spiritualitate. 

Sufletul? Vad ca tu vrei si cu pula-n cur si cu sufletu-n rai. Nu merge asa. Cere-i iertare sfantului Vasile cand mai scrii vreo recenzie. 

Chiar nu te iau la misto. Cred. Incerc totusi sa nu o fac. Apreciaza. 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, anefsex a spus:

Sufletul, ca mai exista si bine in lumea asta. 

 

In fine eu mi-am zis parerea mea, nu vreau sa supar pe nimeni, dar am parte spirituala, care nu îmi place sa o vad "luata la misto" 

Eu cred ca ai o profunda disonanta cognitiva din cauza ca accepti necritic orice provine dintr-o presiune sociala oarecare (sexualitatea societatii de consum, ca si "spiritualitatea" societatii abrahamice antice distorsionata de peste 3 milenii de conflticte interetnice de-a lungul transformarilor istorice) si incerci sa nu o simti agatandu-te de fantasmagoriile ultimei dintre cele 2 extreme. 

Dihotomia trup-suflet este tratata de un om cu o oarecare cultura stiintifica in termeni umoristici (o atitudine incurajata de cunostintele revelate de Konrad Lorenz in "On Aggression"). 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Lăsând.. gluma la o parte..l avea colegul dreptate.. o fi un drac..deghizat în sfânt.. cine stie..ma dar ce îmi supune ma lasă fără replica..fără cuvinte...sincer va spun..😂😂😂😂

Acum..na nu știu de ce naiba ma ales pe mine..entitatea aceasta...sincer..simt ca nu mai pot și dau pe afara...mi-e ca dacă e drac..asta ma posedeaza ca asa fac draci..😅😅😅🤣

Link spre comentariu

Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 3 minute, Georgeus a spus:

Stiu la cine sa apelez, dar nu am niciun contact :)))

Roagă-te..poate îți apare cineva în vis..și te ajuta și pe tine..🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...